Bu Kategoridesiniz : 20 Ağustos 2019 Salı 17:52

1. AMATÖR KÜMEDE GRUPLAR VE FİKSTÜR BELLİ OLDU

2019-2020 Futbol Sezonunda 32 takımın katılımıyla 3 grupta oynanacak olan 1. Amatör Küme Ligi müsabakaları için kura çekimi 19 Ağustos 2019 Pazartesi günü Merkezefendi Belediyesi Bereketler Toplantı ve Sergi Salonunda yapılan toplantıda gerçekleşti.

Toplantıya Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, Federasyon Başkanımız Feyyaz Ceşen, Yönetim Kurulu Üyeleri Kemal Karaoğlan, Ünal Coşkun,  Ahmet Aytekin, Çağatay Bostancı, Mesut Bacıkoğlu, İsmail Tolcu, Kadir Kabaklıoğlu, Merkezefendi Gençlik ve Spor İlçe Müdürü İbrahim Kovan, Denizli ASKF Kurucu ve Onur Kurulu Üyesi Şeref Varol, Kızılcabölükspor Kulüp Başkanı Osman Duran, Futbol İl Temsilcisi Musa Coşkun, İl Temsilcisi Yardımcısı Fahrettin Aşcı, TÜFAD Şube Başkanı Bülent Fil, İl Hakem Kurulu Üyesi Özmen Atalay, Uğur Konan, TFFHGD Denizli Şube Temsilcisi Serkan Yavaş, Saha Komiserleri Derneği Şube Başkanı Fatih Salmansar ve yönetim kurulu üyeleri , İl Disiplin Kurulu Üyeleri Metin Ay, Köksal Çekerek, kulüp başkanlarımız ve yöneticilerimiz ile basın mensupları katıldı.

Toplantının gerçekleşmesinde salon tahsisinde bulunan ve misafirlerimizi ikramlarla en iyi şekilde ağırlayan Merkezefendi Belediye Başkanımız Şeniz Doğan’a amatör spor camiamız adına teşekkürlerimizi sunarız.

Gruplarında ilk iki sırayı alan takımların play-off oynamaya hak kazanacağı ve play-off sonunda ilk 3 takımın ALİ İPEK Süper Amatör Ligine çıkacağı ligde, Grup müsabakalarında son iki sırayı alan takımlar ise 2. Amatör kümeye düşecektir. Ligde gruplar ve ilk hafta programı şu şekilde oluştu;

1. Amatör Küme Ligi müsabakaları 12’li grupta 5-6 Ekim 2019 tarihlerinde, 10’lu gruplarda ise 19-20 Ekim 2019 tarihlerinde başlayacaktır.

“TÜM TAKIMLARIMIZA BAŞARILAR DİLERİZ”

A GRUBU

Tekkeköyspor – Siteler Mahallesispor

Pamukkalespor – Denizli Telekomspor

Üçler Albayrak B.Ş. Spor – Bekilli Belediyespor

Denizli Yıldızspor – Çardak Belediyespor

Yeni Güneyspor – Dodurgalarspor

Gökbörü İncilipınarspor – Şemiklerspor

B GRUBU

İncilipınargücü GSK – Kelekçi Gençlikspor

Bozkurt Belediyespor – Kocaderespor

Merkezefendispor – Denizli Kartalspor

Kıralan Demirspor – Yatağanspor

V. Tektsil Şirinköyspor – Şahinspor

C GRUBU

Nikferspor – Gürpınarspor

Y. İzolasyon Akhanspor – Başkarcı İ.Y. Spor

Değirmenönüspor – Kuşpınarspor

Denizli Adaletspor – Demiryolgücüspor

Işıklıspor – İğdir Kayagücüspor

 benzer haberler

CEŞEN’DEN 10 KASIM MESAJI  

CEŞEN’DEN 10 KASIM MESAJI

U13 Ligi Grupları ve Fikstür Sıralaması Belli Oldu  

U13 Ligi Grupları ve Fikstür Sıralaması Belli Oldu

BAŞKAN CEŞEN’DEN 29 EKİM MESAJI  

BAŞKAN CEŞEN’DEN 29 EKİM MESAJI