Tertip Komiteleri yapmış olduğu toplantılarda aşağıdaki kararları almışlardır;

1 – Çardak Belediyespor’dan 3518367 lisans numaralı Osman Nuri Fidan (ikinci ihtardan)

  • Tekkeköyspor’ dan 356617 lisans numaralı Özlem Yığ (ikinci ihtardan),
  •  Pamukkalespor’ dan 18344668 lisans numaralı Asım Efe Şanlı (ikinci ihtardan),
  • Serinhisarspor’ dan 1805049 lisans numaralı Ziya Noyın (ikinci ihtardan),
  • Yeşilköyspor’ dan 3500236 lisans numaralı Yusuf Özbek (ikinci ihtardan),
  • Dokuzkavaklarspor’ dan 1802045 lisans numaralı Muharrem Coşkun (bariz gol şansını engellemekten),
  • Dokuzkavaklarspor’dan 1684838 lisans numaralı Enes Fidan (ikinci ihtardan),
  •  Dokuzkavaklarspor’ dan 424356 lisans numaralı Sedat Öncü (ikinci ihtardan),
  •  Bereketlerspor’dan 3554960 lisans numaralı Kemal Kaan Temiz (ikinci ihtardan),
  • Yeşilköyspor’ dan 3531038 lisans numaralı Muhammet Özdilek (ikinci ihtardan,

1 maç müsabakadan men cezasıyla cezalandırılmalarına,

2 – Yeşilköyspor’ dan 12777 lisans numaralı teknik sorumlu Volkan Aktürk saha içine girerek hakeme itirazdan disiplin kuruluna sevkine

3 – Dokuzkavaklarspor’ dan 743 lisans numaralı Mustafa Doğan teknik alan ihlali ve hakeme hakaretten disiplin kuruluna sevkine

4 – Bekilli Belediyespor’dan 183312 lisans numaralı Sercan Gülbudak müsabaka bitiminde rakip takım oyuncusuna tahrik ve hakaretten disiplin kuruluna sevkine

5 – Bekilli Belediyespor’ dan 3515613 lisans numaralı Gürkan Özgür şiddetli hareketten disiplin kuruluna sevkine

6 – Üçler Albayrakspor’ dan 1892755 lisans numaralı Osman Bağcı müsabaka bitiminde rakip takım oyuncusuna saldırı ve küfürden disiplin kuruluna sevkine

7 – Dodurgalarspor’ dan 1846074 lisans numaralı İsmail İlker Burhan ciddi faullü oyundan disiplin kuruluna sevkine

8 – Serinhisarspor’ dan 424155 lisans numaralı fatih Yiğen hakeme hakaretten disiplin kuruluna sevkine

9 – Serinhisarspor’ dan 57651 lisans numaralı yönetici Engin Koyun hakeme küfür ve saldırıdan disiplin kuruluna sevkine

10 – Yeşil Çivrilspor’ dan 1894388 lisans numaralı Mert Barış (ikinci ihtardan) 1 maç müsabakadan men cezasıyla cezalandırılmasına, ihraç sonrası müsabaka alanını geç terk ederek oyunun tekrar başlamasını geciktirmekten (ayakkabı, forma, tozluk saha içerisinde bırakması) disiplin kuruluna sevkine

11 – Alparslan Gençlikspor’ dan 356524 lisans numaralı Neşat Göçen (ikinci ihtardan) 1 maç müsabakadan men cezasıyla cezalandırılmasına, ihraç sonrası müsabaka alanını geç terk ederek oyunun tekrar başlamasını geciktirmekten (ayakkabı, forma, tozluk saha içerisinde bırakması) disiplin kuruluna sevkine

12 – Yeşilköyspor’ dan 3521366 lisans numaralı Güray Güner hakeme küfür etmekten disiplin kuruluna sevkine

13 – Çal Belediyespor’ dan 3556057 lisans numaralı Muhammet Enis Altın hakeme küfür etmekten disiplin kuruluna sevkine

14 – Tekkeköyspor’ dan 3555174 lisans numaralı Mehmet Ercan rakibe şiddetli hareketten disiplin kuruluna sevkine

15 – 05.10.2019 tarihinde oynanan Akkonakspor – Denizli Gençlergücüspor müsabakasının 56. dakikasında Denizli Gençlergücüspor sahada 7 den az oyuncuyla kaldığından müsabaka hakem tarafından tatil edilmiş olup disiplin kuruluna sevkine (müsabaka Akkonakspor 11- 0 Denizli Gençlergücüspor iken)  

Oy birliği ile karar verilmiştir.

Tertip Komiteleri Adına

Musa COŞKUN

Futbol İl Temsilcisi