2018-2019 Futbol Sezonu 2. Amatör Küme müsabakaları için teknik toplantı 1 Şubat 2019 Cuma günü saat 15:00’da Merkezefendi Belediyesi Selçukbey Spor Eğitim Merkezinde yapıldı.

Toplantıya Federasyon Başkanımız Feyyaz Ceşen, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Futbol İl Temsilcisi, Taban Birlikleri Temsilcileri, Kulüp Başkanları ve yöneticileri katıldı.

26 takımın mücadele edeceği ligde gruplar belirlendi. 4 grupta bölgesel olarak oynanacak olan ligde A ve B grupları 7 C ve D grupları ise 6’şar takımlı olacak.

Ligde gruplarını ilk iki sırada alan takımlar çapraz eleme usulü play-off müsabakası oynama hakkı elde edecek. Play-Off müsabakalarında A grubunun 1.si C grununun ikincisiyle, B grubunun birincisi D grubunun ikincisiyle, C grubunun birincisi A grubunun ikincisiyle, D grubunun birincisi ise B grubunun ikincisi ile mücadele edecek. Tek maç eleme usulü oynanacak olan müsabakalar sonucunda galip gelen 4 takım 1. Amatör Küme’ye yükselecek.

Toplantı için Merkezefendi Belediyesi Selçukbey Spor Eğitim Merkezi Toplantı Salonunu tahsis eden Merkezefendi Belediye Başkanımız Muhammet Subaşıoğlu’na teşekkürlerimizi sunarız.

Ligde gruplar ve fikstür sıralaması şu şekilde oluştu;

A Grubu


B Grubu

C Grubu

D Grubu