2015 Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası 13-17 Haziran 2015 tarihleri arasında 20 grupta, Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası ise 24-28 Haziran 2015 tarihleri arasında 16 grupta oynanacak müsabakalar ile başlıyor.

Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası grup müsabakalarının sonucunda gruplarını birinci sırada tamamlayan takımlar bir üst tura çıkmaya hak kazanacak. Bir üst turda takımlar kura ile 5’er takımlı 4 grup halinde mücadele edecek. Bu aşamada gruplarını ilk iki sırada tamamlayan takımlar çeyrek finale kalma hakkı elde edecek. Çeyrek final ve sonrasında oynanacak maçlar tek maç eleme usulünde gerçekleştirilecek.

Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası grup müsabakalarının sonucunda gruplarını birinci sırada tamamlayan takımlar bir üst tura çıkmaya hak kazanacak. Bir üst turda takımlar kura ile 4’er takımlı 4 grup halinde mücadele edecek.  Bu aşamada gruplarını ilk iki sırada tamamlayan takımlar çeyrek finale kalma hakkı elde edecek. Çeyrek final ve sonrasında oynanacak maçlar tek maç eleme usulünde gerçekleştirilecek.

2015 Genç ve Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonaları’na İstanbul’da çok sayıda takımın katılım başvurusunda bulunması sebebiyle bu gruplar ve fikstürleri 11.06.2015 tarihinde saat 14.00’te Orhan Saka Amatörler Evi’nde çekilecek kura ile belirlenecek.

Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası fikstürü için tıklayınız

Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası fikstürü için tıklayınız