TARİHGÜNSAATEV SAHİBİ TAKIMLİGMİSAFİR TAKIMSTATSK
15.05.2024Çarşamba14:30U15 Türkiye ŞampiyonasıU15U15 Türkiye ŞampiyonasıServergazi 
15.05.2024Çarşamba17:00U15 Türkiye ŞampiyonasıU15U15 Türkiye ŞampiyonasıServergazi 
15.05.2024Çarşamba19:00Tunaras Adalet SKU17POffEskihisar SKServergazi 
15.05.2024Çarşamba21:00Bağbaşı Zeytinköy SKU17POffDenizli Oto 20 Ayyıldız SKServergazi 
15.05.2024Çarşamba18:00Genç Ümitler SKU17POffPamukkale SKŞirinköy 
15.05.2024Çarşamba20:00Pamukkale Fatih SKU17POffŞemikler SKŞirinköy 
15.05.2024Çarşamba18:00Denizli İY Güreller SKU17POffTavas Birlik SKAkkonak 
15.05.2024Çarşamba20:00Alparslan Gençlik SKU17POffBereketli SKAkkonak 
 
16.05.2024Perşembe14:30U15 Türkiye ŞampiyonasıU15U15 Türkiye ŞampiyonasıServergazi 
16.05.2024Perşembe17:00U15 Türkiye ŞampiyonasıU15U15 Türkiye ŞampiyonasıServergazi 
 
17.05.2024Cuma14:00U15 Türkiye ŞampiyonasıU15U15 Türkiye ŞampiyonasıServergazi 
17.05.2024Cuma18:00Serinhisar 1906 Bld. SKU13Altın Horoz SKServergazi 
17.05.2024Cuma19:30Kartalgücü SKU13Orka SKServergazi 
17.05.2024Cuma21:00Tekkeköy SKU13Çamlık Futbol SKServergazi 
17.05.2024Cuma18:00İncilipınargücü GSKU13Dokuzkavaklar SKSaraçoğlu 
17.05.2024Cuma19:30Eskihisar SKU13Pamukkale GençlerbirliğiSaraçoğlu 
17.05.2024Cuma21:00Kaplanlar SKU13Pamukkale Fatih SKSaraçoğlu 
17.05.2024Cuma18:00Kaptan SKU13Kıralan Demir SKAkkonak 
17.05.2024Cuma19:30Akhan Vefa SKU13Denizli Oto 20 Ayyıldız SKAkkonak 
17.05.2024Cuma21:00Denizli Gençlerbirliği SKU13Bağbaşı Gençlik SKAkkonak 
17.05.2024Cuma18:00Bereketler Sarp SKU13Yeşil Çivril Belediye SKİlbadı 
17.05.2024Cuma19:30Tunaras Adalet SKU13Alparslan Gençlik SKİlbadı 
17.05.2024Cuma21:00Altınçağ SKU13Mehmetçik Mahallesi SKİlbadı 
17.05.2024Cuma18:00Altın Yıldız SKU13Başkarcı Merkezefendi SKŞirinköy 
17.05.2024Cuma19:30DenizlisporU13Bereketli SKŞirinköy 
17.05.2024Cuma21:00Denizli İY Güreller SKU13Nalan Kaynak And. SKŞirinköy 
 
18.05.2024Cumartesi19:00Yeşil Çivril Belediye SKBALPoutBuldan Belediye SKAtatürk 
18.05.2024Cumartesi11:00Bağbaşı Zeytinköy SKU13Sarayköy SKŞirinköy 
18.05.2024Cumartesi15:00Pamukkale SKU17POffPamukkale Fatih SKŞirinköy 
18.05.2024Cumartesi17:00Denizli Oto 20 Ayyıldız SKU17POffGenç Ümitler SKŞirinköy 
18.05.2024Cumartesi19:00Yeşil Çınar SKU13Denizli Vefa SKŞirinköy 
18.05.2024Cumartesi12:00Merkezefendi Bld. SKU13Yeşilköy SKServergazi 
18.05.2024Cumartesi14:00Şemikler SKU17PoffBağbaşı Zeytinköy SKServergazi 
18.05.2024Cumartesi16:00Eskihisar SKU17PoffAlparslan Gençlik SKServergazi 
18.05.2024Cumartesi18:00Honaz SKU13Acıpayam Belediye SKServergazi 
18.05.2024Cumartesi11:00Akkonak SKU13Tavas Birlik SKAkkonak 
18.05.2024Cumartesi13:00Tavas Birlik SKU17PoffTunaras Adalet SKAkkonak 
18.05.2024Cumartesi15:00Bereketli SKU17PoffDenizli İY Güreller SKAkkonak 
18.05.2024Cumartesi17:00Değirmenönü SKU13Başkarcı İY SKAkkonak 
18.05.2024Cumartesi11:00Pamukkale SKU13Akvadi SKSaraçoğlu 
18.05.2024Cumartesi17:30Alsancak SKU13Çal Belediye SKİlbadı 
18.05.2024Cumartesi19:00Demirsoy SKU13İlbadı SKİlbadı 
 
19.05.2024Pazar15:00Kelekçi Gençlik SK2.A.Akhan Vefa SKSerinhisar 
19.05.2024Pazar15:00Yeşilyuva SK2.A.Mehmetçik Mahallesi SKYatağan 
19.05.2024Pazar15:00Başkarcı İY SK2.A.Bozkurt Belediye SKBaşkarcı 
19.05.2024Pazar15:00Babadağ Gençlik SK2.A.Denizli Hisar SKAkkonak 
19.05.2024Pazar17:00Elit FK2.A.Başkarcı Merkezefendi SKAkkonak 
19.05.2024Pazar15:00Güzelyurt SK2.A.Gökbörügücü SKSaraçoğlu 
19.05.2024Pazar16:00Sarayköy Efeler SK2.A.Denizli Ray SKSarayköy 
19.05.2024Pazar15:00Efeler Futbol Kulübü2.A.Işıklıgücü SKServergazi 
19.05.2024Pazar14:00Kutlubey SK2.A.Çağırgan SKBekilli 
19.05.2024Pazar16:30Bekilli Belediye SK2.A.Haylamaz SKBekilli 
19.05.2024Pazar15:00Yenicekent SK2.A.Pelitlibağ SKYenicekent 
 
20.05.2024Pazartesi18:00Denizli Oto 20 Ayyıldız SKU11Başkarcı İY SKAkkonak 
20.05.2024Pazartesi18:00Akkonak SKU11Tavas Birlik SKAkkonak 
20.05.2024Pazartesi19:00Karakova SKU11Elit SKAkkonak 
20.05.2024Pazartesi19:00Denizli Gençlerbirliği SKU11Siteler Mahallesi SKAkkonak 
20.05.2024Pazartesi20:00Akhan Vefa SKU11Bağbaşı Gençlik SKAkkonak 
20.05.2024Pazartesi18:00Demirsoy SKU11Babadağ Gençlik SKİlbadı 
20.05.2024Pazartesi18:00Vali Recep Yaz. İ.Ö.OU11Alparslan Gençlik SKİlbadı 
20.05.2024Pazartesi19:00Altınçağ SKU11Bereketler Sarp SKİlbadı 
20.05.2024Pazartesi19:00Tunaras Adalet SKU11İlbadı SKİlbadı 
20.05.2024Pazartesi18:00İncilipınargücü GSKU11Dokuzkavaklar SKSaraçoğlu 
20.05.2024Pazartesi18:00Pamukkale SKU11Akvadi SKSaraçoğlu 
20.05.2024Pazartesi19:00Kaplanlar SKU11Horoz Gençlikgücü SKSaraçoğlu 
20.05.2024Pazartesi19:00Kınıklı Aslan SKU11Pk. Gençlerbirliği SKSaraçoğlu 
20.05.2024Pazartesi20:00Denizli Yıldız SKU11Pamukkale Fatih SKSaraçoğlu 
20.05.2024Pazartesi18:00Serinhisar 1906 Bld. SKU11Altın Horoz SKServergazi 
20.05.2024Pazartesi18:00Honaz SKU11Acıpayam Belediye SKServergazi 
20.05.2024Pazartesi19:00Tekkeköy SKU11Çamlık Futbol SKServergazi 
20.05.2024Pazartesi19:00Kartalgücü SKU11Orka SKServergazi 
20.05.2024Pazartesi20:00Merkezefendi Bld. SKU11Yeşilköy SKServergazi 
20.05.2024Pazartesi18:00Pars SKU11Bereketli SKŞirinköy 
20.05.2024Pazartesi18:00Yeşil Çınar SKU11Denizli Vefa SKŞirinköy 
20.05.2024Pazartesi19:00Denizli Eğitim SKU11Nalan Kaynak And. SKŞirinköy 
20.05.2024Pazartesi19:00Bağbaşı Zeytinköy SKU11Sarayköy SKŞirinköy 
20.05.2024Pazartesi20:00Altın Yıldız SKU11Başkarcı Merkezefendi SKŞirinköy 
 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz