Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Mayıs ayı sonlarında planlana Türkiye Bölgeler Arası Amatör Karma maçları oynanacaktır.Amatör Futbolcu Seçmeleri  İllerimizde yapılması ve Federasyon yetkililerin geleceği son organizasyonda illerden seçilenlerle Ege Bölge Karması oluşturulacaktır.

İlimizde  aşağıdaki kriterlere uygun amatör sporcular arasından  27.Nisan 2016 Çarşamba  günü  Akkonak Dr. Samim Gök Futbol Sahasında saat:17.00’e yapılacaktır.

OYUNCU KRİTERLERİ
• Karmaya seçilecek futbolcular profesyonel statüde olmayacağı gibi,profesyonel kulüplerin altyapılarından ve profesyonellikten dönme amatör futbolculardan da olmayacaktır.
• Futbolcular en az 2014 yılı Kasım ayından itibaren günümüze kadar kesintisiz olarak ilgili Bölgeye tescilli futbolcular olacaktır.
• Futbolcuların doğum tarihi yaş aralığı 01.05.1977 – 01.11.1997 yılları arasında olacaktır.
• Türkiye Futbol Federasyon Bölge Müdürlüğü tarafından özellikle üzerinde durulması istenmiştir. Futbolcuların fair-play’e uygun tutum ve davranışları olanlardan seçilmesi son derece önemlidir.Şike,doping gibi olaylara bulaşmamış,takımında centilmenliği ie bilinen futbolcuların Bölge Karmalarına seçilmesine dikkat edilmelidir.

Başvuruların Federasyonumuza 25 Nisan 2015 mesai saatine kadar yapılması önemle duyurulur.

Adı Soyadı          D.Tarihi         Mevkisi          Kulübü

———–             ————-      ————-     ————-