Sağlık Bakanlığı ve Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu arasında yürürlüğe giren “İlk Yardım Eğitimi İşbirliği Protokolü” kapsamında ilimizde İlk yardım kursu açılacak.

Futbolda en önemli unsurlardan biri olan sağlık görevlilerinin sayısını artırmak için yeni kurs açılıyor. Sağlık Bakanlığı ve Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu’nun birlikte organize ettiği ““İlk Yardım Eğitimi” için müracaatlar alınmaya başlıyor. İki gün sürecek olan kursta öncelikle Süper Amatör Lig ve 1. Amatör Küme’de sağlıkçı sorununun çözülmesi hedefleniyor. Kurslar yıl boyu belirli dönemlerde devam edecek. Kurslara katılmak isteyen kişilerin aşağıda yer alan dilekçeyi doldurarak 29 Temmuz 2016 Cuma günü mesai bitimine kadar Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’na ulaştırması gerekiyor.

 

…/07/2016

 

 

 

DENİZLİ AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU BAŞKANLIĞI’NA

                                                                                        DENİZLİ

 

 

Amatör Müsabakalarda sağlıkçı olarak görev alabilmemiz için ilimizde düzenleyeceğiniz İlkyardım kursuna katılmak istediğimi belirtir, gereğini arz ederim.

 

 

 

Ad – Soyad

İmza

 

Kimlik ve İletişim Bilgileri     :

TC Kimlik No :

Telefon           :

Adres              :

yeniiç