Federasyonumuz Süper Amatör Lig kulüp başkanlarıyla Grand İtimat Otelde düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.
2016-2017 Futbol Sezonunda Süper Amatör Ligde mücadele eden 14 takımdan 10’unun katıldığı etkinlikte kulüplerin sıkıntıları dinlendi ve fikir alışverişinde bulunuldu.

Kahvaltılı toplantıya Federasyon Başkanımız Feyyaz Ceşen, Genel Sekreterimiz Kemal Karaoğlan, Başkan Vekilimiz Emin Şen, Başkan Yardımcılarımız Ayşe Sarıkaya, Vehbi Demir, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Çağatay Bostancı, Oktay Çıtak, Mesut Bacıkoğlu, Mehmet Emin Ataş, Futbol İl Temsilcisi Musa Coşkun, İl Hakem Kurulu Danışmanı Mehmet Tuncer, TASKK Delegesi İlhan Üşür, Başkarcı İdman Yurduspor Kulüp Başkanı Bahattin Aydın, Çal Belediyespor Kulüp Başkanı Adnan Tatar, Çardak Belediyespor Kulübü Yöneticisi Coşkun Karadağ, Denizli Merkezspor Kulüp Başkanı İbrahim Güler, Dokuzkavaklarspor Kulüp Başkanı Ayhan Güller, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Doğan, Kale Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi Ali Sayıntürk, Merkezefendispor Kulüp Başkanı Faik Kayan, Serinhisarspor Kulüp Başkanı Şükrü Averi, Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan Özel, Y. Çivril Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Ali Ozan, Yağmur İzolasyon Akhanspor Kulüp Başkanı Serkan Demiralan ve Yönetim Kurulu Üyesi Ali Rıza Taşkın katıldı.
Federasyon Başkanımız Feyyaz Ceşen yaptığı konuşmada amatör spor camiasının büyük bir aile olduğunu ifade ederek,  “Bir araya gelip fikir alışverişinde bulunmak bizleri daha iyi noktalara taşıyacaktır dedi. Ceşen, “Geçtiğimiz hafta Türkiye Şampiyonu Horozkentspor ile bir araya gelmiştik. Bu hafta da Süper Amatör Lig kulüp başkanlarımızı misafir ediyoruz. 1. Amatör Küme, 2. Amatör Küme ve sadece alt yapı kategorilerinde mücadele eden takımlarımızla da bir araya geleceğiz. Tüm kulüplerimize ulaşmak sıkıntılarını dinlemek ve çözüm önerilerinde bulunmak istiyoruz. Katılan tüm Başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Çok güzel bir ortam oluştu. Bir olmak zorundayız. Her zaman kulüplerimizin yanındayız” diye konuştu.
Ayrıca toplantıda Federasyon Başkanımız Feyyaz Ceşen geçtiğimiz hafta Horozkentspor’a verilen kahvaltıya sponsor olan Grand İtimat Otel Sahibi Kasım Karakaş’a teşekkür plaketi verdi. Başkan Ceşen Süper Amatör Lig Kulüplerinin kahvaltı sponsorluğunu üstlenen Başkan Vekilimiz Emin Şen’e ise teşekkürlerini sundu.

dscf8552 dscf8553 dscf8556 dscf8557 dscf8558 dscf8559 dscf8560 dscf8562 dscf8563 dscf8566 dscf8567 dscf8568 dscf8572