Denizli ASKF yönetimi Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’na teşekkür ziyaretinde bulundu. Denizli ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen, “Yerel yönetimlerin değerli başkanları her zaman amatörlerin yanındalar. Kendilerine çok teşekkür ederim” dedi.

Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, Merkezefendi ilçe sınırları içerisinde bulunan amatör takımlara malzeme yardımında bulunan Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’na teşekkür ziyaretinde bulundu. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Denizli ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen, Yönetim Kurulu Üyeleri Kemal Karaoğlan, Emin Şen, Ünal Coşkun, Çağatay Bostancı, Mesut Bacıkoğlu, Mehmet Emin Ataş, Futbol İl Temsilcisi Musa Coşkun ve İl Hakem Kurulu Danışmanımız Mehmet Tuncer yer aldı.

 ”TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

 Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’na amatör spora desteklerinden dolayı plaket takdim eden Denizli ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen, “Merkezefendi Belediyemiz kurulduğu günden bu yana amatör spor branşlarına desteklerini hiç bir zaman esirgemedi. Spor Camiamız adına Başkanımız Muhammet Subaşıoğlu’na teşekkürlerimizi sunuyorum. Desteklerinin karşılığı başarı olarak geri dönecektir. Yerel yönetimlerin değerli başkanlarının amatör kulüplere verdiği destekler çok önemli” dedi.

 “DESTEKLERİMİZ DEVAM EDECEK”

 Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu ise Merkezefendi’nin amatör spor kenti olduğunu, her yaştan insanın bir çok spor dalında spor yapabilme imkanı olduğunu belirterek, “İlçede amatör spora destekleri devam edecek.Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetim Kurulu Üyelerini başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. Spor gençlerin bir çok kötü alışkanlıklardan uzak kalmasını sağlıyor. Bunu sağlayan amatör kulüpleri bir çatı altında toplayan ASKF’ye teşekkür ediyorum. Biz her zaman onların yanındayız” diye konuştu.

MBEL1570 MBEL1563 MBEL1557

 

 MBEL1525