2017-2018 Futbol Sezonunda Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de ilimizi temsil edecek 3. Takımın belli olduğu Spor Toto Bölgesel Amatör Lig Play – Out müsabakasında sevinen taraf Tavas Birlikspor oldu.

Denizli Süper Amatör Ligi 2017-2018 Futbol Sezonu’nu ikinci olarak tamamlayan Tavas Birlikspor ile SPOR TOTO BAL’da yer alan Çal Belediyespor baraj maçında karşı karşıya geldi. Çal Belediyespor’a karşı 3-0 üstünlük sağlayan Tavas Birlikspor önümüzdeki sezon Spor Toto Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecek takım oldu.

15 Nisan 2018 Pazar günü saat 15:00’de Denizli Atatürk Stadyumunda oynanan müsabakayı Denizli ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen ve yönetim kurulu üyeleri, Çal Belediyespor Kulübü Başkanı Adnan Tatar ve yönetim kurulu üyeleri, Tavas Birlikspor Kulüp Başkanı Medeni Kaşdaş ve yönetim kurulu üyeleri, Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan, Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, Denizli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu ve Şube Müdürleri, Denizlispor Kulüp Başkanı Mustafa Üstek ve Yönetim Kurulu, Tüfad Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, Amatör Spor Kulüp Başkanları ve Yöneticileri ile Amatör Spor Camiamızın önemli isimleri ve 6000 civarı spor sever izledi.

Müsabakanın organizasyonundaki katkılarından dolayı Denizli Büyükşehir Belediyesi’ne ve Denizlispor Kulübü’ne Teşekkürlerimizi sunarız.

Ayrıca her iki kulübümüzün taraftarlarına centilmenliklerinden dolayı teşekkür ederiz.