Değer Dostlarım;

Öncelikle son günlerde yaşadığımız hain saldırılarda yaşamını yitiren aziz şehitlerimizi minnet, rahmet ve saygıyla anıyorum.  Askerlik öncesi liglerimizde mücadele etmiş iki değerli kardeşimiz de şehitlik mertebesine ulaştı. Şehit Ömer Kandemir’in ve Şehit Doğan Acar’ın isimlerinin 1. Amatör Küme ve 2. Amatör Küme Liglerine verilmesi için Türkiye Futbol Federasyonuna başvurularımızı yaptık.

2014-2015 futbol sezonunu güzel bir şekilde tamamlayarak yeni bir sezona merhaba dedik. Geçtiğimiz sezon özverili çalışmalarından dolayı Yönetim Kurulu Üyelerime, Futbol İl Temsilcimiz Yaşar Kacar’a, ve Yardımcısı Ayhan Özel’e, Tertip Komitesi Üyelerimize ve İl Disiplin Kurulu Üyelerimize ve personelimize fedakarca hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Yeni seçilen tertip komitesi üyelerine de başarılar diliyorum.

2015-2016 Amatör Futbol Sezonu 20 Eylül Pazar günü oynanacak olan Bölgesel amatör Lig müsabakaları ile başlıyor. Takımlarımıza başarılar diliyorum. Yerel amatör müsabakalarımız ise Ekim ayı içerisinde bazı kategorilerde başlayacak. Sakatlıkların, olumsuzlukların olmadığı başarılarla dolu bir sezon diliyorum.

Sezon öncesi takımlarımız malzeme ve ulaşım yardımlarına kavuşacak. Denizli Büyükşehir Belediyesi 3 Yıldır olduğu gibi bu yıl da tüm kulüplerimizin malzeme ihtiyaçlarını karşılayacak. Malzemeler sezon öncesi takımlarımıza dağıtılacak. Ayrıca Büyükşehir Belediyemizce Ulaşım yardımları ise ilk kez nakdi olarak dağıtılacak. Dillekçe ile kulübün hesap bilgilerini gönderen kulüplerimiz yardımdan faydalanacak, göndermeyen kulüpler faydalanamayacaktır.

Malzeme yardımlarından geçtiğimiz sezon liglere katılan kulüplerimiz katıldıkları kategori sayılarına göre yararlanacaklar. Amatör Sporun daima yanında olan bizlere Türkiye’de ilkleri yaşatan ve her zaman destekçimiz olan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Osman Zolan’a, teşekkürlerimi sunuyorum.

İlçe Belediye Başkanlarımızla yapmış olduğumuz görüşmeler neticelenmek üzere. Kulüplerimize gerekli yardımlar sağlanacak. Amatör Spor Yerel Yönetimler olmadan yaşayamaz. Buradan Tüm ilçe Belediye Başkanlarımıza teşekkür ediyorum.

Spor Genel Müdürlüğü, Spor Toto ve Denizli Büyükşehir Belediyemiz tarafından Sarayköy, Şirinköy, Bozkurt, Serinhisar, Kızılcabölük, Yatağan, İlbade ve Akvadi Sahalarımız sentetik çim zeminli olarak amatör futbolumuzun hizmetine sunuldu. Beyağaç, Çameli Karahisar, Kale ve Çivril içinde yeni sahalar ve tadilatlar için çalışmalar başladı. Denizli’de tesis sorununu çözmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Sporcularımız modern sağlıklı tesislerde spor yapmalı. Bize yakışan da bu. Amatör Spor Kompleksi için çalışmalarımız devam etmektedir.

Bu güne kadar bizlere her konuda destek veren yanımızda olan Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat Zeybekci’ye, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören’e ve Yönetim Kuruluna, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan’a, TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi, TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez’e, TFF Genel Sekreter Vekili Adnan Ersan’a Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu’na ve Ticaret Odası Başkanı Necdet Özer’e teşekkürlerimi sunarım.

Yeni Sezon toplantımıza gelen herkesin ayağına sağlık, işlerini güçlerini bırakarak toplantıya geldiler. Çocuklarımıza evlatlarımıza hizmet ediyoruz. Sporu toplumun her ferdine sevdirmek için hep beraber fedakarca hizmet ediyoruz. Kim olduğumuzun önemi yok amatörler olarak biz büyük bir aileyiz. Bir olmaya birlikte olmaya devam ettikçe başarı çıtamız daima yükselecek. 7 yıldır bu görevi Yönetim Kurulu arkadaşlarımla beraber layıkıyla yerine getirmeye çalışıyoruz. Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu’nun son yapılan seçiminde tekrar yönetimde yer aldım. Ayrıca Türkiye Futbol Federasyonu’nda Genel Kurul Delegeliği ve Amatör İşler Kurul Üyeliği görevlerinde de bulunuyorum. İlimizi tüm kurumlarda en iyi şekilde temsil ediyoruz. Denizli’de Son 7 yılda 4 kez Türkiye Şampiyonası Finali oynanmış olması da bunun göstergesi. İlimizde yıl içerisinde işlem gören lisans sayısı 4500’ü aştı. Federasyonumuza üye şu an 93 kulübümüz bulunmakta. Bunlar ilimiz adına sevindirici rakamlar.

Her zaman ifade etmişimdir, bir kez daha dile getirmek istiyorum. Federasyon’umuzun kapısı herkese açık. Eleştirileriniz, fikirleriniz, projeleriniz bizler için çok önemli. Zaman buldukça gelin, çayımızı için düşüncelerinizi bizlerle paylaşın. Tekrardan tüm takımlarımıza başarılar diliyorum. Hepinize Saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Feyyaz CEŞEN

TFF Genel Kurul Delegesi

TFF Amatör İşler Kurul Üyesi

TASKK Yönetim Kurulu Üyesi

Denizli ASKF Başkanı