Bu Kategoridesiniz : 31 Aralık 2019 Salı 15:19

BAŞKANDAN YENİ YIL MESAJI

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Feyyaz Ceşen, yayınladığı yeni yıl mesajında 2020 yılının  Ülkemize ve Amatör Spor Camiasına sağlık, başarı ve mutluluk getirmesi temennisinde bulundu.

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Feyyaz Ceşen, Yeni Yıl Dolayısıyla Yayınladığı Mesajda, “Yeni Yılın Hem Ülkemiz, Hem de Tüm Dünya İnsanları için Barışın, Sevginin ve Hoşgörünün Hâkim Olduğu Bir Yıl Olmasını Diliyorum” dedi.

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Feyyaz Ceşen, yaptığı yazılı açıklamada, acısı, tatlısı ve üzüntüsüyle bir yılın geride kaldığını belirterek “Yeni ümitler ve yeni beklentilerle yeni bir yıla daha giriyoruz. Tabi ki öncelikle dileğimiz ülkemiz ve tüm dünyada barışın, sevginin ve hoşgörünün egemen olması insanlarımızın refah içinde yaşamasıdır” dedi.

Başkan Ceşen “Yeni yılda ve daha nice yıllarda sporun gücüne inanarak, sportmence, fair play çerçevesinde, gençlerimizi spora yönlendirip kötü alışkanlıklardan uzaklaştırarak, kardeşlik duygusuyla yetişmelerini diledi.

Türkiye’ye  huzur ve güven ortamında sağlıklı ve sıhhatli yeni yıllar temenni ediyorum.

 benzer haberler

U 16 PLAY-OFF GRUBUNDA KUPALAR SAHİPLERİNİ BULDU..  

U 16 PLAY-OFF GRUBUNDA KUPALAR SAHİPLERİNİ BULDU..

2. AMATÖR’DE YENİ SEZON BAŞLIYOR  

2. AMATÖR’DE YENİ SEZON BAŞLIYOR

“2.TRANSFER VE TESCİL DÖNEMİ ÖNEMLİ DUYURU”  

“2.TRANSFER VE TESCİL DÖNEMİ ÖNEMLİ DUYURU”