2014-2015 Futbol Sezonu Başkanlar kurulu toplantısı 20 Ağustos 2014 Çarşamba günü saat 14:00’de Denizli Ticaret Odası Toplantı Salonunda yapıldı.

Toplantıya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, Denizli Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi Abdullah Özdemir, Federasyon Başkanımız Feyyaz Ceşen, Genel Sekreter Kemal Karaoğlan, Başkan Vekili Emin Şen,  Başkan Yardımcısı ve Futbol İl Temsilcisi Yaşar Kacar, Başkan Yardımcısı Vehbi Demir, Yönetim Kurulu Üyeleri, Ayşe Sarıkaya, Ahmet Aytekin, Çağatay Bostancı, Ayhan Güller, Ayhan Özel, Ünal Coşkun, TÜFAD Denizli Şube Başkanı Bülent Fil, İl Hakem Kurulu Başkanı Sinan Baş, TFFHGD Denizli Şube Başkan Yardımcısı Özmen Atalay, Denizli ASKF Onur Kurulu Üyesi Şeref Varol, İl Disiplin Kurulu Üyesi Köksal Çekerek, Kulüp Başkanları, Yöneticileri ve antrenörleri ile spor camiasından önemli kişiler katıldı.

Toplantıda Denizli ASKF Onur Kurulu Üyesi Şeref Varol Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu ve Denizli ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen’e teşekkür plaketi takdim etti.

Denizli ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen, yeni sezonun tüm kulüplere başarılar getirmesini temennisiyle toplantıya katılan tüm takımlara teşekkür etti. Kulüplerin tüm sıkıntılarını gidermek için çalışmalarını durmaksızın devam ettirdiklerini belirten Ceşen, özellikle 2015 yılında kulüplerin yüklerinin daha da azalacağını ve  Denizli Amatör Sporunun başarı çıtasının yükseleceğini belirtti.

TFF Yönetim Kurulu tarafından lisans işlemlerinde önemli indirimlerin yapıldığını belirten Ceşen, kulüplerin yükünün biraz daha hafiflediğini belirtti. Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından sezon öncesi tüm takımlarımıza tüm eksikliklerini giderecek şekilde malzeme yardımı yapılacağını belirten Ceşen ayrıca İlçe Belediye Başkanları tarafından kulüplerimize destekte bulunacağını belirtti. Ceşen Başta Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan olmak üzere tüm İlçe Belediye Başkanlarımıza teşekkür ediyorum dedi.

Yerel yönetimler olmadan amatör sporun ayakta kalamayacağını belirten Başkan Ceşen desteklerinden dolayı TFF Başkanı Sayın Yıldırım Demirören’e, TFF Yönetim Kurulu Üyelerine ve TFF Amatör İşler Kurul Başkanı Sayın Ali Düşmez’e ve Kurul Üyelerine, ve Denizli’de ki tüm kamu kuruluşlarına teşekkürlerini sundu.

Daha önce Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından müjdesi verilen amatör spor kulüplerine yapılacak olan malzeme yardımının sezon öncesi yapılacağını belirten Ceşen, Kulüplerimize bu büyük desteklerinden dolayı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a Spor Bakanı Sayın Akif Çağatay Kılıç’a, Spor Genel Müdürü Sayın Mehmet Baykan’a ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sayın Ahmet İbanoğlu’na teşekkürlerini sundu.

Süper Amatör Lig ve 1. Amatör Küme Tertip Komitesi ile Genç takımlar tertip komitesi seçimlerinin de yapıldığı toplantıda Süper Amatör Lig ve 1. Amatör Küme Tertip Komitesi Asil Üyeliklerine, Oktay Çıtak, Hasan Kuru ve Yıldıray Çoban, Yedek Üyeliklere Adnan Kesmez, Lütfi Çalhan ve Faik Kayan seçildi.

Genç takımlar tertip komitesi Asil Üyeliklerine ise Selim Erol, İsmail Boyacı ve Hüsamettin Kesikbaş, Yedek Üyeliklere ise Taner Karaçay, İsmail Özçakmak ve Kadir  Serin seçildi.

Toplantıda ayrıca Süper Amatör Lig fikstür çekim sıralaması ve 1. Amatör Küme Grupları ve Fikstür numaraları belli oldu. Çekilen kura sonucu oluşan liste şu şekilde;

Süper Amatör Lig;

Kulübün Adı Fikstür Sıralaması
Y. Çivril Belediyespor 1
Şirinköyspor 2
Bereketlispor 3
Yeşilköyspor 4
Tavas Birlikspor 5
Kalespor 6
Dokuzkavaklarspor 7
Pınarkent Belediyespor 8
Tekkeköyspor 9
Yatağanspor 10
Denizli Telekomspor 11
Acıpayam Belediyespor 12

 

1. Amatör Küme;

A GRUBU B GRUBU
Yeni Bozkurtspor 1 Nikferspor 1
Kaklık Belediyespor 2 Çamelispor 2
Karayahşilerspor 3 Kocaderespor 3
Şahinspor 4 Kelekçi Belediyespor 4
Gürpınar Belediyespor 5 Serinhisarspor 5
İğdir Kayagücüspor 6 Acıpayam Merkezspor 6
Işıklı Belediyespor 7 Akhanspor 7
Çardak Belediyespor 8
C GRUBU D GRUBU
Bekilli Belediyespor 1 Denizligücüspor 1
Babadağ Gençlikspor 2 Merkezefendispor 2
Şemiklerspor 3 Esnafspor 3
Akkonakspor 4 Buldan Belediyespor 4
Merkezspor 5 Yeni Güneyspor 5
Üçler Albayrakspor 6 Bağbaşı Zeytinköyspor 6
Konakspor 7 Başkarcı İdmanyurduspor 7

DSCF5300 DSCF5296 DSCF5316 DSCF5314 DSCF5325 kapak