Spor Toto 3.Lig 1.Grup ekiplerinden Denizli Büyükşehir Belediyespor’da hafta sonu oynanacak Payas Belediye 1975 maçının hazırlıkları sürüyor. Teknik direktör Selahattin Dinçel’in görevinden ayrılmasının ardından, daha önce kulübe antrenör olarak hizmet veren İbrahim Çelik, takımın başına geçti.

Denizlispor ve Denizli Büyükşehir Belediyespor’da futbolcu olarak görev yapan İbrahim Çelik, takımın başarısı için verilecek her görevi en iyi şekilde yapmaya hazır olduğunu açıkladı. Selahattin Dinçel’in takımdan ayrılmasının ardından yönetimin Payas Belediyespor 1975 maçına takımı kendisinin hazırlamasını istediğini söyleyen Çelik, “ Ben Denizli Büyükşehir Belediyespor Kulübü’nün bir neferiyim. Ne zaman ve nerede görev verilirse; benim için o görev en iyi şekilde yapılacak görevdir. Yönetim kurulumuzun kararıyla takımın başına geçtim ve zaman kaybetmeden Payas Belediye1975 maçı hazırlıklarına başladık. Bu maç bizim için çok önemli. Kazanmaktan başka bir hedefimiz yok. Bunu başaracak gücümüz de var” dedi.Şu anda sadece Payas Belediye1975 maçını kazanmaya odaklandığını kaydeden İbrahim Çelik, “İnşallah bu maçı kazanarak, şampiyonluk şansımızı sürdürürüz” dedi.

Pazar günü saat 13.30’da başlayacak maçın hazırlıklarını dün tek idmanla sürdüren Kırmızı beyazlı ekipte, sakatlıkları sebebiyle Zafer ve Süleyman ile sakatlıktan yeni kurtulan ve antrenman eksiği bulunan Çağdaş’ın maçta oynamayacağı öğrenildi.

Temsilcilerimize Başarılar Dileriz.