Bu Kategoridesiniz : 01 Temmuz 2020 Çarşamba 19:28

DENİZLİ VALİMİZ ALİ FUAT ATİK’İ MAKAMINDA ZİYARET ETTİK.

Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Feyyaz Ceşen ve beraberindeki heyet Denizli’ye yeni atanan Valimiz Sayın Ali Fuat Atik’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Valilik binasında gerçekleşen ziyarete; Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, Denizli ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen ile birlikte, Ünal Coşkun, Çağatay Bostancı, İlhan Üşür, Mesut Bacıkoğlu, Kenan Şenel, Mehmet Kabakçı, Recep Dayı ve Ayhan Özel katıldı.

Başkan Ceşen ve arkadaşları, Valimize öncelikle yeni görevlerinin kendileri ve Denizli adına hayırlı olmasını diledi ayrıca kendilerine kılıç ve kama hediye etti.

Heyet amatör spor kulüplerini destekleme proje taslağını Valimize ileterek kendisinden kulüplerimiz için destek olmalarını istedi.

Sayın Valimiz Ali Fuat Atik, kulüplerimizi temsilen ziyarette bulunan Denizli ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen ve arkadaşlarını dinleyerek, “Her şeyden önce altyapıya önem verilmesi gerektiğini, altyapının spor camiası için bel kemiği durumunda olduğunu ve Denizli de amatörlere destek olunması gerektiğini, bunları tüm kurumlarımız ile birlikte, el birliği ile yapacaklarını” söyledi.

 benzer haberler

DELEGE BİLDİRİMİ İÇİN HATIRLATMA  

DELEGE BİLDİRİMİ İÇİN HATIRLATMA

BAŞKAN CEŞEN’DEN BAYRAM MESAJI  

BAŞKAN CEŞEN’DEN BAYRAM MESAJI

DENİZLİ ASKF’DEN DİJİTAL DÖNÜŞÜM ANLAŞMASI  

DENİZLİ ASKF’DEN DİJİTAL DÖNÜŞÜM ANLAŞMASI