İl Disiplin Kurulu 12 Mayıs 2017 tarihinde yapmış olduğu toplantılarda aşağıdaki kararları almışlardır;

1 – Akkonakspor’dan 428772 Lisans nolu Önder Oruç hakeme yönelik hakaret nedeniyle FDT 41. Maddesi gereğince takdiren 4 resmi müsabakadan men cezası ile cezalandırılmasına (Teşebbüs FDT 8. Madde),

2 – Akkonakspor’dan 1882646 Yasin Aydoğan hakeme yönelik saldırısı nedeniyle FDT 44. Maddesi gereğince takdiren 8 resmi müsabakadan men cezası ile cezalandırılmasına (Teşebbüs FDT 8. Madde),

3 – Akkonakspor’dan 1853466 Lisans nolu Melih Yüce hakeme yönelik saldırısı nedeniyle FDT 44. Maddesi nedeniyle takdiren 8 resmi müsabakadan men cezası ile cezalandırılmasına (Teşebbüs FDT 8. Madde),

4 – Akkonakspor’dan 1888164 Lisans nolu Şükrü Köslüoğlu hakeme yönelik hakaret nedeniyle FDT 41. Maddesi gereğince takdiren 3 resmi müsabakadan men cezası ile cezalandırılmasına,

– Karakovaspor’dan 3538764 Lisans nolu Yaşar Varol hakeme yönelik hakareti nedeniyle FDT 41. Maddesi gereğince takdiren 3 resmi müsabakadan men cezası ile cezalandırılmasına,

6 –  06.05.2017 tarihinde oynanan 1 A Play-off Nikferspor – Akkonakspor müsabakasının güvenlik nedeniyle hakem tarafından tatil edilmesi sebebiyle maçın sonucu konusunda karar vermek üzere rapor ve diğer belgelerin TFF Yönetim Kuruluna gönderilmesine, sair hususlarda karar vermek üzere TFF Yönetim Kurulu kararının beklenmesine,

7 –  06.05.2017 tarihinde oynanan Işıklıspor – Bağbaşı Zeytinköyspor 1 A Play-off maçının 78. Dakikasında Işıklıspor sahada 7’den az oyuncu kaldığından hükmen mağlubiyetine,

8 –  Sökmenspor’dan 3528696 Lisans nolu Ramazan Aydemir hakeme yönelik hakaret nedeniylke FDT 41. Maddesi gereğince 3 resmi müsabakadan men cezası ile cezalandırılmasına,

9 –  Sökmenspor’dan 1888981 Lisans nolu M.Ali Yazıcı hakeme yönelik hakaret nedeniyle FDT 41. Maddesi gereğince 3 resmi müsabakadan men cezası ile cezalandırılmasına,

10 – Sökmenspor’dan 1851594 Lisans nolu M.Ali Çiçek hakeme yönelik hakaret nedeniyle FDT 41. Maddesi gereğince 4 resmi müsabakadan men cezası ile cezalandırılmasına,

11 –  Sökmenspor’dan 13767 Lisans nolu yönetici Hüseyin Başol hakeme yönelik hakaret nedeniyle FDT 41. Maddesi gereğince 75 gün hak mahrumiyetine,

12 – Kızılcaspor’dan 16681 Lisans nolu teknik sorumlu Ferruh Erdoğan ceza verilmesine yer olmadığına,

13 – Kızılcaspor’dan 51225 Lisans nolu yönetici Adem İncekara sportmenliğe aykırı davranışı nedeniyle FDT 36. Maddesi gereğince 7 gün hak mahrumiyetine,

14 – Alpler Gençlikspor’dan 3550213 Lisans nolu Ali Akın Eraybaz sportmenliğe aykırı davranışı nedeniyle FDT 36. Maddesi gereğince 1 resmi müsabakadan men cezası ile cezalandırılmasına,

15 – Denizli Yıldızspor’dan 3548328 Lisans nolu Mehmet Korukçu sportmenliğe aykırı davranışı nedeniyle FDT 36. Maddesi gereğince 1 resmi müsabakadan men cezası ile cezalandırılmasına,

16 – İncilipınargücü Gençlik ve Spor’dan 1879797 Sergen Soylu hakeme yönelik hakaret nedeniyle FDT 41. Maddesi gereğince 3 resmi müsabakadan men cezası ile cezalandırılmasına,

17 – İncilipınargücü Gençlik ve Spor’dan 11820 Lisans nolu teknik sorumlu Behçet Arım sportmenliğe aykırı davranışı nedeniyle FDT 36. Maddesi gereğince 1 maç soyunması ve yedek kulübesi giriş yasağı ile cezalandırılmasına,

18 – Sarayköyspor’dan 9907 Lisans nolu Murat Demirışık ceza verilmesine yer olmadığına,

19 – Şemiklerspor’dan 3507717 Lisans nolu Adem Bacı sportmenliğe aykırı davranışı nedeniyle FDT 36. Maddesi gereğince 1 resmi müsabakadan men cezası ile cezalandırılmasına,

20 – Denizli Telekomspor’dan 13191 Lisans nolu teknik sorumlu Hasan Ersoy sportmenliğe aykırı davranışı nedeniyle FDT 36. Maddesi gereğince 2 resmi müsabakadan men cezası ile cezalandırılmasına,

21 – Denizli Telekomspor’dan 1897160 Lisans nolu Ahmet Can Yüksel rakibe yönelik kural dışı hareket nedeniyle FDT 43. Maddesi gereğince 2 resmi müsabakadan men cezası ile cezalandırılmasına,

22 – İncilipınargücüspor’dan 11820 Lisans nolu Behçet Arım 08.05.2017 tarihli müsabakada bir önceki maçta saha dışına alınıp disiplin kuruluna sevki söz konusuyken , müsabakayı izleyen ilk resmi müsabakada oynayamaz ve görev alamaz hükmüne FDT 94-4 maddesi) aykırı davranarak müsabakada görev alması FDT 50 cezaya ve tedbire uyulmaması maddesi ve muhalefetten 4 maç soyunma odası ve yedek kulübesi giriş yasağı ile cezalandırılmasına,

23 – 07.05.2017 tarihinde oynanması gereken Pamukkale Kartalspor – Horoz Gençlikspor maçında sahaya çıkmayan Horoz Gençlikspor’un hükmen mağlubiyetine, puan tenziline ve varsa diğer ceza ve tedbirlerin uygulanmasına,

24 – 04.05.2017 tarihinde oynanması gereken Bağbaşı Zeytinköyspor – Yeşil Çınarspor U14 maçında sahaya çıkmayan Yeşil Çınarspor’un hükmen mağlubiyetine, puan tenziline ve varsa diğer ceza ve tedbirlerin uygulanmasına,

25 – 04.05.2017 tarihinde oynanması gereken Denizli Genç Ümitlerspor – Denizli telekomspor U14 maçında sahaya çıkmayan Denizli Telekomspor’un hükmen mağlubiyetine, puan tenziline ve varsa diğer ceza ve tedbirlerin uygulanmasına ,

26 – 04.05.2017 tarihinde oynanması gereken Kızılcabölükspor – Alparslan Gençlikspor U14 maçında sahaya çıkmayan Alparslan Gençlikspor’un hükmen mağlubiyetine, puan tenziline ve varsa diğer ceza ve tedbirlerin uygulanmasına,

27 – 06.05.2017 tarihinde oynanması gereken Çamelispor – Bereketlispor U16 maçında sahaya çıkmayan Bereketlispor’un hükmen mağlubiyetine, puan tenziline ve varsa diğer ceza ve tedbirlerin uygulanmasına,

28 – 04.05.2017 tarihinde oynanması gereken Demirten Yeşilköyspor – Dokuzkavaklarspor U14 maçında sahaya çıkmayan Dokuzkavaklarspor’un hükmen mağlubiyetine, puan tenziline ve varsa diğer ceza ve tedbirlerin uygulanmasına,

29 – 07.05.2017 tarihinde oynanması gereken İncilipınarkentspor – Denizli Merkezspor U13 maçında sahaya çıkmayan İncilipınarkentspor’un hükmen mağlubiyetine, puan tenziline ve varsa diğer ceza ve tedbirlerin uygulanmasına,

30 – 06.05.2017 tarihinde oynanması gereken Kızılcabölükspor – Dokuzkavaklarspor U16 maçında sahaya çıkmayan Dokuzkavaklarspor’un hükmen mağlubiyetine, puan tenziline ve varsa diğer ceza ve tedbirlerin uygulanmasına,

31 – 03.05.2017 tarihinde oynanması gereken Tekkeköyspor – Bağbaşı Zeytinköyspor U13 müsabakasında sahaya çıkmayan Tekkeköyspor’un hükmen mağlubiyetine, puan tenziline ve varsa diğer ceza ve tedbirlerin uygulanmasına,

32 – 05.05.2017 tarihinde oynanması gereken Yeşil Çınarspor – Buldan Bld.spor U13 maçında sahaya çıkmayan Buldan Bld.spor’un hükmen mağlubiyetine, puan tenziline ve varsa diğer ceza ve tedbirlerin uygulanmasına,

33 – 06.05.2017 tarihinde oynanması gereken Denizligücüspor – Kelekçi Gençlikspor U16 maçında sahaya çıkmayan Kelekçi Gençlikspor’un  hükmen mağlubiyetine, puan tenziline ve varsa diğer ceza ve tedbirlerin uygulanmasına,

34 – 06.05.2017 tarihinde oynanması gereken Y.İ. Akhanspor – Denizli Futbol A Spor U16 maçında Denizli Futbol A Spor’un hükmen mağlubiyetine, puan tenziline ve varsa diğer ceza ve tedbirlerin uygulanmasına,

35 –  06.05.2017 tarihinde oynanması gereken Acıpayam Bld.spor – Mehmetçik Mah.spor U16 maçında sahaya çıkmayan Mehmetçik Mah.spor’un  hükmen mağlubiyetine, puan tenziline ve varsa diğer ceza ve tedbirlerin uygulanmasına,

36 – 06.05.2017 tarihinde oynanan Elit Futbol Kulübü – İncilipınargücü GSK U16 müsabakasının 23. Dakikasında Elit Futbol Kulübü sahada 7’den az oyuncu kaldığından hükmen mağlubiyetine,

37 – 07.05.2017 tarihinde oynanması gereken Denizli Futbol A Spor – Tekkeköyspor U13 maçında sahaya çıkmayan Tekkeköyspor’un ( İkinci defa ) hükmen mağlubiyetine, puan tenziline ve varsa diğer ceza ve tedbirlerin uygulanmasına,

38 – 07.05.2017 tarihinde oynanması gereken Buldan Bld.spor – Elit Futbol Kulübü U13 maçında sahaya çıkmayan Buldan Bld.spor’un ( İkinci defa ) hükmen mağlubiyetine, puan tenziline ve varsa diğer ceza ve tedbirlerin uygulanmasına,

 

 

Oy birliği ile karar verilmiştir.

İl Disiplin Kurulu Adına

Av. Çağlar AKÇAL

İl Disiplin Kurulu Başkanı