Federasyon Yönetim Kurulumuz Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Osman Zolan’a ziyarette bulundu.

Denizli Büyükşehir Belediyesi hizmet binasında gerçekleşen ziyarete; Federasyon Başkanımız Feyyaz Ceşen, Başkan Vekili Emin Şen, Genel Sekreter Kemal Karaoğlan, Başkan Yardımcıları Vehbi Demir, Ünal Coşkun, Ayşe Sarıkaya, Yönetim Kurulu Üyeleri Çağatay Bostancı, Mesut Bacıkoğlu, Mehmet Emin Ataş katıldı.

Federasyon Başkanımız Feyyaz Ceşen, amatör spor kulüplerine verdikleri desteklerden dolayı Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a teşekkür ederek, Türkiye genelinde kulüp ve sporcu sayımızın yoğunluğu nedeniyle ilklerin içinde olmanın mutluluğunu paylaşmıştır. Amatör için yapılan nakdi yardımların devam etmesi ve mevcut belediyemize ait tesislerin eksikliklerin giderilerek ayrıca yeni tesislerin arttırılması konusunda hazırlamış olduğumuz projelerimizi sunmuştur.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ise, Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman amatör sporun yanında olduklarını ve Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ile birlikte güçlü ve güzel işler başarıldığını kaydetti. Yatırım ve yardımların devam edeceğini gençlerimize, amatör spora gönül veren kulüplerimizle her zaman destek olacaklarını belirtmiştir. Onların yolunu açıyoruz. Kulüplerimizle birlikte gençlerimize en üst seviyede hizmet etmeye gayret ediyoruz” dedi.

Başkan Osman Zolan, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Amatör sporcu ve kulüplerimize destek olmaktan ve birlikte olmaktan, ihtiyaçlarını karşılamaktan dolayı çok mutluyuz. Hem tesis anlamında hem sportif ekipman anlamında amatör kulüplerimize desteğimiz devam edecek” diye konuştu.

Konuşmaların ardından ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen, Başkan Osman Zolan’a amatör spor kulüplerine verdikleri desteklerden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.