2015-2016 Futbol Sezonunda Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonasında 96 takım arasından Türkiye Şampiyonu olan Horozkentspor, Amatör Spor Kulüpleri Federasyon yönetimi ile birlikte Vali Dr. Ahmet Altıparmak’ı ziyaret etti.

Valilik Makam Toplantı Salonunda gerçekleşen ziyarete, Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Feyyaz Ceşen, Başkan Vekili Emin Şen, Başkan Yardımcısı Ayşe Sarıkaya, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Emin Ataş, Mesut Bacıkoğlu, Oktay Çıtak, Horozkentspor Kulüp Başkanı Kamil Karabuğa, Antrenör Ahmet Özeren ve sporcular katıldı.

Ziyarette Federasyon Başkanı Feyyaz Ceşen, Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun görev ve yetkileri ile amatör spor kulüpleri hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Ceşen ayrıca, Türkiye Şampiyonu olan Horozkentspor Kulübü ve sporcularının şampiyonluğa götüren başarı sürecini anlattı.

Ziyaretlerinden dolayı Başkan Ceşen, diğer yöneticiler ve sporculara teşekkür eden Vali Altıparmak, Horozkentspor’u kutlayarak bundan sonraki müsabakalarında başarılar diledi.

dscf8602 dscf8610  snr_1010 snr_1022 snr_1028 snr_1032 snr_1039