FIFA Futbol Zirvesi bugün İstanbulda yapılacak
Paylaş|
FIFA’ya üye federasyonların başkan ve üst düzey yöneticilerini bir araya getiren FIFA Futbol Zirvesi, bugün İstanbul’da yapılacak.

FIFA Başkanı Gianni Infantino ile Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören’in de katılacağı FIFA Futbol Zirvesi, Shangri-La Bosphorus Otel’de gerçekleşecek.

FIFA reformlarının temel girişimlerinden biri olarak 2016’da başlatılan, stratejik konuları görüşmek, tartışma platformu oluşturmak, münazara ve bilgi alışverişi için FIFA’ya üye ülkelerin bir araya geleceği zirvenin ardından FIFA Başkanı Gianni Infantino ile Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, saat 18.00’de ortak basın toplantısı düzenleyecek.

FIFA Futbol Zirvesi Basın Toplantısı:

TARİH: 23 Kasım Perşembe
SAAT: 18.00
YER: Shangri-La Bosphorus Otel – Bosphorus Ballroom

Medya için önemli bilgilendirme

– FIFA Futbol Zirvesi’nin ardından FIFA Başkanı Gianni Infantino ile Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören’in saat 18.00’de başlayacak basın toplantısını takip edecek medya mensupları için akreditasyon uygulaması yapılacaktır. Akreditasyon başvuruları 20 Kasım 2017 Pazartesi günü sona erdi.

– Medya mensupları, akreditasyon kartlarını 23 Kasım 2017 Perşembe günü Shangri-La Bosphorus Otel’de kurulacak akreditasyon masasından teslim alabileceklerdir. Basın toplantısına akreditasyonu olmayan hiçbir medya mensubu alınmayacaktır.

– TV kuruluşları, basın toplantısını sadece tek kamera ile takip edebilecektir.

– Basın toplantısını canlı yayınlayacak TV kuruluşlarının canlı yayın araç plakaları ile basın toplantısı salonunda kurulum yapacak teknik ekiplerinin isim listesini de akreditasyon için TSYD’ye bildirmeleri gerekmektedir.

– Basın toplantısında canlı yayın yapacak TV kuruluşlarının, kablo kurulumlarını yapmasına 23 Kasım 2017 Perşembe günü 16.30-17.30 saatleri arasında izin verilecektir.

– Basın toplantısından görüntü alacak kameramanların ses kabloları ile tripodlarını yanlarında getirmeleri gerekmektedir.