İl Disiplin Kurulu 01 Haziran 2018 tarihinde yapmış olduğu toplantılarda aşağıdaki kararları almışlardır;

1 –  Kuyucakspor’dan 26212 Lisans nolu antrenör Hikmet Bingöl’ün fiilinde FDT’yi ihlal edici unsura rastlanılmadığından ceza verilmesine yer olmadığına,

 

2 – Kocayaka Emekspor’dan 1894391 Lisans nolu Süccettin Karakoç’un hakeme yönelik hakareti nedeniyle FDT 41. Maddesi gereğince 3 resmi müsabakadan men cezası ile cezalandırılmasına,

 

3 – Kocayaka Emekspor’dan 3550902 Lisans nolu Tolga Korkmaz’ın rakibine yönelik saldırı ve rakiplerine yönelik tehditleri nedeniyle FDT 41. Maddesi gereğince 2 maç, FDT 44. Maddesi gereğince 5 maç, toplamda 7 resmi müsabakadan men cezası ile cezalandırılmasına,

 

4 – Kocayaka Emekspor’dan 3562602 Lisans nolu Nuri Kılgın’ın rakibine yönelik saldırı nedeniyle FDT 44. Maddesi gereğince 7 resmi müsabakadan men cezası ile cezalandırılmasına,

 

5 – Pamukkale Kartalspor’dan 1864336 Lisans nolu Reha Yıldız’ın hakeme ve kurullara yönelik hakareti nedeniyle FDT 41. Maddesi gereğince 7 maç, rakiplerine yönelik saldırı teşebbüs aşamasında kaldığı için FDT 44. Maddesi gereğince 3 maç, toplamda 10 resmi müsabakadan men cezası ile cezalandırılmasına,

 

6 – 28.05.2018 tarihinde oynanması gereken Denizli Starspor – V.T. Şirinköyspor U12 müsabakasına çıkmayan Denizli Starspor’un hükmen mağlubiyetine, puan tenziline ve varsa diğer ceza ve tedbirlerin uygulanmasına,

 

7 – 28.05.2018 tarihinde oynanması gereken Şemiklerspor – Kartalgücüspor U12 müsabakasına çıkmayan Şemiklerspor’un hükmen mağlubiyetine, puan tenziline ve varsa diğer ceza ve tedbirlerin uygulanmasına,

 

8 – 28.05.2018 tarihinde oynanması gereken Alparslan Gençlikspor – Kızılcabölükspor U12 müsabakasına çıkmayan Kızılcabölükspor’un hükmen mağlubiyetine, puan tenziline ve varsa diğer ceza ve tedbirlerin uygulanmasına,

 

9 – 28.05.2018 tarihinde oynanması gereken Genç Ümitlerspor – Horoz Gençlikgücüspor U12 müsabakasına çıkmayan Genç Ümitlerspor’un hükmen mağlubiyetine, puan tenziline ve varsa diğer ceza ve tedbirlerin uygulanmasına,

 

10 – 28.05.2018 tarihinde oynanması gereken D.Telekomspor – Bağbaşı Gençlikspor U12 müsabakasına çıkmayan Bağbaşı Gençlikspor’un hükmen mağlubiyetine, puan tenziline ve varsa diğer ceza ve tedbirlerin uygulanmasına,

 

11 – 25.05.2018 tarihinde oynanması gereken Yeşilköyspor – Başkarcı İ.Y.Spor U12 müsabakasına çıkmayan Başkarcı İ.Y.Spor’un hükmen mağlubiyetine, puan tenziline ve varsa diğer ceza ve tedbirlerin uygulanmasına,

 

12 – 28.05.2018 tarihinde oynanması gereken Yeşilköyspor – D.Gençlergücüspor U12 müsabakasına çıkmayan D.Gençlergücüspor’un hükmen mağlubiyetine, puan tenziline ve varsa diğer ceza ve tedbirlerin uygulanmasına,

 

13 – 23.05.2018 tarihinde oynanması gereken Kızılcabölükspor – Çal Belediyespor U17 Play-Off müsabakasına çıkmayan Kızılcabölükspor’un hükmen mağlubiyetine, puan tenziline ve varsa diğer ceza ve tedbirlerin uygulanmasına,

 

14 – 23.05.2018 tarihinde oynanması gereken Yeşilköyspor – Acıpayam Belediyespor U17 Play-Off müsabakasına çıkmayan Acıpayam Belediyespor’un hükmen mağlubiyetine, puan tenziline ve varsa diğer ceza ve tedbirlerin uygulanmasına,

 

15 – 26.05.2018 tarihinde oynanması gereken Çal Belediyespor – Sarayköy 1926 F.K. U17 müsabakasına çıkmayan Sarayköy 1926 F.K.’nın hükmen mağlubiyetine, puan tenziline ve varsa diğer ceza ve tedbirlerin uygulanmasına,

Oy birliği ile karar verilmiştir.

İl Disiplin Kurulu Adına

Av. Çağlar AKÇAL

İl Disiplin Kurulu Başkanı