8 Mayıs 2016 Pazar günü Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’nun ilimizde bulunacak olması nedeniyle Pazar günü il merkezinde oynanacak olan müsabakalarda güvenlik tedbirlerinin aldırılması açısından herhangi bir problem olmaması için bazı değişiklikler yapılmıştır.

Ayrıca Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün etkinlikleri kapsamında  7-8 Mayıs 2016 tarihlerinde Akkonak Dr. Samim Gök Futbol Sahasında saat 10:00 – 18:00 saatleri arasında Okullar arası Türkiye Şampiyonası müsabakaları oynanacaktır.

Bu nedenle il merkezinde oynanacak olan Şehit Ömer Kağan Kandemir 1. Amatör Küme Play-Off ve Şehit Doğan Acar 2. Amatör Küme Ligi müsabakaları 07 Mayıs 2016 Cumartesi günü uygun sahalara alınmıştır.

U16 Play-Off ve U13 Liglerimize ait müsabakalar program dahilinde oynanmaya devam edecektir.

7-8 Mayıs 2016 tarihlerinde başlaması planlanan U19 2. Küme Ligi Play-Off müsabakaları ise belirtilen sebeplerden ötürü 14-15 Mayıs 2016 tarihlerinde başlayacaktır.

Liglere ait müsabaka programı haftalık program bölümümüzden yayınlanmış olup kulüplerimizin bilgilerine önemle sunarız.

Ayrıca Şehit Ömer Kağan Kandemir 1. Amatör Küme Play-Off müsabakalarımızın Servergazi Futbol Sahasında oynanabilmesi için göstermiş oldukları özveri ve yardımlardan ötürü Yeşilköyspor Kulüp Başkanı Ekrem Civan ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkürlerimizi sunarız.