2017-2018 Futbol Sezonu için Lisans belgeleri web sitemizden yayınlanmıştır.

Kulüplerimizin her sezon olduğu gibi bu sezonda lige katılmaları için vize referans işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir. Vize referans için kulüplerimizin doldurması gereken belge toplam 4 adettir.

2017-2018 Futbol Sezonu Vize Formlarını buradan indirebilirsiniz.

Yukarıda yer alan formların haricinde kulüplerimizin imza yetkilileri ile ilgili olarak karar defterine karar almaları gerekmektedir. Bu kararın fotokopisi vize – referans evrakları ile birlikte TFF Bölge Müdürlüğü’ne gönderilecektir.

Örnek karar metnine buradan ulaşabilirsiniz.

2017-2018 Futbol sezonunda tüm lisans belgeleri için sağlık raporu ayrı bir sayfada kullanılacaktır. Sağlık raporuna buradan ulaşabilirsiniz.

2017-2018 Futbol Sezonunda kulüplerimiz lisans vize, filiz lisans, bir ve iki sezondan serbest kalan sporcu işlemleri, fesihli kulüpten serbest kalan sporcu işlemleri, yönetici giriş kartı ve antrenör sözleşmesi işlemlerini 8 Haziran 2018 tarihine kadar yapabileceklerdir.

2017-2018 Futbol sezonunda birinci transfer dönemi 7 Ağustos – 13 Ekim 2017 tarihleri arasında, ikinci transfer dönemi ise 02 Ocak – 16 Şubat 2018  tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Yurt dışı doğumlu olan veya yurt dışında ikamet etmiş olan 10 yaş ve daha büyük doğumlu T.C. vatandaşı kişiler, filiz lisans çıkartmak için öncelikle lisans çıkarmak istedikleri kulübe dilekçe ile başvuracaklardır. (Ek:18/A) Kulüp yurtdışı doğumlu / yurt dışı ikametli olup filiz lisans çıkarmak isteyen kişinin dilekçesi ile birlikte uluslar arası transfer sertifka talebi dilekçesini (Ek:18/B) TFF Bölge Müdürlüğü’ne ulaştırmak üzere Federasyonumuza teslim edecektir. ( Gerekli tüm belgeler : 18 Yaş Altı Filiz Lisans Belgesi yada 18 Yaş Üstü Filiz Lisans Belgesi , Ek:18/AEk:18/B )

Kulüplerimizin tüm lisans işlemlerinde dikkat etmesi gereken bir diğer konu ise lisans evraklarına ek olarak son bir yıl içerisinde çekilmiş iki adet fotoğraf verilmesi gerekmektedir. Fotoğraflar fotokopi olmayacak ve sağlık raporunda kullanılan fotoğrafın aynısı olacak.

Bir kulüp sezon içerisinde 120 adet filiz lisans çıkarabilecek. 2017-2018 Futbol sezonunda 1997 ve daha küçük doğumlu sporcuların filiz lisans işlemleri ücretsiz olacak. Lisans vize işlemlerinde ise yaş sınırlaması olmaksızın ücret alınmayacaktır.

Banka Hesap Bilgileri :

Transfer, vize referans, saha giriş kartı bedeli gibi amatör işlemlerde TFF’ nin Türkiye Garanti Bankası A.Ş. 1. Levent Ticari Şubesi Müdürlüğü 186-6297758 nolu hesabına yatırılacaktır. ( Tüm Garanti Bankası Şubelerinden yatırılabilir)

18-25 Yaş arası transferlerde katkı payı bedeli TFF’na Türkiye Garanti Bankası A.Ş. 1. Levent Ticari Şubesi Müdürlüğü 186-6297756 nolu hesabına yatırılacaktır. ( Tüm Garanti Bankası Şubelerinden yatırılabilir)

Kulüp tescili ve renk değişikliği için TFF’na yatırılacak ücretler için TFF’nin Türkiye Garanti Bankası A.Ş. 1. Levent Ticari Şubesi Müdürlüğü 186-6297753 nolu hesabına yatırılacaktır. ( Tüm Garanti Bankası Şubelerinden yatırılabilir)

TASKK hesabına yatacak olan işlem ücretleri de ; Türkiye Garanti Bankası A.Ş. Kızılay Şubesi 82-6293612 nolu hesabına yatırılacaktır. ( Tüm Garanti Bankası Şubelerinden yatırılabilir)

Denizli ASKF hesabına yatacak olan işlem ücretleri de, Garanti Bankası A.Ş. Denizli Delikliçınar Şubesi 781-6299218 nolu hesabına yatırılacaktır. (  Vize – referans ve yıllık aidat bedeli olarak 275 TL yatacaktır. Yalnızca Garanti Bankası Çınar Şubesin’den yatırılabilir. Diğer şubelerden havale ücreti istenecektir. )

Kulüplerimizin Lisans ücret işlemlerini banka şubelerinden yapmaları gerekmektedir. İnternet Bankacılığı yada Bankamatik dekontları kabul edilmemektedir.

Ayrıca Federasyonumuzda yaşanılan yoğunluk nedeniyle kulüplerimizin evraklar için gerekli olan kimlik fotokopilerini muhakkak temin ederek gelmeleri gerekmektedir.

Dekont Listesi indir 
Tüm Evraklar İçin Sağlık Raporu indir 
18 Yaş Üstü Sporcular İçin Vize Belgesi indir 
18 Yaş Altı Sporcular İçin Vize Belgesi indir 
18 Yaş Üstü Sporcular İçin Filiz Lisans Belgesi indir 
18 Yaş Altı Sporcular İçin Filiz Lisans Belgesi indir 
Yurt Dışı Doğumlu T.C. vatandaşı Sporcuların Filiz Lisans Belgeleri için EK-18/A indir 
Yurt Dışı Doğumlu T.C. vatandaşı Sporcuların Filiz Lisans Belgeleri için EK-18/B indir 
18 Yaş Üstü Sporcular İçin Transfer Belgesi indir 
18 Yaş Altı Sporcular İçin Transfer Belgesi indir 
18 Yaş Üstü Sporcular İçin Transfer Belgesi ( Bu belge katkı payı ödendiğinde veya 25 yaş üstü sporcular içindir ) indir 
2. veya 3. Transfer işlemi gerçekleştirecek sporcuların kullanacakları belgeler ( 18 Yaş Üstü ) indir 
2. veya 3. Transfer işlemi gerçekleştirecek sporcuların kullanacakları belgeler ( 18 Yaş Altı ) indir 
2. veya 3. Transfer işlemi için ( EK 15) indir 
2. veya 3. Transfer işlemi için ( EK 16) indir 
1 ve 2 Sezondan serbest kalan 18 yaş altı sporcuların işlemleri için gerekli belgeler indir 
1 ve 2 Sezondan serbest kalan 18 yaş üstü sporcuların işlemleri için gerekli belgeler indir 
Saha İçi Giriş Kartı Formu ( Yönetici – Doktor – Masör – Sağlık Görevlisi ) indir 
2016-2017 Futbol Sezonu Vize Formları indir 
Zayi Belgesi Sporcular İçin indir 
Zayi Belgesi  ( Yönetici – Doktor – Masör – Sağlık Görevlisi ) indir 
Oyuncu değiştirme kartı indir 
Müsabaka İsim Listesi indir 
Amatöre Dönüş Belgesi indir 
Türkiye Şampiyonası Bilgi Formu indir 
Basketbol Veli İzin Belgesi indir 
Basketbol Sağlık Raporu indir 
Basketbol Tescil Başvuru Belgesi indir 
Basketbol İlişiksiz Belgesi indir 

2017-2018 FUTBOL SEZONUNDA

TÜM KULÜPLERİMİZE

BAŞARILAR DİLERİZ.