2018-2019 Futbol Sezonu için Lisans belgeleri web sitemizde ‘’Bilgi Formları’’ sayfasında yayınlanmıştır. Bilgi Formları sayfasına buradan gidebilirsiniz.

Kulüplerimizin her sezon olduğu gibi bu sezonda lige katılmaları için vize referans işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir. Vize referans için kulüplerimizin doldurması gereken belge toplam 4 adettir.

2018-2019 Futbol Sezonu Vize Formlarını buradan indirebilirsiniz.

Yukarıda yer alan formların haricinde kulüplerimizin imza yetkilileri ile ilgili olarak karar defterine karar almaları gerekmektedir. Bu kararın fotokopisi vize – referans evrakları ile birlikte TFF Bölge Müdürlüğü’ne gönderilecektir.

Örnek karar metnine buradan ulaşabilirsiniz.

2018-2019 Futbol sezonunda tüm lisans belgeleri için sağlık raporu ayrı bir sayfada kullanılacaktır.

Sağlık raporuna buradan ulaşabilirsiniz.

Kulüplerimizin tüm lisans işlemlerinde dikkat etmesi gereken bir diğer konu ise lisans evraklarına ek olarak son bir yıl içerisinde çekilmiş iki adet fotoğraf verilmesi gerekmektedir. Fotoğraflar fotokopi olmayacak ve sağlık raporunda kullanılan fotoğrafın aynısı olacak.

Banka Hesap Bilgileri :

Denizli ASKF hesabına yatacak olan işlem ücretleri Garanti Bankası A.Ş. Denizli Delikli Çınar Şubesi 781-6299218 nolu hesabına yatırılacaktır. (Vize – referans ve yıllık aidat bedeli olarak 275 TL yatacaktır. Yalnızca Garanti Bankası Çınar Şubesi’nden yatırılabilir. Diğer şubelerden havale ücreti istenecektir.)

Transfer, vize referans, saha giriş kartı bedeli gibi amatör işlemlerde TFF’ nin Türkiye Garanti Bankası A.Ş. 1. Levent Ticari Şubesi Müdürlüğü 186-6297758 nolu hesabına yatırılacaktır. ( Tüm Garanti Bankası Şubelerinden yatırılabilir)

18-25 Yaş arası transferlerde katkı payı bedeli TFF’na Türkiye Garanti Bankası A.Ş. 1. Levent Ticari Şubesi Müdürlüğü 186-6297756 nolu hesabına yatırılacaktır. ( Tüm Garanti Bankası Şubelerinden yatırılabilir)

Kulüp tescili ve renk değişikliği için TFF’na yatırılacak ücretler için TFF’nin Türkiye Garanti Bankası A.Ş. 1. Levent Ticari Şubesi Müdürlüğü 186-6297753 nolu hesabına yatırılacaktır. ( Tüm Garanti Bankası Şubelerinden yatırılabilir)

TASKK hesabına yatacak olan işlem ücretleri de ; Türkiye Garanti Bankası A.Ş. Kızılay Şubesi 82-6293612 nolu hesabına yatırılacaktır. ( Tüm Garanti Bankası Şubelerinden yatırılabilir)

Kulüplerimizin Lisans ücret işlemlerini banka şubelerinden yapmaları gerekmektedir. İnternet Bankacılığı ya da Bankamatik dekontları kabul edilmemektedir.

Yatırılması gereken diğer işlem ücretleri 2018-2019 Futbol Sezonu Amatör Liglerde Uygulanacak esaslar kitapcığının yürürlüğe girmesinden sonra yayınlanacaktır.

Kulüplerimizin lisans evraklarında dikkat etmesi gereken bir diğer konu ise sporcu kimliklerinde fotoğraflı olması ve aslı ile birlikte fotokopisinin evraklara eklenmesi, Kimliğin aslı olmayan evraklar için hiçbir işlem yapılmayacağını bildiririz.

Ayrıca Federasyonumuzda yaşanılan yoğunluk nedeniyle kulüplerimizin evraklar için gerekli olan kimlik fotokopilerini muhakkak temin ederek gelmeleri gerekmektedir.

Tüm Evraklar İçin Sağlık Raporu indir 
18 Yaş Üstü Sporcular İçin Vize Belgesi indir 
18 Yaş Altı Sporcular İçin Vize Belgesi indir 
18 Yaş Üstü Sporcular İçin Filiz Lisans Belgesi indir 
18 Yaş Altı Sporcular İçin Filiz Lisans Belgesi indir 
Yurt Dışı Doğumlu T.C. vatandaşı Sporcuların Filiz Lisans Belgeleri için EK-18/A indir 
Yurt Dışı Doğumlu T.C. vatandaşı Sporcuların Filiz Lisans Belgeleri için EK-18/B indir 
18 Yaş Üstü Sporcular İçin Transfer Belgesi indir 
18 Yaş Altı Sporcular İçin Transfer Belgesi indir 
18 Yaş Üstü Sporcular İçin Transfer Belgesi ( Bu belge katkı payı ödendiğinde veya 25 yaş üstü sporcular içindir ) indir 
2. veya 3. Transfer işlemi gerçekleştirecek sporcuların kullanacakları belgeler ( 18 Yaş Üstü ) indir 
2. veya 3. Transfer işlemi gerçekleştirecek sporcuların kullanacakları belgeler ( 18 Yaş Altı ) indir 
2. veya 3. Transfer işlemi için ( EK 15) indir 
2. veya 3. Transfer işlemi için ( EK 16) indir 
1 ve 2 Sezondan serbest kalan 18 yaş altı sporcuların işlemleri için gerekli belgeler indir 
1 ve 2 Sezondan serbest kalan 18 yaş üstü sporcuların işlemleri için gerekli belgeler indir 
Saha İçi Giriş Kartı Formu ( Yönetici – Doktor – Masör – Sağlık Görevlisi ) indir 
2018-2019 Futbol Sezonu Vize Formları indir 
Zayi Belgesi Sporcular İçin indir 
Zayi Belgesi  ( Yönetici – Doktor – Masör – Sağlık Görevlisi ) indir 
Oyuncu değiştirme kartı indir 
Müsabaka İsim Listesi indir 
Amatöre Dönüş Belgesi indir