2019-2020 Futbol Sezonu için Lisans belgeleri web sitemizde ‘’Bilgi Formları’’ sayfasında yayınlanmıştır. Bilgi Formları sayfasına buradan gidebilirsiniz.

Kulüplerimizin her sezon olduğu gibi bu sezonda lige katılmaları için vize referans işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir. Vize referans işlemleri için son gün 5 Ağustos 2019 Pazartesi günüdür. Vize referans için kulüplerimizin doldurması gereken belge toplam 4 adettir.

Vize formların haricinde kulüplerimizin imza yetkilileri ile ilgili olarak karar defterine karar almaları gerekmektedir. Bu kararın fotokopisi vize – referans evrakları ile birlikte TFF Bölge Müdürlüğü’ne gönderilecektir.

Örnek karar metnine buradan ulaşabilirsiniz.

2019-2020 Futbol sezonunda tüm lisans belgeleri için sağlık raporu ayrı bir sayfada kullanılacaktır.

Kulüplerimizin tüm lisans işlemlerinde dikkat etmesi gereken bir diğer konu ise lisans evraklarına ek olarak son bir yıl içerisinde çekilmiş iki adet fotoğraf verilmesi gerekmektedir. Fotoğraflar fotokopi olmayacak ve sağlık raporunda kullanılan fotoğrafın aynısı olacak.

Banka Hesap Bilgileri :

Denizli ASKF hesabına yatacak olan işlem ücretleri Garanti Bankası A.Ş. Denizli Delikli Çınar Şubesi 781-6299218 nolu hesabına yatırılacaktır. (Vize – referans ve yıllık aidat bedeli olarak 275 TL yatacaktır. Yalnızca Garanti Bankası Çınar Şubesi’nden yatırılabilir. Diğer şubelerden havale ücreti istenecektir.)

Transfer, vize referans, saha giriş kartı bedeli gibi amatör işlemlerde TFF’ nin Türkiye Garanti Bankası A.Ş. 1. Levent Ticari Şubesi Müdürlüğü 186-6297758 nolu hesabına yatırılacaktır. ( Tüm Garanti Bankası Şubelerinden yatırılabilir)

18-25 Yaş arası transferlerde katkı payı bedeli TFF’na Türkiye Garanti Bankası A.Ş. 1. Levent Ticari Şubesi Müdürlüğü 186-6297756 nolu hesabına yatırılacaktır. ( Tüm Garanti Bankası Şubelerinden yatırılabilir)

TASKK hesabına yatacak olan işlem ücretleri de ; Türkiye Garanti Bankası A.Ş. Kızılay Şubesi 82-6293612 nolu hesabına yatırılacaktır. ( Tüm Garanti Bankası Şubelerinden yatırılabilir)

Kulüplerimizin Lisans ücret işlemlerini banka şubelerinden yapmaları gerekmektedir. İnternet Bankacılığı ya da Bankamatik dekontları kabul edilmemektedir.

Kulüplerimizin lisans evraklarında dikkat etmesi gereken bir diğer konu ise sporcu kimliklerinde fotoğraflı olması ve aslı ile birlikte fotokopisinin evraklara eklenmesi, Kimliğin aslı olmayan evraklar için hiçbir işlem yapılmayacağını bildiririz.

Ayrıca Federasyonumuzda yaşanılan yoğunluk nedeniyle kulüplerimizin evraklar için gerekli olan kimlik fotokopilerini muhakkak temin ederek gelmeleri gerekmektedir.