Ana Sayfaya dönmek için tıklayınız.

2019-2020 FUTBOL SEZONU

DENİZLİ AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU

MÜSABAKA PROGRAMI

TARİH

GÜN

SAAT

1.TAKIMIN İSMİ

LİG

2.TAKIMIN İSMİ

SAHA

Sonuç

 

18.02.2020

Salı

17:30

Denizli Kartalgücüspor

U12

İlbadıspor

İlbadı

 

               

19.02.2020

Çarşamba

14:00

Çal Belediyespor STBAL Kepez Belediyespor Çal 1-1

19.02.2020

Çarşamba

13:30

Kızılcabölükspor ST.3.L K. Karaköprü Belediyespor Kızılcabölük 1-1
               

20.02.2020

Perşembe

17:00

Denizli Telekomspor

U14P.

Çamlık Futbol Kulübü

Şirinköy

 1-1

20.02.2020

Perşembe

17:00

Tunaras Adletspor

U14P.

Bereketlispor

Saraçoğlu

 1-2

               

21.03.2020

Cuma

17:00

Kızılcabölükspor

U17

İncilipınargücü GSK

Şirinköy

 0-2

               

22.02.2020

C.tesi

13:00

Denizli Merkezspor

U15

Altınhorozspor

Saraçoğlu

 1-3

22.02.2020

C.tesi

15:00

Dokuzkavaklarspor

SAL

Kalınkozspor

Saraçoğlu

 5-0T.

22.02.2020

C.tesi

17:00

Pamukkale Fatihspor

U17

Çal Belediyespor

Saraçoğlu

 1-2

22.02.2020

C.tesi

11:00

Bağbaşı Zeytinköy

U15

Sarayköyspor

İlbadı

 3-3

22.02.2020

C.tesi

13:00

Alparslan Gençlikspor

SAL

Acıpayam Belediyespor

İlbadı

 4-2

22.02.2020

C.tesi

15:00

Gençlergücüspor

U15

Güzelyurtspor

İlbadı

 13-0

22.02.2020

C.tesi

17:00

Yeşil Çınarspor

U17

Denizligücüspor

İlbadı

 1-2

22.02.2020

C.tesi

15:00

Denizli Yıldızspor

1.A.

Pamukkalespor

D.Demirci

 2-3

22.02.2020

C.tesi

17:00

İncilipınargücü GSK

U19

Çal Belediyespor

D.Demirci

 2-8

22.02.2020

C.tesi

14:00

Çardak Belediyespor

1.A.

Bekilli Belediyespor

Çardak

 2-4

22.02.2020

C.tesi

14:00

Dodurgalarspor

1.A.

Denizli Telekomspor

Acıpayam

 1-2

22.02.2020

C.tesi

10:00

Denizli Telekomspor

U15

Alparslan Gençlikspor

Akkonak

 5-1

22.02.2020

C.tesi

13:00

Üçler Albayrak B.Ş.

1.A.

Şemiklerspor

Akkonak

 0-5

22.02.2020

C.tesi

15:00

Değirmenönüspor

U17

Bereketlispor

Akkonak

 1-2

22.02.2020

C.tesi

17:00

Bereketlispor

U15

İncilipınargücü GSK

Akkonak

 8-0

22.02.2020

C.tesi

14:00

V. Tekstil Şirinköyspor

U17

Yeşilköyspor

Şirinköy

 0-2

22.02.2020

C.tesi

16:00

Kızılcabölükspor

U15

Genç Ümitlerspor

Şirinköy

 1-0

22.02.2020

C.tesi

15:00

Sarayköyspor

U17

Bağbaşı Zeytinköyspor

Sarayköy

 0-2

22.02.2020

C.tesi

15:00

Buldan Belediyespor

U17

Y. Çivril Belediyespor

Buldan

 1-0

22.02.2020

C.tesi

15:00

Kale Belediyespor

U17

Dokuzkavaklarspor

Kale

 3-1

22.02.2020

C.tesi

13:00

Tavas Birlikspor

U15

Çamlık Futbol Kulübü

Karahisar

 6-2

22.02.2020

C.tesi

13:00

Serinhisarspor

U15

Kaptanspor

Serinhisar

 2-7

               

23.02.2020

Pazar

14:00

Buldan Belediyespor

SAL

Y. Çivril Belediyespor

Buldan

 2-0

23.02.2020

Pazar

14:00

Beyağaç Belediyespor

SAL

Tavas Birlikspor

Beyağaç

 5-0

23.02.2020

Pazar

11:00

Denizligücüspor

U15

Değirmenönüspor

Akkonak

 4-0

23.02.2020

Pazar

13:00

Değirmenönüspor

1.A.

Nikferspor

Akkonak

 12-1

23.02.2020

Pazar

15:00

Denizligücüspor

SAL

Yeşilköyspor

Akkonak

 0-3

23.02.2020

Pazar

10:00

Kızılcabölükspor

U19

Dokuzkavaklarspor

Şirinköy

 1-2

23.02.2020

Pazar

12:00

V.T. Şirinköyspor

1.A.

Kocaderespor

Şirinköy

 2-1

23.02.2020

Pazar

14:00

Bağbaşı Z.köyspor

SAL

Serinhisarspor

Şirinköy

 0-0

23.02.2020

Pazar

16:00

Denizli Adaletspor

1.A.

Gürpınarspor

Şirinköy

 1-2

23.02.2020

Pazar

18:00

Merkezefendispor

1.A.

İncilipınargücü GSK

Şirinköy

2-1

23.02.2020

Pazar

13:00

Bozkurt Belediyespor

1.A.

Şahinspor

Bozkurt

 7-0

23.02.2020

Pazar

13:00

Işıklıspor

1.A.

Başkarcı İ:Y. Spor

Ahmetçik

 4-0

23.02.2020

Pazar

12:00

Dokuzkavaklarspor

U15

Yeşil Çınarspor

Saraçoğlu

 5-0

23.02.2020

Pazar

14:00

Demiryolgücüspor

1.A.

Kuşpınarspor

Saraçoğlu

 7-0

23.02.2020

Pazar

13:00

Serinhisarspor

U17

Denizli Telekomspor

Serinhisar

 1-2

23.02.2020

Pazar

13:00

Gençlergücüspor

U17

Merkezefendispor

İlbadı

 5-2

23.02.2020

Pazar

15:00

Cavidilspor

U15

Pamukkale Fatihspor

İlbadı

 1-5

23.02.2020

Pazar

17:00

Bağbaşı Z.köyspor

U19

Çardak Belediyespor

İlbadı

 T.

23.02.2020

Pazar

11:00

Acıpayam Belediye

U15

Yeşilköyspor

Acıpayam

 1-2

23.02.2020

Pazar

14:00

Acıpayam Belediyespor

U17

Denizli Merkezspor

Acıpayam

 7-1

23.02.2020

Pazar

10:30

Çal Belediyespor

U15

Akkonakspor

Çal

 6-1

23.02.2020

Pazar

14:00

Çal Belediyespor

STBAL

Ortaca Belediyespor

Çal

 2-1

23.02.2020

Pazar

13:00

Horozkentspor

K.3.L

Soma Zafer Spor ve Gnç.

Atatürk

 1-1

               

23.02.2020

Pazartesi

17:30

Tekkeköyspor

U12

Alparslan Gençlikspor

İlbadı

 

24.02.2020

Pazartesi

17:30

Acıpayam Belediye

U12

Altınçağspor

İlbadı

 

24.02.2020

Pazartesi

18:30

İlbadıspor

U12

Gençlergücüspor

İlbadı

 

24.02.2020

Pazartesi

18:30

Yeşil Çınarspor

U12

Denizli Kartalgücü

İlbadı

 

24.02.2020

Pazartesi

19:30

Servergazi FK

U12

Bağbaşı Z.köyspor

İlbadı

 

24.02.2020

Pazartesi

17:30

İncilipınargücü GSK

U12

Sarayköyspor

Şirinköy

 

24.02.2020

Pazartesi

17:30

Bereketler Sarpspor

U12

Nalan Kaynak Anadolu

Şirinköy

 

24.02.2020

Pazartesi

18:30

Kale Belediyespor

U12

Kızılcabölükspor

Şirinköy

 

24.02.2020

Pazartesi

18:30

Denizli Eğitimspor

U12

Çamlık Futbol Kulübü

Şirinköy

 

24.02.2020

Pazartesi

19:30

Altınhorozspor

U12

Denizlispor

Şirinköy

 

24.02.2020

Pazartesi

19:30

V. Recep Yazıcıoğlu İlk.

U12

Tunaras Adaletspor

Şirinköy

 

24.02.2020

Pazartesi

17:30

Tavas Birlikspor

U12

Genç Ümitlerspor

Saraçoğlu

 

24.02.2020

Pazartesi

17:30

Bozkurt Belediyespor

U12

Serinhisarspor

Saraçoğlu

 

24.02.2020

Pazartesi

18:30

Denizli Yıldızspor

U12

Pamukkalespor

Saraçoğlu

 

24.02.2020

Pazartesi

18:30

Denizli Merkezspor

U12

Eskiköyspor

Saraçoğlu

 

24.02.2020

Pazartesi

19:30

Horoz Gençlikgücüspor

U12

Pamukkale Fatihspor

Saraçoğlu

 

24.02.2020

Pazartesi

19:30

Dokuzkavaklarspor

U12

Altınyıldızspor

Saraçoğlu

 

24.02.2020

Pazartesi

17:30

Çardak Belediyespor

U12

Buldan Belediyespor

Akkonak

 

24.02.2020

Pazartesi

17:30

Denizli Telekomspor

U12

Akkonakspor

Akkonak

 

24.02.2020

Pazartesi

18:30

Yeşilköyspor

U12

Değirmenönüspor

Akkonak

 

24.02.2020

Pazartesi

18:30

Denizli Orkaspor

U12

Yatağanspor

Akkonak

 

24.02.2020

Pazartesi

19:30

Üçler Alb. B.Ş.Spor

U12

Bereketlispor

Akkonak

 

24.02.2020

Pazartesi

19:30

Kaptanspor

U12

Cavidilspor

Akkonak

 

               
27.02.2020 Perşembe 17:00 Çamlık Futbol Kulübü U14P. Tunaras Adaletspor Akkonak  
27.02.2020 Perşembe 17:00 Karatalgücüspor U14P. İncilipınargücü GSK. Saraçoğlu  
27.02.2020 Perşembe 17:00 Dokuzkavaklarspor U14P. Denizli Telekomspor Şirinköy  
27.02.2020 Perşembe 17:00 Bereketlispor U14P. Altın Horozspor İlbadı