2016-2017 Futbol Sezonunda U13 Ligi kategorisinde kazanan Denizli Futbol A Spor oldu.

 

06 Haziran 2017 Salı günü saat 17:00’de Şirinköy Sahasında oynanan U13 Final müsabakalarının ilkinde Denizli Futbol A Spor, Horoz Gençlikgücüspor’u 6-0 mağlup ederek kupaya uzandı.

 

Şampiyon olan takımlara kupa ve madalyalarını Denizli ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen, Denizlispor As Başkanı Necip İrdem, Futbol İl Temsilcisi Musa Coşkun, Denizli ASKF Yönetim Kurulu Üyeleri Çağatay Bostancı, Ünal Coşkun, Mehmet Emin Ataş, Mesut Bacıkoğlu, Denizli ASKF İl Hakem Kurulu Danışmanı Mehmet Tuncer, Denizli ASKF Disiplin Kurulu Üyesi Sezai Sakin, İl Hakem Kurulu Başkanı Hayati Ünal, Saha Komiserleri Derneği Başkanı Fatih Salmansar ve Yönetim Kurulu üyeleri birlikte verdi.

 

Denizli Futbol A Spor aldığı bu galibiyetin ardından Denizli’yi U13 Türkiye Şampiyonasında Burdur Grup Merkezinde temsil etme hakkı kazandı.

 

Federasyon Başkanımız Feyyaz Ceşen kupa töreninde takım kaptanından ve sporcularından Türkiye Şampiyonasında Denizli’yi en iyi şekilde temsil etmeleri ve başarı elde etmeleri konusunda söz aldı. Türkiye Şampiyonasında sporculardan Fair play çerçevesinde Denizli’ye yakışır bir mücadele sergilemesini isteyen Ceşen “sizlerin yetişmesinde büyük emekleri olan ailenize, antrenörlerinize ve Kulüp Başkanlarınıza ve yöneticilerinize teşekkür ediyorum. Türkiye Şampiyonasında sizlere başarılar diliyorum” dedi.

Takımımıza Türkiye Şampiyonasında Başarılar Dileriz.