2014-2015 Futbol Sezonunun başlangıcı  11 Ekim 2014 Cumartesi günü Kale’de oynanan Kalespor – İncilipınarkentspor müsabakası ile yapıldı.

Müsabakayı Kale Belediye Başkanı Erkan Hayla, Denizli ASKF Başkanı Feyyaz CEŞEN, Genel Sekreter Kemal Karaoğlan, Başkan Yardımcısı ve Futbol İl Temsilcisi Yaşar Kacar,  Başkan Yardımcısı Vehbi Demir, Yönetim Kurulu Üyeleri Çağatay Bostancı, Ayhan Özel İl Disiplin Kurulu Üyesi Köksal Çekerek, Kalespor Kulüp Başkanı Murat Soyluer, Yönetim Kurulu Üyeleri, İncilipınarkentspor Kulüp Yöneticileri ve Futbol Saha Komiserleri Derneği Denizli Şube Yönetim Kurulu Üyesi Mesut Düzgün birlikte izledi.

Müsabakanın başlama vuruşunu Kale Belediye Başkanı Erkan Hayla ve Denizli ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen birlikte yaptı. Son dakikasına kadar çekişmenin hız kesmediği müsabaka 2-2 beraberlikle tamamlandı.

Misafirperverliklerinden dolayı Kale Belediye Başkanı Erkan Hayla, Kalespor Kulüp Başkanı Murat Soyluer’e ve 90 dakika boyunca centilmenlikle mücadele eden Kalespor ve İncilipınarkentspor Yönetim Kurulu Üyelerine, Teknik Heyetlerine ve Sporcularına teşekkür ederiz.

2014-2015 FUTBOL SEZONUNUN İLİMİZ ADINA BAŞARILARLA DOLU OLMASINI DİLERİZ.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11