Denizli il merkezinde amatörlerin hizmetinde kullanılan futbol sahalarının yeni sezonda daha verimli kullanılması için Gençlik Spor, Denizli ASKF, Büyükşehir Belediye ve Denizlispor Kulübü yetkilileri toplantıda buluştu, ortak komisyon kurulması kararlaştırıldı.

Her sezon büyük heyecana sahne olan Denizli Amatör Futbol Ligleri için yeni sezona az bir süre kaldı. Amatörlerle ilgili il merkezinde ki sahaların kullanım prensipleri, güvenlik tedbirleri, ilçe takımlarının antrenman taleplerinin değerlendirilmesi gibi konular 16 Ağustos Çarşamba günü yetkili kurumların temsilcileri tarafından masaya yatırıldı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünde yapılan toplantıya İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, Denizli ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen, Büyükşehir Belediye Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Erdal Işık, Futbol Federasyonu İl Temsilcisi Musa Coşkun, Pamukkale Gençlik Spor İlçe Müdürü Zafer Akçay ve Merkezefendi Gençlik Spor İlçe Müdürü İbrahim Kovan, Denizlispor Temsilcisi Ahmet Yıldırım ve diğer görevliler katıldı.

KOMİSYON KURULACAK

Amatörlerle ilgili her ayrıntının konuşulduğu toplantıda yeni sezonda futbol sahalarının daha verimli kullanılması için görüş alışverişi yapıldı. Bu doğrultuda komisyon kurulması ve kurulacak komisyonun ayda en az bir kere toplanması kararı alındı.