Genel Başkan Ali Düşmez Başkanlığında TASKK Yönetim Kurulu Üyeleri ile Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan’ın da bulunduğu Heyet Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Ziyarete Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan ile birlikte Genel Başkan Ali Düşmez, Genel Başkan Vekili Adnan Ersan, Genel Başkan Yardımcıları Remzi Ay ve Şener Aydın, Genel Sekreter Abdullah Albunar, KYK Genel Müdür Yardımcısı ve TASKK Yönetim Kurulu Üyesi Recep Ali Er, Sayman Ali Yazlı, Kütahya ASKF Başkanı Murat Cengiz, Eskişehir ASKF Başkanı Sadri Atam, Sinop ASKF Başkanı Ayhan Özhan, Nevşehir ASKF Başkanı Mustafa Avcı, Adana ASKF Başkanı Ahmet Bozan, Kastamonu ASKF Başkanı Adem Keloğlu, Siirt ASKF Başkanı Ahmet Muhtar Akıncı ile Onur Kurulu Üyesi Bayram Yüksel, Denetim Kurulu Üyesi Ahmet Buran, Disiplin Kurulu Üyesi Halil Turhan katıldı.

Genel Başkan Ali Düşmez ziyarette Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na kabulünden dolayı teşekkür ederek 81 il’de kurulu ASKF’ler ve kulüpler hakkında bilgilendirmede bulundu.

Genel Başkan konuşmasında; “Amatörler olarak Sayın Bakanımıza kurumsal olarak ilk randevuyu TASKK’a vermesinden dolayı şükranlarımızı sunar, ülkemiz gençliği için 81 il’de spor adına her türlü işbirliği ve hizmete talip olduğumuzu belirtir, yeni görevinde başarılarının devam etmesini temenni ederim.” dedi.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ise konuşmasında; “Amatör spor camiasının destekçisi olacağım. Sizlerle özellikle doğu ve güneydoğu bölgesinde tesisleşme ve buna mukabil gençliğin sporla bütünleşmesini sağlamak için birlikte projeler yapacağız. Türkiye demek gençlik demektir. 23 milyon çocuğumuz, 13 milyon gencimiz var. Gençlerimizin beklentileri, rüyaları, özlemleri için bütün varlığımızla çalışacağız.” dedi.

Bakan Kasapoğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.