2015-2016 Futbol Sezonu Şehit Ömer Kağan Kandemir 1. Amatör Küme Play-Off Ligi ve Şehit Doğan Acar 2. Amatör Küme Ligi teknik toplantıları 10 Mart 2016 Perşembe günü Denizli Ticaret Odası Toplantı Salonunda gerçekleşti.

Toplantıya Federasyon Başkanımız Feyyaz Ceşen, Genel Sekreter Kemal Karaoğlan, Başkan Yardımcısı ve Futbol İl Temsilcisi Yaşar Kacar, Yönetim Kurulu Üyeleri Ayşe Sarıkaya, Ünal Coşkun, Çağatay Bostancı, Ayhan Özel, Ahmet Aytekin, Merkezefendi Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü İbrahim Kovan, TÜFAD Denizli Şube Başkanı Bülent Fil, İl Hakem Kurulu Hakem Atama Sorumlusu Hayati Ünal, Saha Komiserleri Derneği Denizli Şube Başkanı Fatih Salmansar ve kulüp temsilcileri katıldı.

Toplantıda çekilen kuralar sonucunda Şehit Ömer Kağan Kandemir 1. Amatör Küme Play-Off Liginin fikstür sıralaması ve Şehit Doğan Acar 2. Amatör Küme Liginin grupları belli oldu. Ayrıca yapılan seçimde 2. Amatör Küme Ligi Tertip Komitesi Asil Üyeliklerine Güngör Kesikbaş, Bekir Sönmez, Fikret Güner ve Gökmen Bayındır seçildi. Yedek Üyeliklere ise Mahir Gökoğlan ve Ali Orak seçildi.

Liglere ait fikstürler önümüzdeki günlerde sitemiz üzerinden yayınlanacaktır.

Tüm takımlarımıza başarılar dileriz.

Toplantıya ev sahipliği yapan ve amatör spora desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Denizli Ticaret Odası Başkanı Necdet Özer’e ve Genel Sekreter Ali Rıza Tekin’e teşekkürlerimizi sunarız.