Tertip Komiteleri 01 Mart 2016 tarihinde yapmış olduğu toplantılarda aşağıdaki kararları almışlardır;

1- Oynanan müsabakalarda çift sarı kart veya bariz gol şansını engellemekten ihraç olan Bekilli Belediyespor’dan 1800393 Lisans nolu Mehmet İnce, Başkarcı İ.Y. Spor’dan 1845508 Lisans nolu Şükrü Can Bekir, Buldan Belediyespor’dan 428546 Lisans nolu Sercan Püye, Şirinköyspor’dan 180597 Lisans nolu Sefa Özen, Kale Belediyespor’dan 1879991 Lisans nolu Gülay Özgül, Mehmetçik Mahallesispor’dan 1881684 Lisansn nolu Utku Gündüz, Sarayköy Menderesspor’dan 3533801 Lisans nolu Özcan Öner, Kıralan Demirspor’dan 3535852 Lisans nolu Murat Gümüş, Denizli B.Ş. Belediyespor’dan 1891464 Lisans nolu Abdülkadir Sünger’in 1 resmi müsabakadan men cezası ile cezalandırılmalarına,

2– Kuşpınarspor’dan 1815786 Lisans nolu Hakan Özkan’ın rakip oyuncuya yönelik şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

3 – Bağbaşı Zeytinköyspor’dan 1839133 Lisans nolu Ahmet Acar’ın rakip oyuncuya yönelik hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

4– Babadağ Gençlikspor’dan 1881699 Lisans nolu Ahmet Kavsaran’ın rakibine yönelik şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

5 – Honazspor’dan 372789 Lisans nolu Murat Aydezer’in rakibine yönelik hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

6 – Sarayköyspor’dan 3567277 Lisans nolu Mehmet Can Gencay’ın hakeme yönelik hakaretleri nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

7– Sarayköyspor’dan 1881374 Lisans nolu Ali Beler’in hakeme yönelik hakaret nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

8 – Sarayköyspor’dan 3533402 Lisans nolu Sinan Şenlan’ın hakeme yönelik hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

9 – Kızılcabölükspor’dan 1894686 Lisans nolu Göktuğ Yılmaz’ın rakibine yönelik hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

10 – Kızılcabölükspor’dan 15627 Lisans nolu antrenör Şükrü Akar’ın rakip takım seyircisine hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

11 – V. Tekstil Şirinköyspor’dan 26201 Lisans nolu Fevzi Aras’ın hakeme yönelik itirazı nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

12 – Çamelispor’dan 3523661 Lisans nolu Mert Aslan’ın hakeme yönelik hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

13 – Yeşilköyspor’dan 1833498 Lisans nolu Osman Kürşat Çandır’ın rakibine yönelik ciddi faulü nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

14– Çamelispor’dan 15630 Lisans nolu teknik sorumlu Önder Yıldırım hakeme yönelik hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

15 – Denizli Büyükşehir Belediyespor’dan 1890325 Lisans nolu Emre Akçakoca’nın rakibine yönelik şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

16 – Mehmetçik Mahallesispor’dan 3522432 Lisans nolu Fevzi Tetik’in rakibine yönelik ciddi faulü nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

17 – Mehmetçik Mahallesispor’dan 44650 Lisans nolu yönetici Mehmet Güzeloğlu’nun hakem kararlarına aşırı tepkisi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

18– Başkarcı İ.Y. Spor’dan 3524181 Lisans nolu Orhan Yeni’nin çift sarı karttan ihracı nedeniyle 1 resmi müsabakadan men cezası ile cezalandırılmasına ayrıca ihraç sonrası hakleme yönelik hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

19 –  Akkonakspor ile oynaması gereken U19 Ligi müsabakasına çıkmayan Başkarcı İdman Yurduspor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

 

Oy birliği ile karar verilmiştir.

Tertip Komiteleri Adına

Yaşar KACAR

Tertip Komitesi Başkanı