İl Tertip Komiteleri 01  Kasım 2016 tarihinde yapmış olduğu toplantılarda aşağıdaki kararları almışlardır;

1- Oynanan müsabakalarda çift sarı kart veya bariz gol şansını engellemekten ihraç olan Şemiklerspor’dan 1888502 Lisans nolu  Yasin Kol, Esnafspor’dan 1881370 Lisans nolu Hasan Karakozak, Honazspor’dan 1852467 Lisans nolu Hami Toku, Tekkeköyspor’dan 1883958 Lisans nolu Kutay Aydoğan, Merkezefendispor’dan 423737 Lisans nolu Özgür Önce, Tavas Birlikspor’dan 3846375 Lisans nolu Ousmane Kanmisoko, Acıpauyam Belediyespor’dan 1836713 Lisans nolu Gürkan Akyol, Acıpayam Belediyespor’dan 1813423 Lisans nolu Recep Akyol, Alpler Gençlikspor’dan 3538122 Lisans nolu Semih Erel’in 1 resmi müsabakadan men cezaları ile cezalandırılmalarına

2 – Yatağanspor’dan 1876257 Lisans nolu Veli Fatih Akdağ’ın rakibine yönelik hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine, 

3–  Beyağaç Belediyespor’dan 13338 Lisans nolu Sedat Yiyin’in hakem kararlarına aşırı itirazı nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

4 – Beyağaç Belediyespor’dan 3545198 Lisans nolu Mehmet Demir’in hakeme yönelik hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

5 – Merkezefendispor’dan 1820320 Lisans nolu Şerafettin Güzeller hakeme yönelik fiziki teması nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

6 – Merkezefendispor’dan 447059 Lisans nolu Ali Osman Tunaboylu’nun hakeme yönelik fiziki teması nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

7 – Y. Çivril Belediyespor’dan 426724 Lisans nolu Gökhan Çekçek’in hakeme yönelik hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

8 – Acıpayam Belediyespor’dan 1897480 Lisans nolu Mustafa Can’ın rakibine yönelik şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

9 – Acıpayam Belediyespor antrenörü 13339 Lisans nolu Dündar Gürsoy’un sportmenlipe aykırı hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

10 –  Acıpayam Belediyespor antrenörü 19006 Lisans nolu Süleyman Tuncay Curavcı’nın sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

11 –  Akkonakspor’dan 1818213 Lisans nolu Murat Acar’ın hakeme yönelik hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

12 – Akkonakspor’dan 1879168 Lisans nolu Hamit Taştan’ın rakibine yönelik şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

13 –  Kıralan Demirspor’dan 387183 Lisans nolu Muhammet Ali Kılıç’ın hakeme yönelik hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

14 –  Bağbaşı Zeytinköyspor’dan 23559 Lisans nolu Teknik Sorumlu Mustafa Duran’ın hakem kararlarına şiddetli itirazı nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

15 –  Işıklıspor’dan 448233 Lisans nolu Emrah Ay’ın hakeme yönelik hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

16 –  Kelekçi Gençlikspor’dan 1885666 Lisans nolu M. Enes Çağdaş’ın hakeme yönelik hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

17 –  Çal Belediyespor’dan 187847 Lisans nolu Yasin Öner’in rakibine yönelik şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

18 –  Çal Belediyespor’dan 19694 Lisans nolu Serdar Turgut’un hakem karasrlarına sürekli itirazı nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

19 –  Çal Belediyespor’dan 10957 Lisans nolu teknik sorumlu Cahit Arım’ın hakeme yönelik sürekli itirazı nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

20 – Çal Belediyespor’dan 22452 Lisans nolu Yiğit Pulcu’nun hakeme yönelik hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

21 – Çal Belediyespor’dan 18519 Lisans nolu yönetici Hüseyin Kasap’ın hakeme yönelik hakareti ve tehtitleri nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

22 –  Kale Belediyespor’dan 405665 Lisans nolu Gökay Dinç rakibine yönelik şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

23 –  Denizli Merkezspor’dan 7058 Lisans nolu Teknik Sorumlu Levent Sarıoğlu’nun hakeme yönelik hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

24 –  Yağmur İzolasyon Akhanspor’dan 10959 Lisans nolu Teknik Sorumlu İsa Bay’ın hakeme yönelik hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

25 –  Yağmur İzolasyon Akhanspor’dan 41800 Lisans nolu Yönetici İbrahim Eroğul’un hakeme yönelik hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

26 –  Serinhisarspor’dan 2511260 Lisans nolu Enes Bahadır Bayram’ın rakibine yönelik hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

27 –  Acıupayam Belediyespor’dan 3524624 Lisans nolu Emre Can Yamalı’nın rakibine yönelik şiddetli harketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

28 –  Acıupayam Belediyespor’dan 3535095 Lisans nolu Onur Taşdemir’in rakibine yönelik şiddetli harketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

29 –  Acıupayam Belediyespor’dan 1894541 Lisans nolu Hasan Ali Akgün’ün rakibine yönelik şiddetli harketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

30 –  Y. Çivril Belediyespor’dan 3517825 Lisans nolu Bekir Çakmak’ın rakibine yönelik şiddetli harketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

31 –  Y. Çivril Belediyespor’dan 3515037 Lisans nolu Ramazan Çiftören’in rakibine yönelik hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

32 –  Tavas Birlikspor’dan 3503763 Lisans nolu Yusuf Çoban’ın rakibine yönelik şiddetli harketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

Oy birliği ile karar verilmiştir.

Tertip Komiteleri Adına

Musa COŞKUN

Futbol İl Temsilcisi