İl Tertip Komiteleri 02 Mayıs 2017 tarihinde yapmış olduğu toplantılarda aşağıdaki kararları almışlardır;

1- Oynanan müsabakalarda çift sarı kart veya bariz gol şansını engellemekten ihraç olan Baklan Bld.spor’dan 3549682 Lisans nolu Emre Tuyji, Karayahşilerspor’dan 445606 Lisans nolu Zeki Erday, Pamukkale Fatihspor’dan 3545718 Lisans nolu Osman Selçuker, V.T.Şirinköyspor’dan 3515541 Lisans nolu Anıl Soytekin, BağbaşıZeytinköyspor’dan 3526625 Lisans nolu Abdullah Adam, Dokuzkavaklarspor’dan 3542054 Lisans nolu Seyit Caner Kargan, 1 resmi müsabakadan men cezaları ile cezalandırılmalarına

2 – Yeni Güneyspor’dan 1851284 Lisans nolu Akın Güven hakeme hakaret nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

3 –Bozkurt Belediyespor’dan 1802035 Lisans nolu Ali Arslan hakeme küfür ve hakaret nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

4 –Bozkurt Belediyespor’dan 2545199 Lisans nolu Fatih Abacı hakeme küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

5 – 30.04.2017 tarihinde oynanan Akkonakspor – Işıklıspor 1. Amatör Play-off müsabakasının 60. Dakikasında müsabaka 9-3 Akkonakspor lehine iken Işıklıspor’un sahada 6 kişi kalması nedeniyle hakem tarafından tatil edilmiştir. İl Disiplin Kuruluna sevkine,

– Baklan Bld.spor’dan 3546980 Lisans nolu Mert Özgür hakem kararlarına protesto ve küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna Sevkine,

7 –  Gürpınarspor’dan 1878019 Lisans nolu Ramazan Can Türegün rakibe saldırı, tekme, hakeme fiili saldırı nedeniyle İl Disiplin Kuruluna Sevkine,

8 –  Horoz Gençlikspor’dan 26993 Lisans nolu yönetici Bekir Sönmez teknik alan ihlali nedeniyle İl Disiplin Kuruluna Sevkine,

9 – Horoz Gençlikspor’dan 494120 Lisans nolu Ufuk Tarakıcıoğlu rakime tekme, hakeme küfür ve vurmaya teşebbüs nedeniyle İl Disiplin Kuruluna Sevkine,

10 – Pamukkale Fatihspor’dan 3546006 Lisans nolu Berkay Kazel hakeme küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna Sevkine,

11 – Pamukkale Fatihspor’dan 1818264 Lisans nolu Hüseyin Kazel rakibe yumruk, hakeme küfür ve yumruk atmaya teşebbüs nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

12 –  Pamukkale Fatihspor’dan 1878455 Lisans nolu Ahmet Miran rakibe yumruk atma, hakeme küfür ve saldırı nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

13 – Kızılcaspor’dan 1854029 Lisans nolu Ömer Şimşek rakip oyuncuya tekme, şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

14 – 30.04.2017 tarihinde oynanan Horoz Gençlikspor – Kalınkozspor müsabakasının 85. Dakikasında Kalınkozspor 3-1 öndeyken Horoz Gençlikspor’un da 1 oyuncu değiştirme hakkı varken müsabaka hakemi değiştirme hakkının olduğunu Horoz Gençlikspor teknik sorumlusu Emin Tekin’e uyarıda bulunmasına rağmen bu uyarıyı dikkate almadan takımı sahada 7’den az oyuncu ile kalmaya teşebbüs ettiğinden müsabaka hakemi tarafından tatil edildiğinden İl Disiplin Kuruluna sevkine,

15 – Alpler Gençlikspor’dan 48909 Lisans nolu yönetici Hasan Yoldaş hakeme küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

16 – Alpler Gençlikspor’dan 3538114 Lisans nolu Ahmet Aksin hakeme küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

17 – Alpler Gençlikspor’dan 3545957 Lisans nolu Ahmet Meler hakeme küfür ve hakaret nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

18 – Alpler Gençlikspor’dan 3538112 Lisans nolu Mustafa Kart hakeme küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

19 – Bozkurt Belediyespor’dan 3550457 Lisans nolu Muhammet Çemen rakip oyuncuya tekme ve şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

20 – V.T.Şirinköyspor’dan 3542512 Lisans nolu Fatih Tunahan İlkay rakip oyuncuya şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

21 – Pamukkale Fatihspor’dan 3547183 Lisans nolu Burak Kayıcın ciddi faullü oyun nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

22 – Pamukkale Fatihspor’dan 3536983 Lisans nolu Bekir Halastar rakibe yumruk, şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

23 – Pamukkale Fatihspor’dan 3514737 Lisans nolu Murat Taylan rakip oyuncuya yumruk atma şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

24 – Akkonakspor’dan 3516595 Lisans nolu Mehmet Emin Sarı hakeme hakaret nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

25 – 30.04.2017 tarihinde oynanması gereken U14 Acıpayam Bld.spor – Elit Futbol Kulübü müsabakasında sahaya çıkmayan Elit Futbol Kulübünün İl Disiplin Kuruluna sevkine,

26 – 29.04.2017 tarihinde oynanması gereken U16 Denizli Gençlergücüspor – Kızılcabölükspor müsabakasında sahaya çıkmayan Denizli Gençlergücüspor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

27 – 25.04.2017 tarihinde oynanması gereken U16 Çamelispor – Kaptanspor müsabakasında sahaya çıkmaya Kaptanspor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

28 – 25.04.2017 tarihinde oynanması gereken V.T.Şirinköyspor – Karakovaspor U16 müsabakasına maç saatinde sahaya çıkmayan Karakovaspor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

29 – 25.04.2017 tarihinde oynanması gereken U16 Dokuzkavaklarspor – Sarayköyspor müsabakasında sahaya çıkmayan Sarayköyspor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

30 – 29.04.2017 tarihinde oynanması gereken U16 Denizli Telekomspor – Çal Bld.spor müsabakasında sahaya çıkmayan Çal Bld.spor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

31 – 01.05.2017 tarihinde oynanması gereken U16 Mehmetçik Mah.spor – Y.İ.Akhanspor müsabakasında sahaya çıkmayan Y.İ.Akhanspor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

32 – 29.04.2017 tarihinde oynanması gereken U16 Tekkeköyspor – Denizligücüspor müsabakasında Tekkeköyspor sahaya çıkmadığından İl Disiplin Kuruluna sevkine,

33 – 29.04.2017 tarihinde oynanması gereken U16 Alpler Gençlikspor – Sarayköyspor müsabakasında sahaya çıkmayan Sarayköyspor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

34 – 29.04.2017 tarihinde oynanan U16 Elit Futbol Kulübü – Bereketlispor maçının 70. Dakikasında Bereketlispor 11-0 galip iken Elit Futbol Kulübü sahada 7’den az oyuncu kaldığından İl Disiplin Kuruluna sevkine,

35 – 29.04.2017 tarihinde oynanan U16 Akkonakspor – Mehmetçik Mah.spor maçında Akkonakspor 1-0 önde iken 9. Dakikada Mehmetçik Mah.spor sahada 7’den az oyuncu kaldığından İl Disiplin Kuruluna sevkine,

36 – 01.05.2017 tarihinde oynanması gereken U16 Tekkeköyspor – Kelekçi Gençlikspor maçında Tekkeköyspor müsabakaya çıkmadığından ( ikinci defa ) İl Disiplin Kuruluna sevkine,

 

 

Oy birliği ile karar verilmiştir.

Tertip Komiteleri Adına

Musa COŞKUN

Futbol İl Temsilcisi