Tertip Komiteleri yapmış olduğu toplantılarda aşağıdaki kararları almışlardır;

1 –27.06.2019 tarihli Denizli Merkezspor U12 ligi müsabakasına çıkmayan Denizli Erenspor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

2 – 27.06.2019 tarihli Kızılcabölükspor U12 ligi müsabakasına çıkmayan Üçler Alb. B.Ş. Spor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine

3 –27.06.2019 tarihinde oynanması gereken Denizli Kartalgücüspor U12 Ligi müsabakasına çıkmayacağını belirten Denizli Parsspor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

4 – 29.06.2019 tarihinde oynanması gereken Altınçağspor U12 Ligi müsabakasına çıkmayan Kuşpınarspor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine, ( aynı eylem ikinci kez gerçekleşmiştir)

5 – 29.06.2019 tarihinde oynanması gereken Denizli Merkezspor U12 Ligi müsabakasına çıkmayacağını belirten Sarayköy 1926 FK’nın İl Disiplin Kuruluna sevkine,

6 – 29.06.2019 tarihinde oynanması gereken Dokuzkavaklarspor U12 Ligi müsabakasına çıkmayan Horoz Gençlikgücüspor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

7 – 29.06.2019 tarihinde oynanması gereken Alparslan Gençlikspor U12 Ligi müsabakasına çıkmayan Denizli Gençlergücüspor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

8 – 29 .06.2019 tarihinde oynanması gereken V. Recep Yazıcıoğluspor U12 Ligi müsabakasına çıkmayan Denizli Erenspor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine, ( aynı eylem ikinci kez gerçekleşti)

9 – 29.06.2019 tarihinde oynanması gereken Değirmenönüspor U12 Ligi müsabakasına çıkmayan Denizli Eğitimspor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine, ( aynı eylem ikinci kez gerçekleşmiştir)

10 – 29.06.2019 tarihinde oynanması gereken Tunaras Adaletspor U12 Ligi müsabakasına çıkmayan Denizli Starspor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

11– 27.06.2019 tarihinde oynanması gereken Kuşpınarspor U12 Ligi müsabakasına çıkmayan Denizligücüspor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

12– 28.06.2019 tarihinde oynanması gereken Denizli Parsspor U11 Ligi müsabakasına çıkmayan Denizligücüpor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,,

13– 30.06.2019 tarihinde oynanması gereken Yeşilköyspor U11 Ligi müsabakasına çıkmayan Bağbaşı Zeytinköyspor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

14– 30.06.2019 tarihinde oynanması gereken Yeşil Çınarspor U11 Ligi müsabakasına çıkmayan Horoz Gençlikgücüspor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

15– 30.06.2019 tarihinde oynanması gereken Dokukavaklarspor U11 Ligi müsabakasına çıkmayan Buldan Belediyespor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

16– 30.06.2019 tarihinde oynanması gereken Serinhisarspor U11 Ligi müsabakasına çıkmayan Denizli Merkezspor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

17– 01.07.2019 tarihinde oynanması gereken Pamukkalespor U11 Ligi müsabakasına çıkmayan Sarayköyspor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

18– 28.06.2019 tarihinde oynanması gereken Pamukkale Fatihspor U12 Ligi müsabakasına çıkmayan Sarasyköy 1926FK’nın İl Disiplin Kuruluna sevkine,

19– 28.06.2019 tarihinde oynanması gereken Altınhorozspor U12 Ligi müsabakasına çıkmayan Denizli Parsspor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

20– 01.07.2019 tarihinde oynanması gereken Bereketlispor U12 Ligi müsabakasına çıkmayan Denizli Telekomspor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

21– 01.07.2019 tarihinde oynanması gereken Denizli Merkezspor U12 Ligi müsabakasına çıkmayan V. Rrecep Yazıcıoğlu İlk. Sporun İl Disiplin Kuruluna sevkine,

22– 29.06.2019 tarihinde oynanması gereken Serinhisarspor U12 Ligi müsabakasına çıkmayan Buldan Belediyespor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

Oy birliği ile karar verilmiştir.

Tertip Komiteleri Adına

Musa COŞKUN

Futbol İl Temsilcisi