İl Tertip Komiteleri 04 Nisan 2017 tarihinde yapmış olduğu toplantılarda aşağıdaki kararları almışlardır;

1- Oynanan müsabakalarda çift sarı kart veya bariz gol şansını engellemekten ihraç olan Kale Belediyespor’dan 1881973  Lisans nolu Serkan Bultan, Acıpayam Belediyespor’dan 1800404 Lisans nolu Murat Parıltı, Başkarcı İ.Y.spor’dan 1628024 Lisans nolu Seyit Saygın, İncilipınarkentspor’dan 426241 Lisans nolu İlker Kıvrak, Nikferspor’dan 423381 Lisans nolu M.Ali Şandede, Fatih 1453spor’dan 3502646 Lisans nolu İbrahim Buluk, Kuşpınarspor’dan 373106 Lisans nolu H.Emre Aşçı, Mehmetçik Mah.spor’dan 1881689 Lisans nolu Utku Gündüz, Denizligücüspor’dan 1885600 Lisans nolu İlker Gencer, 1 resmi müsabakadan men cezaları ile cezalandırılmalarına

2 – Acıpayam Belediyespor’dan 1800404 Lisans nolu Murat Parıltı 2. Sarı karttan ihraç sonrası hakeme hakaret nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

3 – Başkarcı İ.Y.spor’dan 1819387 Lisans nolu Ferdi Çetgin hakeme hakaret nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

4 – Karakovaspor’dan 3538764 Lisans nolu Yaşar Varol hakeme hakaret nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

5 – Fatih 1453spor’dan 3502646 Lisans nolu İbrahim Buluk 2. Sarı karttan ihraç sonrası hakeme hakaret nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

– Baklan Bld.spor’dan 1818305 Lisans nolu Gökhan Yılmaz ciddi faullü oyun nedeniyle İl Disiplin Kuruluna Sevkine,

7 – Kuşpınarspor’dan 373106 Lisans nolu H.Emre Aşçı ikinci ihtardan ihraç olduktan sonra hakeme hakaret ve tehdit nedeniyle İl Disiplin Kuruluna Sevkine,

8 – Horoz Gençlikspor’dan 3506994 Lisans nolu Harun Arslan maç sonunda hakeme hakaret ve küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna Sevkine,

9 –  Horoz Gençlikspor’dan 1813813 Lisans nolu Sedat Kırmacı maç sonunda hakeme hakaret ve küfür nedeniyleİl Disiplin Kuruluna Sevkine,

10 – Pamukkale Kartalspor’dan 1872929 Lisans nolu Burak Ceylan hakeme küfür ve hakaret nedeniyle İl Disiplin Kuruluna Sevkine,

11 –  Pamukkale Kartalspor’dan 1894938 Lisans nolu Hüseyin Altın hakeme hakaret ve küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

12 – 02.04.2017 tarihinde oynanması gereken Kutlubeyspor – Kocayaka Emekspor müsabakasında Kutlubeyspor’un müsabaka başında yapılan kontrolde yönetici ve teknik sorumlu bulunmadığından hakem tarafından tatil edilmiştir, İl Disiplin Kuruluna sevkine,

13 – V.T.Şirinköyspor’dan 3542512 Lisans nolu Yusuf Çelik rakip oyuncuya küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

14-  Pamukkale Fatihspor’dan 2016715 Lisans nolu Cengiz Kar şiddetli hareket   nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

15 – Babadağ Gençlikspor’dan 1887239 Lisans nolu Zeki Aybek rakip oyuncuya tekme atma nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

16 – 01.04.2017 tarihinde oynanan Denizli Gençlergücüspor – Kaptanspor U14 maçında 44.dakikada Denizli Gençlergücüspor sahada yediden az oyuncu kaldığından İl Disiplin Kuruluna sevkine,

17 – 01.04.2017 tarihinde oynanan Karakovaspor – Sarayköy Menderesspor U16 maçının 71.dakikasında Sarayköy Menderesspor sahada yediden az oyuncu kaldığından İl Disiplin Kuruluna sevkine,

18 – Çardak Belediyespor 02.04.2017 tarihindeki Alparslan Gençlikspor U19-2 müsabakasına çıkmadığından İl Disiplin Kuruluna sevkine,

19 – 02.04.2017 tarihinde oynanması gereken Çamelispor – Akkonakspor U19-1 maçında Akkonakspor sahaya çıkmadığından İl Disiplin Kuruluna sevkine,

20 – 01.04.2017 tarihinde oynanması gereken Y.Çivril Bld.spor – Şemiklerspor U19-1 maçında Şemiklerspor sahaya çıkmadığından İl Disiplin Kuruluna sevkine,

21 – 01.04.2017 tarihinde oynanması gereken D.Yıldızspor – Acıpayam Bld.spor U19-2 maçında D.Yıldızspor sahaya çıkmadığın İl Disiplin Kuruluna sevkine,

 

Oy birliği ile karar verilmiştir.

Tertip Komiteleri Adına

Musa COŞKUN

Futbol İl Temsilcisi