Tertip Komiteleri yapmış olduğu toplantılarda aşağıdaki kararları almışlardır;

1 –Oynanan müsabakalarda çift sarı kart veya bariz gol şansını engellemekten ihraç olan, Denizli Starspor’dan 1828687 Lisans nolu İbrahim Çapacı, Bozkurt Belediyespor’dan 1844609 Lisans nolu Tunahan Civanalan, Denizli Telekomspor’dan 3502491 Lisans nolu M. Ali Karaşahin, N,kferspor’dan 443133 Lisans nolu Recep Aktaş, Işıklıspor’dan 3519209 Lisans nolu Rıdvan Taşcı, Yeşilköyspor’dan 1894439 Lisans nolu Ahmet Alp Oğuz, Sofular Gençlikspor’dan 3573420 Lisans nolu Tugay Alayont, Pamukkale Fatihspor’dan 3546283 Lisans nolu Taha Gülhan Aslan, Y. Çivril Belediyespor’dan Polat Arda Yüksel, Başkarcı İ.Y. Spor’dan 3554005 Lisans nolu Muhammet Özel’in 1 resmi müsabakadan men cezaları ile cezalandırılmalarına;

2 – ASP Gençlikspor’dan 424345 Lisans nolu Hüseyin Kaplan’ın çift sarı kartla ihracı nedeniyle 1 resmi müsabakadan men cezası ile cezalandırılmasına ayrıca ihraç sonrası hakeme yönelik hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

3 – Güzelyurtspor’dan 3569248 Lisans nolu Ömer Faruk Dalkılıç’ın ciddi faullü oyunu nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

4 – Çıtakspor’dan 55919 Lisans nolu antrenör Ömer Oçan’ın hakem kararına sürekli itiraz ve hakaret nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

5 – 03.03.2019 tarihinde oynanan Çıtakspor – Karayahşilerspor müsabakasında Karayahşilerspor’un esame listesinde yaşı büyük 6’dan fazla (8 Kişi) oyuncu olduğu tespit edildiğinden nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

6 – Başkarcı İdman Yurduspor’dan 1894784 Lisans nolu Ahmet Acar’ın rakibine yönelik şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

7 – Pamukkale Fatihspor’dan 3555810 lisans nolu İsmail Özdemir’in hakeme yönelik hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

8 – Pamukkale Fatihspor’dan 3546288 Lisans nolu Muharrem Balcı’nın hakeme yönelik hakareti ve tehtidi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

9 – Sarayköyspor’dan 3509899 Lisans nolu Ali Akça’nın rakibine yönelik şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

10–Sarayköy Efelerspor’dan 3519802 Lisans nolu Kerem Genç Hakeme yönelik hakareti ve rakip takım seyircilerini tahrik etmesi ve hakaret etmesi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

11– 28.02.2019 tarihli Yeşilköyspor U15 Play-Off müsabakasına çıkmayan V. Tekstil Şirinköyspor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

12– 03.03.2019 tarihli Denizli Gençlergücüspor U19 Ligi müsabakasında Kocaderespor’un oyuncu sayısının 7’den az kalması nedeniyle Kocaderespor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

13– 02.03.2019 tarihli Denizligücüspor U14 Ligi müsabakasına çıkmayan Kale Belediyespor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

14– 28.02.2019 tarihli Denizligücüspor U15 Play-Off müsabakasına çıkmayan Genç Ümitlerspor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

15 – Denizligücüspor’dan 11575 Lisans nolu teknik sorumlu Ali Kepenek’in hakem kararına sürekli itirazı nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

16 – 05.03.2019 tarihli Denizligücüspor U15 Play-Off müsabakasına çıkmayan Dokuzkavaklarspor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine (06.03.2019 tarihli karar)

17- Yeşilköyspor’dan 3513764 Lisans nolu İbrahim Ünal’ın Şiddetli hareketten dolayı İl Disiplin Kuruluna sevkine, (06.03.2019 tarihli karar)

18 – İncilipınargücü GSK’dan 3520059 Lisans nolu Ömer Toz’un rakibine şiddetli hareketi nedeniyle (06.03.2019 tarihli karar)

19 – İncilipınargücü GSK’dan 15630 Lisans nolu antrenör Önder Yıldırım hakeme fiziki temas ve hakaret nedeniyle (06.03.2019 tarihli karar)

20 – İncilipınargücü GSK’dan 3553623 Lisans nolu Hasan Ayduran’ın hakeme hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine (06.03.2019 tarihli karar)

Oy birliği ile karar verilmiştir.

Tertip Komiteleri Adına

Musa COŞKUN

Futbol İl Temsilcisi