İl Tertip Komiteleri 06 Haziran 2017 tarihinde yapmış olduğu toplantılarda aşağıdaki kararları almışlardır;

1- Oynanan müsabakalarda çift sarı kart veya bariz gol şansını engellemekten ihraç edilen ASP Gençlikspor’dan 3551234 Lisans nolu Burak Orolu, İncilipınarkentspor’dan 3531167 Lisans nolu Ahmet Eroğlu, 1 resmi müsabakadan men cezası ile cezalandırılmasına

2 – ASP Gençlikspor’dan 3528372 Lisans nolu Mustafa Onur Kuru rakibe tekme atma nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

3 – ASP Gençlikspor’dan 1898140 Lisans nolu Savaş Özen hakeme küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

4 – Kuşpınarspor’dan 3550436 Lisans nolu Ömer Faruk Kocakaya rakibe tekme atma nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

5 – Fatih 1453 Spor’dan 1899649 Lisans nolu Oğuz Kaan Efeoğlu rakibe yumruk atma nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

– Denizli Starspor’dan 50947 Lisans nolu yönetici Mehmet Kabakçı hakem kararlarına şiddetli itiraz nedeniyle İl Disiplin Kuruluna Sevkine,

7 –  04.06.2017 tarihinde oynanması gereken Alparslan Gençlikspor – Denizli Yıldızspor müsabakasında sahaya çıkmayan Denizli Yıldızspor’un İl Disiplin Kuruluna Sevkine,

8 –  04.06.2017 tarihinde oynanması gereken Kızılcaspor – Karahisarspor müsabakasında her iki takımda sahaya çıkmadığından İl Disiplin Kuruluna Sevkine,

9 –  04.06.2017 tarihinde oynanması gereken Kocayaka Emekspor – Baklan Bld.spor müsabakasında Kocayaka Emekspor sahaya çıkmadığından İl Disiplin Kuruluna Sevkine,

10 –  04.06.2017 tarhinde oynanması gereken İncilipınargücü GSK – ASP Gençlikspor müsabakasının 77. Dakikasında İncilipınargücü GSK 10-0 öndeyken ASP Gençlikspor sahada 7’den az oyuncu kaldığından İl Disiplin Kuruluna Sevkine,

11 – İncilipınarkentspor’dan 23682 Lisans nolu teknik sorumlu Vural Yiğit şiddetli itiraz ve teknik alanı ihlal nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

12 –  Denizli Eğitimspor’dan 3520283 Lisans nolu Bayram Kılıç hakeme küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

13 –  Serinhisarspor’dan 3931097 Lisans nolu Hasan Uğurlu hakeme hakaret nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

14 – 03.06.2017 tarihinde oynanması gereken Serinhisarspor – Demirten Yeşilköyspor U13 müsabakasına çıkmayan Serinhisarspor’un, İl Disiplin Kuruluna sevkine,

15 – 03.06.2017 tarihinde oynanması gereken Y.İ.Akhanspor – Bereketlispor U13 müsabakasında sahaya çıkmayan Bereketlispor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

16 – 03.06.2017 tarihinde oynanması gereken Dokuzkavaklarspor – Acıpayam Belediyespor U13 müsabakasında Acıpayam Bld.spor sahaya çıkmadığından İl Disiplin Kuruluna sevkine,

17 – 03.06.2017 tarihinde oynanması gereken Sökmenspor – Bozkurt Belediyespor U13 müsabakasında sahaya çıkmayan Bozkurt Bld.spor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

18 – 31.05.2017 tarihinde oynanan Denizli Eğitimspor – Alparslan Gençlikspor U13 müsabakasının 29. Dakikasında Eğitimspor 2-1 öndeyken Alparslan Gençlikspor sahada 7’den az oyuncu kaldığından İl Disiplin Kuruluna sevkine,

 

 

Oy birliği ile karar verilmiştir.

Tertip Komiteleri Adına

Musa COŞKUN

Futbol İl Temsilcisi