İl Tertip Komiteleri 07 Mart 2017 tarihinde yapmış olduğu toplantılarda aşağıdaki kararları almışlardır;

1- Oynanan müsabakalarda çift sarı kart veya bariz gol şansını engellemekten ihraç olan Acıpayam Belediyespor’dan 1834323 Lisans nolu İbrahim Türk, Başkarcı İ.Y.spor’dan 1827306 Lisans nolu Yusuf Kandemir, Serinhisarspor’dan 433841 Lisans nolu Hasan Zafer Taşlacı, Üçler Albayrakspor’dan 3512970  Lisans nolu Mahsum Baki, Üçler Albayrakspor’dan 1856185 Lisans nolu Onur Avcı, ASP spor’dan 1898140 Lisans nolu Savaş Özen, Horoz Gençlikspor’dan 1822134 Lisans nolu Ömer Sertelli, İncilipınarspor’dan 1881681 Lisans nolu Muharrem Tayyip Erdoğan, Y.İ. Akhanspor’dan 1872031 Lisans nolu Mesut Kutlu, Acıpayam Belediyespor’dan 1894528 Lisans nolu Ramazan Hüseyin Yıldız, Acıpayama Belediyespor 3515043 Lisans nolu Hakan Demirkaya, Sarayköy Menderesspor’dan 3548900 Lisans nolu Hakan Öner, D.Yeşilköyspor’dan 1889546 Lisans nolu Ramazan Tutaş 1 resmi müsabakadan men cezaları ile cezalandırılmalarına

2 – Bereketlispor’dan 17171 Lisans nolu Teknik sorumlu Taner İrim yoğun itiraz nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

3 – Acıpayam Belediyespor’dan 1834147 Lisans nolu Ramazan Sağdıç ciddi faullü oyun nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

4 – Serinhisarspor’dan 20568 Lisans nolu Teknik sorumlu İbrahim Aktürk hakeme hakaret ve yoğun itiraz nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

5 – Çamelispor’dan 3422244 Lisans nolu Samed Yol hakeme küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

–Honazspor’dan 3500948 Lisans nolu Ramazan Yörük şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna Sevkine,

7 – Üçler Albayrakspor’dan 3512970 Lisans nolu Mahsun Baki hakeme küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna Sevkine,

8 – Üçler Albayrakspor’dan 437240 Lisans nolu Serkan Kesmez hakeme itiraz, küfür, vurmaya teşebbüs nedeniyle İl Disiplin Kuruluna Sevkine,

9 – Üçler Albayrakspor’dan 1038625 Lisans nolu Fatih Koca rakip oyuncuya şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna Sevkine,

10 – Şemiklerspor’dan 1855680 Lisans nolu Hüseyin Çatak rakip oyuncuya şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna Sevkine,

11 – Şemiklerspor’dan 1855658 Lisans nolu Emirhan Çal taraftara küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

12 – Üçler Akbayrakspor’dan 44651 Lisans nolu Yönetici Ömer Şeşen hakemlik onurunu zedeleme nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

13 – Y.Güneyspor’dan 366267 Lisans nolu Mesut Çallı rakip oyuncuyu darp nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

14 – 04.03.2017 tarihinde Karakovaspor-Demiryolgücüspor maçında Demiryolgücüspor takımı sahaya çıkmadığından  İl Disiplin Kuruluna sevkine,

15 – Yatağanspor Kulübünün 01.03.2017 tarihindeki Yatağanspor-Çamelispor erteleme müsabakaları ve 04.03.2017 tarihindeki Yatağanspor-Beyağaç Bldspor müsabakalarına çıkmadığın İl Disiplin Kuruluna sevkine,

16 – Baklan Belediyespor’dan 1873427 Lisans nolu Emre Kaya hakeme küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

17 – D.Gençlergücüspor’dan 3547862 Lisans nolu Doğukan Bilir rakip oyuncuya şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

18- ASP spor’dan 1898140 Lisans nolu Savaş Özen 2. Sarı karttan ihraç sonrası hakeme küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

19 – Kutlubeyspor’dan Yönetici 36997 Lisans nolu Alpenden Özdemir hakeme yoğun itiraz ve küfür nedeniyle İl Disipli Kuruluna sevkine,

20 – Karahisar Belediyespor’dan 50914 Lisans nolu Yönetici Erdoğan Alça rakip oyuncuya güç kullanma nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

21- Fatih 1453spor’dan 602391 Lisans nolu Sefa Karadağ takım arkadaşına küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

22 – 04.03.2017 tarihinde oynanması gereken D.Gençlergücüspor – Kale Belediyespor U14 müsabakasında D.Gençlergücüspor takımı sahaya çıkması gereken oyuncu sayısından az olması nedeniyle hakem tarafından tatil edilmiş olup İl Disiplin Kuruluna sevkine,

23 – 03.03.2017 tarihinde oynanan Çamelispor – Serinhisaspor U19-1 maçının 52. Dakikasında Serinhisarspor sahada yediden az oyuncu kaldığından İl Disiplin Kuruluna sevkine,

24 – 03.03.2017 tarihinde oynanması gereken Y.Çivril Belediyespor – D.Telekomspor U19-1 maçına D.Telekomspor’un maça çıkmadığından İl Disiplin Kuruluna sevkine,

25 – Serinhisarspor’dan 1885680 Lisans nolu Muhammet Karaşın rakip sporcuya küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

26 – Çardak Belediyespor’dan 1878380 Lisans nolu Himmet Yar rakip oyuncuya küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

27 – Y.Güneyspor’dan 386207 Lisans nolu Seyfettin Uz rakip oyuncuya darp nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

 

 

Oy birliği ile karar verilmiştir.

Tertip Komiteleri Adına

Musa COŞKUN

Futbol İl Temsilcisi