İl Tertip Komiteleri 09 Mayıs 2017 tarihinde yapmış olduğu toplantılarda aşağıdaki kararları almışlardır;

1- Oynanan müsabakalarda çift sarı kart veya bariz gol şansını engellemekten ihraç olan V.T.Şirinköyspor’dan 3538078 Lisans nolu Emre Can Sardoğan, Akkonakspor’dan 999288 Lisans nolu Eser Çallı, Işıklıspor’dan 357759 Lisans nolu Ahmet Kamar, Sökmenspor’dan 1872393 Lisans nolu Gürkan Çiçek, Sökmenspor’dan 1888981 Lisans nolu M.Ali Yazıcı, Sökmenspor’dan 1851594 Lisans nolu M.Ali Çiçek, Kuşpınarspor’dan 1856697 Lisans nolu Berkay Kaya, Kuşpınarspor’dan 1841903 Lisans nolu Fırat Atabay, Karahisar Bld.spor’dan 356522 Şahin Dal, Alparslan Gençlikspor’dan 442280 Lisans nolu Tahir Kaya, Denizli Starspor’dan 3538743 Lisans nolu Oğuzhan Çiftçi, Kaptanspor’dan 3522591 Lisans nolu Mehmet Keder,1 resmi müsabakadan men cezaları ile cezalandırılmalarına

2 – Akkonakspor’dan 428772 Lisans nolu Önder Oruç hakeme fiili saldırı, hakaret ve küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

3 – Akkonakspor’dan 1882646 Yasin Aydoğan hakeme fiili saldırı, hakaret ve küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

4 – Akkonakspor’dan 1853466 Lisans nolu Melih Yüce hakeme fiili saldırı nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

5 – Akkonakspor’dan 1888164 Lisans nolu Şükrü Köslüoğlu hakeme küfür ve hakaret nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

– Karakovaspor’dan 3538764 Lisans nolu Yaşar Varol hakeme hakaret ve küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna Sevkine,

7 –  06.05.2017 tarihinde oynanan 1 A Play-off Nikferspor – Akkonakspor müsabakasının 75. Dakikasında Akkonakspor’lu 3. 7 ve 14 forma nolu oyuncuların hakeme yaptıkları fiili saldırılar nedeniyle müsabaka 3-3 iken hakem tarafından tatil edilmiş olup, İl Disiplin Kuruluna Sevkine,

8 –  06.05.2017 tarihinde oynanan Işıklıspor – Bağbaşı Zeytinköyspor 1 A Play-off maçının 78. Dakikasında Işıklıspor sahada 7’den az oyuncu kaldığından İl Disiplin Kuruluna Sevkine,

9 –  Sökmenspor’dan 3528696 Lisans nolu Ramazan Aydemir tribüne karşı hakaret ve dil çıkarmak, küfürlü hakaret nedeniyle İl Disiplin Kuruluna Sevkine,

10 –  Sökmenspor’dan 1888981 Lisans nolu M.Ali Yazıcı ikinci ihtardan ihraç sonrası hakeme hakaret nedeniyle İl Disiplin Kuruluna Sevkine,

11 – Sökmenspor’dan 1851594 Lisans nolu M.Ali Çiçek ikinci ihtardan ihraç sonrası hakeme hakaret nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

12 –  Sökmenspor’dan 13767 Lisans nolu yönetici Hüseyin Başol oyun alanı içine girip itiraz ve küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

13 – Kızılcaspor’dan 16681 Lisans nolu teknik sorumlu Ferruh Erdoğan sürekli itiraz nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

14 – Kızılcaspor’dan 51225 Lisans nolu yönetici Adem İncekara hakeme itiraz ve ASKF Başkanı’na küfürlü hakaret nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

15 – Alpler Gençlikspor’dan 3550213 Lisans nolu Ali Akın Eraybaz yardımcı hakeme küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

16 – Denizli Yıldızspor’dan 3548328 Lisans nolu Mehmet Korukçu hakeme hakaret nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

17 – İncilipınargücü Gençlik ve Spor’dan 1879797 Sergen Soylu hakeme küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

18 – İncilipınargücü Gençlik ve Spor’dan 11820 Lisans nolu teknik sorumlu Behçet Arım maç içerisinde hakem kararlarına sürekli itirazdan 80. Dakikada oyun dışına davet edilmiş ve maç sonunda hakem odasına girip hakaretlerine devam etmiştir. İl Disiplin Kuruluna sevkine,

19 – Sarayköyspor’dan 9907 Lisans nolu Murat Demirışık teknik alanı ihlal ve izinsiz sahaya giriş nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

20 – Şemiklerspor’dan 3507717 Lisans nolu Adem Bacı hakeme küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

21 – Denizli Telekomspor’dan 13191 Lisans nolu teknik sorumlu Hasan Ersoy hakeme hakaret nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

22 – Denizli Telekomspor’dan 1897160 Lisans nolu Ahmet Can Yüksel rakibe şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

23 – 08.05.2017 tarihinde oynanan İncilipınargücü GSK – Bağbaşı Zeytinköyspor müsabakasında 07.05.2017 tarihinde oynanan Alparslan Gençlikspor – İncilipınargücü GSK müsbakasında oyun alanından hakem tarafında dışarı alınan İncilipınargücü GSK teknik sorumlusu 11820 Lisans nolu Behçet Arım U14 Final müsabakasında cezalı olduğu bildirilmesine rağmen esame listesinde ismi olduğu ve sahada takımı başında bulunduğundan İl Disiplin Kuruluna sevkine,

24 – 04.05.2017 tarihinde oynanması gereken Bağbaşı Zeytinköyspor – Yeşil Çınarspor U14 maçında sahaya çıkmayan Yeşil Çınarspor’un  İl Disiplin Kuruluna sevkine,

25 – 04.05.2017 tarihinde oynanması gereken Denizli Genç Ümitlerspor – Denizli telekomspor U14 maçında sahaya çıkmayan Denizli Telekomspor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

26 – 04.05.2017 tarihinde oynanması gereken Kızılcabölükspor – Alparslan Gençlikspor U14 maçında sahaya çıkmayan Alparslan Gençlikspor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

27 – 06.05.2017 tarihinde oynanması gereken Çamelispor – Bereketlispor U16 maçında sahaya çıkmayan Bereketlispor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

28 – 04.05.2017 tarihinde oynanması gereken Demirten Yeşilköyspor – Dokuzkavaklarspor U14 maçında sahaya çıkmayan Dokuzkavaklarspor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

29 – 07.05.2017 tarihinde oynanması gereken İncilipınarkentspor – Denizli Merkezspor U13 maçında sahaya çıkmayan İncilipınarkentspor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

30 – 06.05.2017 tarihinde oynanması gereken Kızılcabölükspor – Dokuzkavaklarspor U16 maçında sahaya çıkmayan Dokuzkavaklarspor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

31 – 03.05.2017 tarihinde oynanması gereken Tekkeköyspor – Bağbaşı Zeytinköyspor U13 müsabakasında sahaya çıkmayan Tekkeköyspor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

32 – 05.05.2017 tarihinde oynanması gereken Yeşil Çınarspor – Buldan Bld.spor U13 maçında sahaya çıkmayan Buldan Bld.spor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

33 – 06.05.2017 tarihinde oynanması gereken Denizligücüspor – Kelekçi Gençlikspor U16 maçında sahaya çıkmayan Kelekçi Gençlikspor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

34 – 06.05.2017 tarihinde oynanması gereken Y.İ. Akhanspor – Denizli Futbol A Spor U16 maçında Denizli Futbol A Spor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

35 –  06.05.2017 tarihinde oynanması gereken Acıpayam Bld.spor – Mehmetçik Mah.spor U16 maçında sahaya çıkmayan Mehmetçik Mah.spor’un  İl Disiplin Kuruluna sevkine,

36 – 06.05.2017 tarihinde oynanan Elit Futbol Kulübü – İncilipınargücü GSK U16 müsabakasının 23. Dakikasında Elit Futbol Kulübü sahada 7’den az oyuncu kaldığından İl Disiplin Kuruluna sevkine,

37 – 07.05.2017 tarihinde oynanması gereken Denizli Futbol A Spor – Tekkeköyspor U13 maçında sahaya çıkmayan Tekkeköyspor’un ( İkinci defa ) İl Disiplin Kuruluna sevkine,

38 – 07.05.2017 tarihinde oynanması gereken Buldan Bld.spor – Elit Futbol Kulübü U13 maçında sahaya çıkmayan Buldan Bld.spor’un ( İkinci defa ) İl Disiplin Kuruluna sevkine,

 

 

Oy birliği ile karar verilmiştir.

Tertip Komiteleri Adına

Musa COŞKUN

Futbol İl Temsilcisi