İl Tertip Komiteleri 10 Ocak 2017 tarihinde yapmış olduğu toplantılarda aşağıdaki kararları almışlardır;

1- Oynanan müsabakalarda çift sarı kart veya bariz gol şansını engellemekten ihraç olan Kızılcabölükspor’dan 3505006 Lisans nolu  Ferhat Çelik, Sarayköyspor’dan 3509896 Lisans nolu Bekir Hoşkan, Bağbaşı Zeytinköyspor’dan 3515231 Lisans nolu Hulusi Gökalp, Babadağ Gençlikspor’dan 3536147 Lisans nolu Mehmet Kayer, Denizli Yıldızspor’dan 1879982 Lisans nolu Tayyip Akçagöz, V. Tekstil Şirinköyspor’dan 3510521 Lisans nolu Mehmet Yavuz Özçiçek, Elit Futbol Kulübü’nden 1894926 Lisans nolu H. Berat Karet, Karakovaspor’dan 3524414 Lisans nolu Recep Özcan, Kelekçi Gençlikspor’dan 1877281 Lisans nolu Ali Yılmaz, Yatağanspor’dan 1884898 Lisans nolu Sabri Gümüş, Beyağaç Belediyespor’dan 1819391 Lisans nolu Şükrü Yığnak’ın 1 resmi müsabakadan men cezaları ile cezalandırılmalarına

2 – Y. İzalasyon Akhanspor teknik sorumlusu İsa Bay’ın hakeme itirazı nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

3 – Pamukkale Fatihspor’dan 1878455 Lisans nolu Ahmet Mira’nın hakeme yönelik hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

4 – Şemiklerspor’dan 3533123 Lisans nolu Muhammet Çetin’in rakibine yönelik ciddi faulü nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

5 – Kızılcabölükspor’dan 48018 Lisans nolu yönetici Ramazan Usta’nın hakeme yönelik hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

6 – Tavas Birlikspor’dan 3533763 Lisans nolu Yusuf Çoban’ın rakibine yönelik şiddetli hareketi ve hakeme yönelik hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna Sevkine,

7 – Acıpayam Belediyespor’dan 3515039 Lisans nolu Fatih Kaya’nın rakibine yönelik ciddi faulü nedeniyle İl Disiplin Kuruluna Sevkine,

8 – Pamukkalespor – İncilipınarspor U19 2. Küme Ligi müsabakasına  Pamukkalespor’un getirmesi gerekilen zorunlu teçhizatları getirmemiş olmasından dolayı müsabakanın tatil nedeniyle Pamukkalespor’un İl Disiplin Kuruluna Sevkine,

9 – Çal Belediyespor – Denizli Eğitimspor U15 Ligi müsabakasına çıkmayan Denizli Eğitimspor’un İl Disiplin Kuruluna Sevkine,

10 – Çamelispor – Berekelispor U15 Ligi müsabakasına çıkmayan Bereketlispor’un İl Disiplin Kuruluna Sevkine,

11 – Alpler Gençlikspor – Denizli Gençlergücüspor U17 Ligi müsabakasına çıkmayan Denizli Gençlergücüspor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

12 – Yatağanspor’dan 2017901 Lisans nolu Fatih Aydın’ın rakibine yönelik şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

13 – Honazspor’dan 41998 Lisans nolu yönetici Mesut Türkoğlu’nun hakeme yönelik itirazı nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

14 – Denizligücüspor’dan 19452 Lisans nolu teknik sorumlu Tahsin Tahracı’nın rakibine yönelik hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

15 – Sarayköy Menderesspor’dan 41330 Lisans nolu yönetici Bülent Kalkancı’nın hakeme yönelik hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

16 – Çamelispor’dan 19712 Lisans nolu İsmail Aksoy’un sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

17 – İncilipınarspor’dan 4266975 Lisans nolu Hasan Hanaylı’nın rakibine yönelik şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

18 – Esnafspor’dan 1844536 Lisans nolu Fırat Ergül’ün hakeme yönelik hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

 

Oy birliği ile karar verilmiştir.

Tertip Komiteleri Adına

Musa COŞKUN

Futbol İl Temsilcisi