1- GÖKBÖRÜ İNCİLİPINARSPOR’DAN 435741 LİSANS NOLU ALTAN HASANCA (İKİNCİ İHTARDAN)AKKONAKSPOR’DAN 1851982 LİSANS NOLU NECİP ERGÜN (İKİNCİ İHTARDAN)

IŞIKLISPOR’DAN 15857 LİSANS NOLU TEKNİK SORUMLU YAVUZ YILDIZ (İKİNCİ İHTARDAN)

DODURGALARSPOR’DAN 1846074 LİSANS NOLU İSMAİL İLKER BURAHAN (İKİNCİ İHTARDAN)

BEKİLLİ BELEDİYESPOR’DAN 433534 LİSANS NOLU FARUK KOÇYİĞİT (İKİNCİ İHTARDAN)

BEREKETLİSPOR’DAN 3548709 LİSANS NOLU ERTUĞRUL GAZİ DAVARCI (İKİNCİ İHTARDAN)

1 MAÇ MÜSABAKALARDAN MEN CEZASIYLA CEZALANDIRILMALARINA.

2- TEKKEKÖYSPOR’DAN 1896669 LİSANS NOLU DENİZ YANKAYIŞ YARDIMCI HAKEME HAKARET VE KÜFÜRDEN DİSİPLİN KURULUNA SEVKİNE,

3- BEKİLLİ BELEDİYESPOR’DAN 3545395 LİSANS NOLU YUNUS EMRE ATAŞLI İKİNCİ İHTARDAN MÜSABAKALARDAN 1 MAÇ MEN CEZASIYLA CEZALANDIRILMASINA, AYRICA İHRAÇ SONRASI KENDİ TAKIM ARKADAŞINA ŞİDDETLİ HAREKETTEN DİSİPLİN KURULUNA SEVKİNE,

4- BAĞBAŞI ZEYTİNKÖYSPOR’DAN 23559 LİSANS NOLU TEKNİK SORUMLU MUSTAFA DURAN TEKNİK ALAN İHLALİ VE İTİRAZDAN DİSİPLİN KURULUNA SEVKİNE,

5- DOKUZKAVAKLARSPOR’DAN 10959 LİSANS NOLU TEKNİK SORUMLU İSA BAY MAÇ SONU HAKEME HAKARETTEN DİSİPLİN KURULUNA SEVKİNE,

6- GÖKBÖRÜ İNCİLİPINARSPOR’DAN 50305 LİSANS NOLU YÖNETİCİ ERHAN ERGİL İKİNCİ İHTARDAN MÜSABAKALARDAN 1 MAÇ MEN CEZASIYLA CEZALANDIRILMASINA, İHRAÇ SONRASI HAKEME HAKARET VE KÜFÜRDEN DİSİPLİN KURULUNA SEVKİNE

7- SERİNHİSARSPOR’DAN 1805049 LİSANS NOLU ZİYA NOYIN CİDDİ FAULLÜ OYUNDAN DİSİPLİN KURULUNA SEVKİNE,

8- O7.12.2019 TARİHİNDE OYNANACAK OLAN DENİZLİ YILDIZSPOR-GÖKBÖRÜ İNCİLİPINARSPOR 1. AMATÖR KÜME MÜSABAKASININ 88. DAKİKASINDA GÖKBÖRÜ İNCİLİPINARSPOR SAHADA SAĞLIK SEBEBİYLE 7’DEN AZ OYUNCUYLA KALDIĞINDAN MÜSABAKA HAKEM TARAFINDAN TATİL EDİLDİĞİNDEN DİSİPLİN KURULUNA SEVKİNE (DENİZLİ YILDIZSPOR 9-1 ÖNDE İKEN)

9- ALPARSLAN GENÇLİKSPOR’DAN 3543573 LİSANS NOLU ERAN YAVUZ İKİNCİ İHTARDAN 1 MAÇ MÜSABAKALARDAN MEN CEZASIYLA CEZALANDIRILMASINA, AYRICA İHRAÇ SONRASI HAKEME KÜFÜRDEN DİSİPLİN KURULUNA SEVKİNE

10- TEKKEKÖYSPOR’DAN 34172 LİSANS NOLU MURAT PARILTI HAKEM KARARLARINA İTİRAZDAN DİSİPLİN KURULUNA SEVKİNE,

11- DOKUZKAVAKLARSPOR’DAN 3557892 LİSANS NOLU SÜLEYMAN YASİN GÜLER CİDDİ FAULLÜ OYUNDAN DİSİPLİN KURULUNA SEVKİNE,

12- DOKUZKAVAKLARSPOR’DAN 3521218 LİSANS NOLU HÜSEYİN AYDEMİR ŞİDDETLİ HAREKET VE TAHRİKTEN DİSİPLİN KURULUNA SEVKİNE,

13- DEĞİRMENÖNÜSPOR’DAN 3567884 LİSANS NOLU MUSTAFA FURKAN ÇINAR CİDDİ FAULLÜ OYUNDAN DİSİPLİN KURULUNA SEVKİNE,

14- 07.12.2019 TARİHİNDE OYNANMASI GEREKEN ÇAL BELEDİYESPOR- GENÇ ÜMİTLERSPOR U14 MÜSABAKASINA ÇIKMAYACAĞINI BELİRTEN GENÇ ÜMİTLERSPOR’UN DİSİPLİN KURULUNA SEVKİNE (GENÇ ÜMİTLERSPOR İKİNCİ DEFA ÇIKMADI)

15- 07.12.2019 TARİHİNDE OYNANMASI GEREKEN AKKONAKSPOR-SARAYKÖYSPOR U16 MÜSABAKASINA ÇIKMAYACAĞINI BELİRTEN AKKONAKSPOR’UN DİSİPLİN KURULUNA SEVKİNE,

16- 09.12.2019 TARİHİNDE OYNANMASI GEREKEN DODURGALARSPOR-TUNARAS ADALETSPOR U13 MÜSABAKASINA ÇIKMAYACAĞINI BELİRTEN DODURGALARSPOR’UN DİSİPLİN KURULUNA SEVKİNE,

Oy birliği ile karar verilmiştir.

Tertip Komiteleri Adına

Musa COŞKUN

Futbol İl Temsilcisi