Tertip Komiteleri yapmış olduğu toplantılarda aşağıdaki kararları almışlardır;

1 –Oynanan müsabakalarda çift sarı kart veya bariz gol şansını engellemekten ihraç olan, Güzelyurtspor’dan 433508 Lisans nolu Oktay Mutoğlu, Akköy Musabeyspor’dan 3572753 Lisans nolu Harun Eratak, Akköy Musabeyspor’dan 3545004 Lisans nolu Ali Burak Şahin, Kalınkozspor’dan 1826599 Lisans nolu Gökhan Ayaklı, Çal Belediyespor’dan 1876374 Lisans nolu Onur Kiremitçi, Denizli Gençlergücüspor’dan 1851987 Sadettin Aysel, Başkarcı İdman Yurduspor’dan 1819387 Lisans nolu Ferdi Çetkin, Denizli Telekomspor’dan 3516379 Lisans nolu Süleyman Yılmaz, Gökbörü İncilipınarspor’dan 1891690 Lisans nolu Mustafa Kalay, Denizli Gençlergücüspor’dan 3566759 Lisan snolu Hakan Bingül, Başkarcı İ.Y. Spor’dan 3546599 Lisans nolu Sergen Tığ, Tavas Birlikspor’dan 1893635 Celal Kurul’un 1 resmi müsabakadan men cezaları ile cezalandırılmalarına;

2 – Elit Futbol Kulübünden 3519661 Lisans nolu Halil Mert Güven’in ikinci sarı karttan ihracı neeniyle 1 resmi müsabakadan men cezası ile cezalandırılmasına, ayrıca ihraç sonrası hakeme yönelik küfürü nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

3 – Servergazi FK Spor’dan  3529719 Lisans nolu Eray ÖZ’ün hakeme yönelik hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

4 – Değirmenönüspor’dan 433788 Lisans nolu Önder Aydın’ın rakibine şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

5 – Gökbörü İncilipınarspor’dan 1884370 Lisans nolu Ahmet Kara’nın hakeme yönelik hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

6 – Başkarcı İdman Yurduspor’dan 6070 Lisans nolu teknik sorumlu Rasim Paşalı’nın hakem kararlarına aşırı itiraz ve hakaret nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

7 – Başkarcı İdman Yurduspor’dan 1856505 lisans nolu Süleyman Tekdemir’in ikinci sarı karttan ihracı nedeniyle 1 resmi müsabakadan men cezası ile cezalandırılmasına, ayrıca ihraç sonrası hakeme yönelik küfürü nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

8 – Denizli Gençlergücüspor’dan 1881189 Lisans nolu Tunahan Dinçer’in ciddi faullü oyunu nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

9 – Bağbaşı Zeytinköyspor’dan 1834340 Lisans nolu Mustafa Güngör’ün rakibine ciddi faullü oyunu nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

10–Şemiklerspor’dan 46581 Lisans nolu yönetici Yılmaz Akbunar’ın rakibine hakaret ve saldırı nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

11– Kelekçi Gençlikspor’dan  1834598 Lisans nolu Abdullah İnan’ın şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

12– Alparslan Gençlikspor’dan 1836699 Lisans nolu Ayhan Dilmaç’ın takım arkadaşına hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

13– 10.03.2019 tarihli Fatih 1453 Spor 1. Amatör Küme Ligi müsabakasında oyuncu sayısı 7’den az kalan Denizli Gençlergücüspor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

14– Kale Belediyespor’dan 22156 Lisans nolu antrenör Mehmet Ali Kocaoğlu’nun teknik alan ihlali ve itirazı nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

15 – Yeşil Çınarspor’dan 3549339 Lisans nolu teknik sorumlu Salih Merpez’in şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

16 – Horoz Gençlikgücüspor’dan 3447053 Lisans nolu Muharrem Can Erşan’ın rakibine şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

17- 09.03.2019 tarihli Elit Futbol Kulübü U16 Ligi müsabakasına çıkmayan V. Tekstil Şirinköyspor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine ( aynı eylem 2. Kez gerçekleşti )

18 – 10.03.2019 tarihli Bereketlispor U16 Ligi müsabakasında oyuncu sayısı 7’den az kalan Denizli Gençlergücüspor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine

19 – 09.03.2019 tarihli Sarayköy Efelerspor U19-2 Ligi müsabakasına çıkmayan Kocaderespor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine ( aynı eylem 2. Kez gerçekleşti )

20 – Çamelispor’dan 1825144 Lisans nolu Kıvanç Turunç’un rakibine yönelik şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

21 – Başkarcı İ.Y. Spor’dan 1827306 Lisans nolu Yusuf Kandemir’in ikinci sarı karttan ihracı neeniyle 1 resmi müsabakadan men cezası ile cezalandırılmasına, ayrıca ihraç sonrası hakeme yönelik küfürü nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

Oy birliği ile karar verilmiştir.

Tertip Komiteleri Adına

Musa COŞKUN

Futbol İl Temsilcisi