İl Tertip Komiteleri 13 Mart 2018 tarihinde yapmış olduğu toplantılarda aşağıdaki kararları almışlardır;

1 Oynanan müsabakalarda çift sarı kart veya bariz gol şansını engellemekten ihraç olan, Çardak Belediyespor’dan 1845518 Lisans nolu Buğrahan Gökpınar, Sarayköy Efelerspor’dan 411460 lisans nolu Tayfun Sırık, Kocaderespor’dan 1855712 Lisans nolu Mehmet Özdemir, Başkarcı İ.Y.spor’dan 1847092 Lisans nolu Barış Karaca, Baklan Belediyespor’dan 3541783 Lisans nolu Ahmet Utuç, Kocayaka Emekspor’dan 354337 Lisans nolu Bülent Yerliyiğit, Kuyucakspor’dan 1887235 Lisans nolu Rıza Sözer, Genç Ümitlerspor’dan 3518885 Lisans nolu Oğuzhan Aksoy, Çıtakspor’dan 1872693 Lisans nolu Durmuş Yılmaz, Gürpınarspor’dan 1101379 Lisans nolu Hüseyin Pala, Yeşilköyspor’dan 3509797 Lisans nolu Hasan Can, Yeşilköyspor’dan 3509203 Lisans nolu Ersin Özçetin, Yeşilköyspor’dan 3514534 Lisans nolu Ahmet Kızıldere, Elit Futbol Kulübü’nden 3523322 Lisans nolu Muhammet Zaman,1 resmi müsabakadan men cezaları ile cezalandırılmalarına

2 – Baklan Belediyespor’dan 3541783 Lisans nolu Ahmet Utuç’un ikinci sarı karttan ihraç sonrası hakeme küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

3 – Sarayköy Efelerspor’dan 1833702 Lisans nolu Ali Cem Türker’in hakeme hakaret nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

4 – Işıklıspor’dan 15857 Lisans nolu antrenör Yavuz Yıldız’ın hakem kararlarına yoğun itiraz nedeniyle İl dsiiplin Kuruluna sevkine,

5 – Y.İ.Akhanspor’dan 1835792 Lisans nolu Hacı Ali Albay’ın hakeme yönelik hakaret nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

6 – 11.03.2018 tarihinde oynanması gereken Kıralan Demirspor – Karayahşilerspor maçına Karayahşilerspor çıkmayacağını bildiren dilekçe verdiğinden İl Disiplin Kuruluna sevkine,

7 – Kocayaka Emekspordan 56010 Lisans nolu yönetici Mehmet Oyran’ın hakeme itiraz ve tehdit nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

8 – Kuyucakspor’dan 1836319 Lisans nolu Alim Gülfidan’ın topsuz alanda rakip oyuncuya tekme atma nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

9 – Genç Ümitlerspor’dan 3545700 Lisans nolu Bayram Eren Koyuncuoğlu’nun hakeme küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

10 – Genç Ümitlerspor’dan 18486 Lisans  nolu antrenör Mustan Yeşil’in hakeme hakaret ve küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

11 – Çıtakspor’dan 432931 Lisans nolu Osman Balyemez’in hakeme hakaret ve küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

12 – Çıtakspor’dan 55919 Lisans nolu yönetici Ömer Oçan’ın hakeme sürekli itiraz ve hakaret nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

13 – Gürpınarspor’dan 33031 Lisans nolu yönetici Doğan Özdemir’in hakeme hakaret nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

14 – 10.03.2018 tarihinde oynanması gereken Yatağanspor – Alpler Gençlikspor maçında Alpler Gençlikspor gerekli olan evraklarını tamamlamadığından müsabaka oynanmadığı için İl Disiplin Kuruluna sevkine,

15 – Şemiklerspor’dan 3550146 Lisans nolu Azad Bedir’in rakibe yumruk atma nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

16 – Dokuzkavaklarspor’dan 749 Lisans nolu yönetici Mustafa Doğan’ın hakeme hakaret ve fiili müdahaleye teşebbüs nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

17 – Denizligücüspor’dan 3531037 Lisans nolu Yasin Önal’ın rakibine yumruk atma nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

18 – Genç Ümitlerspor’dan 18486 Lisans nolu teknik sorumlu Mustan Yeşil’in tedbirli iken, tel örgülerin dışından hem maçın orta hakemine ve 2 nolu yardımcı hakeme verilen kararlara istinaden hakaret ve aşağılayıcı sözler sarf etmesinden dolayı İl Disiplin Kuruluna sevkine,

19 – Serinhisarspor’dan 3503704 Lisans nolu Uğur Yavaş’ın rakibe şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

20 – Yeşil Çınarspor’dan 52617 Lisans nolu yönetici Feyzullah Tüzünol’un hakemin verdiği kararları protesto etme nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

21 – 06.03.2018 tarihinde oynanması gereken Akkonakspor – D.Merkezspor U14 Play-off maçına Denizli Merkezspor çıkmayacağını belirttiğinden İl Disiplin Kuruluna sevkine,

22 – 09.03.2018 tarihinde oynanması gereken İncilipınargücü GSK – Acıpayam Belediyespor U19-1 maçına Acıpayam Belediyespor çıkmayacağını belirttiğinden İl Disiplin Kuruluna sevkine,

23 – 09.03.2018 tarihinde oynanması gereken Denizligücüspor – Çamelispor U19-1 maçına Çamelispor çıkmayacağını belirttiğinden İl Disiplin Kuruluna sevkine,

24 – 09.03.2018 tarihinde oynanması gereken Y.İ.Akhanspor – Y.Çivril Belediyespor U19-1 maçıan Y.Çivril Belediyespor çıkmayacağını belirttiğinden İl Disiplin Kuruluna sevkine,

25 – 10.03.2018 tarihinde oynanması gereken D.Telekomspor – Horoz Gençlikgücüspor U15 maçına Horoz Gençlikgücüspor çıkmayacağını belirttiğinden İl Disiplin Kuruluna sevkine,

Oy birliği ile karar verilmiştir.

Tertip Komiteleri Adına

Musa COŞKUN

Futbol İl Temsilcisi