1- Tavas Birlikspor’ dan 3538133 lisans numaralı Mehmet Alper Kelekçio (bariz gol şansını engellemekten) 1 resmi müsabakadan men cezası ile cezalandırılmasına,

2- Bağbaşı Zeytinköyspor’ dan 1834340 lisans numaralı Mustafa Güngör (saldırgan hakaret edici hareketten) disiplin kuruluna sevkine

3- Çardak Belediyespor’dan 1846817 lisans numaralı Yüksel Aytekin (ikinci ihtardan) 1 maç müsabakadan men cezasıyla cezalandırılmasına, ayrıca ihraç sonrası hakeme küfür ve hakaretten disiplin kuruluna sevkine

4- Serinhisarspor’dan 1869773 lisans numaralı Emre İsti ( ikinci ihtardan) 1 maç müsabakadan men cezasıyla cezalandırılmasına, ihraç sonrası tel örgüler dışından hakemin verdiği kararlara sözlü itirazlarda bulunup oyuncuları hakeme karşı kışkırtıp, maçın yönetimini zorlaştırıcı hakaretler yapmaktan disiplin kuruluna sevkine

5- Karakovaspor’ dan 20132 lisans numaralı teknik sorumlu İsmail Özçakmak hakeme küfürden, ihraç sonrası küfür ve hakaretlerine devam edip hakemi tehdit etmekten disiplin kuruluna sevkine

6- Karakovaspor’ dan 3525942 lisans numaralı Hamza Gezgin rakibe şiddetli hareketten rakip taraftarlara küfür, hakaret, 65. dakikada olayların başlamasına sebebiyet vermekten, maç tatil edildikten sonra hakeme küfür, tehdit ve fiziki saldırıdan dolayı disiplin kuruluna sevkine

7- Karakovaspor’ dan 1830511 lisans numaralı Dündar Özdemir 65. Dakikada olayların başlamasıyla rakibin boğazını sıkmaktan ve hakeme hakaretten disiplin kuruluna sevkine

8- Karakovaspor’dan 1870236 lisans numaralı Abbas Özdemir 65. Dakikada olayların başlamasıyla hakeme küfür tehdit ve yardımcı hakemi aşşağılayıcı hareketten disiplin kuruluna sevkine

9- Karakocaspor’dan 435659 lisans numaralı Emrah Avşar 65. Dakikada olayların başlamasıyla rakip oyuncunun boğazını sıkıp tekme savurmak ve taraftara saldırmaya çalışıp maçın atmosferini germekten disiplin kuruluna sevk

10- 13.10.2019 tarihinde oynanan Ali İpek Süper Amatör Ligi Denizligücüspor-Karakovaspor müsabakasının 65. Dakikasında yaşanan olaylardan dolayı hakem müsabakayı tatil ettiğinden disiplin kuruluna sevkine (Denizligücüspor’ un 4-2 üstünlüğü devam ederken)

11- Denizligücüspor Kulüp başkanlığının 15.10.2019 tarihli dilekçesine istinaden, 13.10.2019 tarihinde oynanan Denizligücüspor-Karakovaspor Ali İpek Süper Amatör Lig müsabakasında Karakovaspor’dan 1870234 lisans numaralı Abbas Özdemir’in halen infaz edilmeyen 1 maç cezasının olmasına rağmen oynadığının tespit edilmesinden dolayı ilgili oyuncunun ve esame listesine imza atan 20132 lisans numaralı teknik sorumlu İsmail Özçakmak’ın disiplin kuruluna sevkine,

12- Pamukkale Fatihspor’ dan 3541929 lisans numaralı Süleyman Oğuzalp müsabakada 2 nolu yardımcı hakeme hakaretten ihraç edildiğinden disiplin kuruluna sevkine

13- Başkarcı İdmanyurduspor’dan 6070 lisans numaralı teknik sorumlu Rasim Paşalı hakeme aşağılacıyı söz kullanmaktan disiplin kuruluna sevkine

14- Başkarcı İdmanyurduspor’dan 3531152 lisans numaralı Samet Taşpınar (ciddi faullü oyundan) disiplin kuruluna sevkine

15- 12.10.2019 tarihinde oynanması gereken Serinhisarspor-Kale Belediyespor müsabaka saatinde sahaya çıkmayan Kale Belediyespor’un disiplin kuruluna sevkine (U14 ligi)(2. Defa maça çıkmadı).

16- Serinhisarspor’dan 405665 Lisans nolu Gökay Dinç’in rakibine şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

17-  SERİNHİSARSPOR’DAN 405655 LİSANS NOLU GÖKAY DİNÇ’İN RAKİBİNE YÖNELİK ŞİDDETLİ HAREKETİ NEDENİYLE DİSİPLİN KURULUNA SEVKİNE

Oy birliği ile karar verilmiştir.

Tertip Komiteleri Adına

Musa COŞKUN

Futbol İl Temsilcisi