İl Tertip Komiteleri yapmış olduğu toplantılarda aşağıdaki kararları almışlardır;

 

1 –Oynanan müsabakalarda çift sarı kart veya bariz gol şansını engellemekten ihraç olan, Karakovaspor’dan 1885619 Lisans nolu Yusuf Taşkıran, Sarayköy Efelerspor’dan 1892744 Lisans nolu Yasin Taşçı, Pamukkale Kartalspor’dan 1881699 Lisans nolu Ahmet Karasu, Kutlubeyspor’dan 372459 Lisans nolu Tuncay Turan, Işıklıspor’dan 1813430 Lisans nolu Kamil Can, Kalınkozspor’dan 163377 Lisans nolu Metin Eren, Denizli Telekomspor’dan 1896662 Lisans nolu Orhan Abramak, Denizligücüspor’dan 1897169 Lisans nolu Ahmet Yalçın, Denizligücüspor’dan 3503727 Lisans nolu Arda Cevdet Yorulmaz, ASP Gençlikspor’dan 3545703 Lisans nolu Gökhan Araç, Yeşilköyspor’dan 3509031 Lisans nolu Samet Keskin, 1 resmi müsabakadan men cezaları ile cezalandırılmalarına,

 

2 – ASP Gençlikspor’dan 2539069 Lisans nolu Emre Şengül’ün rakip oyuncuya küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

3 – Denizligücüspor’dan 3503727 Lisans nolu Arda Cevdet Yorulmaz’ın ikinci sarı karttan ihraç sonrası hakeme hakaret ve fiili saldırıya teşebbüs nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

4 – Pamukkalespor’dan 52633 Lisans nolu yönetici Murat Keçelioğlu’nun hakeme sürekli itiraz nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

5 – Çamelispor’dan 1856919 Lisans nolu Şükrü Alper’in hakeme yönelik sportmenlik dışı hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

6 – Çammelispor’dan 1897480 Lisans nolu Mustafa Can’ın ciddi faullü oyun nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

7 – Çamelispor’dan 119712 Lisans nolu teknik sorumlu İsmail Akyol’un hakem kararlarına sürekli itiraz nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

8 – İğdir Kayagücüspor’dan 1808842 Lisans nolu Buran Cengiz’in şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

9 – İğdir Kayagücüspor’dan 35080 Lisans nolu yönetici Barış Avcı’nın rakip oyunculara hakaret ve küfür, ihraç sonrası hakemlere hakaret ve küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

10 – V.T. Şirinköyspor’dan 1851855 Lisans nolu Mehmet Emre Kural’ın şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

11 – Sarayköy Efelerspor’dan 1892744 Lisans nolu Yasin Taşçı’nın ikinci sarı karttan ihraç sonrası rakip takım oyuncularına tehdit nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

12 – Işıklıspor’dan 1813430 Lisans nolu Kamil Can’ın ikinci sarı karttan ihraç sonrası fiili saldırıya teşebbüs ve küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

13 – Işıklıspor’dan 28444 Lisans nolu yönetici Emrah Ay’ın hakeme hakaret ve rakip takım teknik sorumlusuna hakaret nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

14 – Işıklıspor’dan 15857 Lisans nolu antrenör Yavuz Yıldız’ın saha komiserine hakaret ve tehdit, hakeme küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

15 – Pamukkale Kartalspor’dan 1881695 Lisans nolu Ahmet Karasu’nun ikinci ihtardan ihraç sonrası hakeme fiili saldırıya teşebbüs ve küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

16 – Kocaderespor’dan 3507724 Lisans nolu Muhammet Pugar’ın şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

17 – 14.10.2018 tarihinde oynanması gereken İncilipınarkentspor – Gürpınarspor 1A müsabakasına çıkmayacağını belirten İncilipınarkentspor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine, (İncilipınarkentspor aynı eylemi ikinci kez yapmıştır.)

18 – Acıpayam Belediyespor’dan 1041191 Lisans nolu Hakan Öztaş’ın şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

19 – İncilipınargücü GSK’dan 3508494 Lisans nolu Bahtiyar Zıbıncı’nın şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

20 – Y.Çivril Belediyespor’dan 3502953 Lisans nolu Kaan Karabulut’un şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

21 – Y.Çivril Belediyespor’dan 3549413 Lisans nolu Batuhan Sayhan’ın hakeme küfür ve hakaret nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

22 – 14.10.2018 tarihinde oynanması gereken Sarayköyspor – Elit Futbol Kulübü U17 müsabakasına Elit Futbol Kulübü çıkmayacağını belirttiğinden İl Disiplin Kuruluna sevkine,

23 – 13.10.2018 tarihinde oynanması gereken Buldan Belediyespor – Denizli Gençlergücüspor U17 müsabakasına Denizli Gençlergücüspor çıkmayacağını belirttiğinden İl Disiplin Kuruluna sevkine,

 

Oy birliği ile karar verilmiştir.

Tertip Komiteleri Adına

Musa COŞKUN

Futbol İl Temsilcisi