İl Tertip Komiteleri 17 Ocak 2017 tarihinde yapmış olduğu toplantılarda aşağıdaki kararları almışlardır;

1- Oynanan müsabakalarda çift sarı kart veya bariz gol şansını engellemekten ihraç olan Serinhisarspor’dan 1885626 Lisans nolu  İsmail Çoban, Serinhisarspor’dan 3548473 Lisans nolu Osman Kocalar, İncilipınarspor’dan 3504981 Lisans nolu İhsan Soysal, Akkonakspor’dan 1881480 Lisans nolu İ. Tunahan Alancı, Mehmeçik Mahallesispor’dam Doğukan Kesikbaş, Denizli Gençlergücüspor’dan 3539099 Lisans nolu Bayram Selim Keçelioğlu,  Çardak Belediyespor’dan 3527251 Lisans nolu Cihangir Civanalan, Y. Çivril Belediyespor’dan Devrim Karabulut, Dokuzkavaklarspor’dan 3503488 Lisans nolu Doğan Bilen, Tavas Birlikspor’dan 1856933 Lisans nolu İsa Çavdar, Şemiklerspor’dan 1877806 Lisans nolu Harun Kuş’un 1 resmi müsabakadan men cezaları ile cezalandırılmalarına

2 – Kalınkozspor’dan 3547044 Lisans nolu Onur Kök’ün rakibine yönelik şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

3 – Çardak Belediyespor’dan 1890765 Lisans nolu Gültekin Yüksel rakibine yönelik hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

4 – 14.01.2017 tarihinde oynanması gereken Alpler Gençlikspor – Pamukkalespor U19 Ligi müsabakasına çıkmayan Pamukkalespor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

5 – 14.01.2017 tarihinde oynanması gereken Y. Çivril Belediyespor – Çal Belediyespor U19 Ligi müsabakasına çıkmayan Çal Belediyespor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

6 – Y. İzolasyon Akhanspor’dan 41800 Lisans nolu İbrahim Eroğlu’nun teknik alan ihlali ve itiraz nedeniyle İl Disiplin Kuruluna Sevkine,

7 – Denizli Merkezspor’dan 50373 Lisans nolu İbrahim Güler’in saha komiserine yönelik hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna Sevkine,

8 – Buldan Belediyespor’dan 1846558 Lisans nolu Muhammet Şanlıalp’in ciddi faullü oyunu nedeniyle Disiplin Kuruluna Sevkine,

9 – Buldan Belediyespor’dan İbrahim Gonca’nın gözlemci ve hakeme yönelik hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna Sevkine,

10 – Şemiklerspor’dan 442467 Lisans nolu Hüseyin Yaylalı’nın hakeme yönelik hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna Sevkine,

11 – Şemiklerspor’dan teknik sorumlu 18860 Lisans nolu Fahrettin Kuş’un hakeme yönelik itirazı nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

12 – Tavas Birlikspor’dan Özkan Ceylan’ın hakeme yönelik itirazı nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

13 – Tavas Birlikspor’dan 410907 Lisans nolu Osman Şakın’ın  rakibine yönelik şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

14 – Y. Çivril Belediyespor’dan 1861382 Lisans nolu Emin Yıldız’ın rakibine yönelik şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

15 – Y. Çivril Belediyespor’dan 1890767 Lisans nolu Murat Erdoğan’ın rakibine yönelik şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

16 – Serinhisarspor’dan 1873142 Lisans nolu Mustafa Gültekin’in rakibine yönelik hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

17 – Denizligücüspor’dan 1868057 Lisans nolu Mertcan Gelmez’in rakibine yönelik şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

18 – Sarayköy Esnafspor’dan 1843122 Lisans nolu Mehmet Yıldız’ın rakibine yönelik şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

19 – Babadağ Gençlikspor’dan 40501 Lisans nolu Uğur Devecioğlu’nun hakeme yönelik hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

20 – Kocaderespor’dan 1888698  Lisans nolu Sinan Kanat’ın rakibine yönelik şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

21– Kocaderespor’dan 1885648 Lisans nolu Doğuş Alkanat’ın rakibine yönelik şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

22– Kocaderespor’dan 1819460 Lisans nolu Mehmet Vural’ın rakibine yönelik şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

23– Kocaderespor’dan 1802045 Lisans nolu Muharrem Coşkun’un rakibine yönelik şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

24– Kocaderespor’dan 1882394 Lisans nolu Ümit Demirci’nin rakibine yönelik şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

25– Kocaderespor’dan 1882394 Lisans nolu Doğuş Alkanat’ın rakibine yönelik şiddetli hareketi ve hakeme yönelik hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

26– Kocaderespor’dan 443896 Lisans nolu Doğuş Ahmet Dalgıç’ın hakeme yönelik hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

27– Kocaderespor’dan 1887370 Lisans nolu Oktay Mutluoğlulları’nın rakibine yönelik şiddetli hareketi ve hakeme yönelik hakareti nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

28– Kocaderespor’dan 28439  Lisans nolu Yıldıray Çoban’ın müsabakada ki olayların başlangıcına neden olması sebebiyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

29– Bozkurt Belediyespor’dan 401421 Lisans nolu Bülent Gölgesiz’in rakibine yönelik şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

30– Bozkurt Belediyespor’dan 1866862 Lisans nolu Muhammet Furkan Oluş’un rakibine yönelik şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

31– Bozkurt Belediyespor’dan 1888256 Lisans nolu Niyazi Yaman’ın rakibine yönelik şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

Oy birliği ile karar verilmiştir.

Tertip Komiteleri Adına

Musa COŞKUN

Futbol İl Temsilcisi