İl Tertip Komiteleri 18 Ekim 2017 tarihinde yapmış olduğu toplantılarda aşağıdaki kararları almışlardır;

1 Oynanan müsabakalarda çift sarı kart veya bariz gol şansını engellemekten ihraç olan Başkarcı İY.Spor’dan 1846080 Lisans nolu Halil Değmeci, Işıklıspor’dan 1863990 Lisans nolu Hasan Ay, Fatih 1453 Spor’dan 602391 Lisans nolu Sefa Karadağ, Demiryolgücüspor’dan 1657303 Lisans nolu Onur Kaplan, Gökbörü İncilipınarspor’dan 1877055 Lisans nolu İbrahim Akıncı, Gökbörü İncilipınarspor’dan 437460 Lisans nolu Mehmet Alaca, İğdir Kayagücüspor’dan 1875653 Lisans nolu Emre Arslan, İncilipınargücüspor’dan 443891 Lisans nolu Mustafa Yiğit Palcu, Kıralan Demirspor’dan 184840 Lisans nolu Ahmet Kuzu, Kıralan Demirspor’dan 3545282 Lisans nolu Selçuk Yörük, Kıralan Demirspor’dan 445580 Lisans nolu Volkan Aydın, Siteler Mahallesispor’dan 354706 Lisans nolu Muhammet Kısa, Demiryolgücüspor’dan 1896392 Lisans nolu Cemal Yıldırım, 1 resmi müsabakadan men cezaları ile cezalandırılmalarına

2 –  Kıralan Demirspor’dan 3516890 Lisans nolu İbrahim Kuzu’nun rakibe tokat atma ve rakip takım teknik sorumlusunun boğazını sıkma ve tekme atma nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

3 – Kıralan Demirspor’dan 1830534 Lisans nolu Şahir Solak’ın yerde yatan rakip oyuncuya tekme atma nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

4 – Kıralan Demirspor’dan 1877961 Lisans nolu Onur Aybek’in hakeme küfür ve hakaret nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

5 – Kıralan Demirspor’dan 17205 Lisans nolu yönetici Ömer Kuyu’nun hakeme küfür ve hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

6 – Çamelispor’dan 1841617 Lisans nolu Volkan Demirkaya’nın rakip oyuncuya yumruk atma nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

7 – Bağbaşı Zeytinköyspor’dan 1859187 Lisans nolu Mahir Çiğdaş’ın rakibin sağlığını tehlikeye sokacak ciddi faül nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

8 – İncilipınargücüspor’dan 443891 Lisans nolu Mustafa Yiğit Pulcu’nun ikinci sarı karttan ihraç sonrası hakeme hakaret ve küçük düşürücü hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

9 – 15.10.2017 tarihinde oynanan Kıralan Demirspor – Denizli Telekomspor müsabakasının 80.ci dakikasında Kıralan Demirspor sahada 7den az oyuncu kaldığından hakem tarafından D.Telekomspor’un 6-2 galibiyeti ile devam ederken tatil edilmesinden dolayı İl Disiplin Kuruluna sevkine,

10 – 15.10.2017 tarihinde oynanması gereken İncilipınarkentspor – Sarayköyspor SAL müsabakasında sahaya çıkmayan İncilipınarkentspor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

11-  Demiryolgücüspor’dan 1896392 Lisans nolu Cemal Yıldırım’ın 2. Sarı karttan ihraç sonrası hakeme küfür ve hakaret nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

12 – Denizli Gençlergücüspor’dan 3556097 Lisans nolu Yasin Düzgün’ün rakip oyuncuyu darp etme nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

13 – Serinhisarspor’dan  3544006 Lisans nolu Fatih Eydir’in rakip oyuncuya darp nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

14 – V.T.Şirinköyspor’dan 3550158 Lisans nolu Meftu Tunç Özkan’ın rakip oyuncuya tekme atma nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

15 – Genç Ümitlerspor’dan 18486 Lisans nolu antrenör Mustan Yeşil’in hakeme hakaret ve küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

16 – Serinhisarspor’dan 3502687 Lisans nolu Ramazan Kocasarı’nın rakip oyuncuya darp nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

17 – Acıpayam Belediyespor’dan 3509210 Lisans nolu Şakir Kavşar’ın rakip oyuncuya tokat atma nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

18 – Sarayköy 1926 F.K. 3512870 Lisans nolu Bora Berşe’nin bilerek kasti hareketten İl Disiplin Kuruluna sevkine,

19 – Yeşilköyspor’dan 3549341 Lisans nolu Samet Keskin’in hakeme küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

20 – Yeşilköyspor’dan 3509031 Lisans nolu Samet Keskin’in hakeme küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

21 – Buldan Belediyespor’dan 18482 Lisans nolu teknik sorumlu Halil Baştürkmen’in kendi oyuncusuna küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

22 – 14.10.2017 tarihinde oynanaması gereken Kelekçi Gençlikspor – Gökbörü İncilipınarspor müsabakasında sahaya çıkmayan Gökbörü İncilipınarspor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,

 

 

Oy birliği ile karar verilmiştir.

Tertip Komiteleri Adına

Musa COŞKUN

Futbol İl Temsilcisi