Tertip Komiteleri yapmış olduğu toplantılarda aşağıdaki kararları almışlardır;

1 –Kalınkozspor’dan 1866193 lisans nolu Buğra YILMAZ, Kıralan Demirspor’dan 3503797 lisans nolu Selçuk ÖZTÜRK, Gökbörü İncilipınarspor’dan 3556975 lisans nolu Tahsin DÖNMEZ, Kocayaka Emekspor’dan 1815521 lisans nolu Mustafa ÇİFTÇİ, Güzelyurtspor’dan 3570944 lisans nolu Gürkan ASLAN, Sofular Gençlikspor’dan 3515330 lisans nolu Metehan YETİM, Denizli Kartalspor’dan 1891653 lisans nolu Cihat AKAR, Denizli Starspor’dan 3552851 lisans nolu Oğuzhan TANER, Acıpayam Belediyespor’dan 3530396 Mustafa TEKİN, İncilipınargücü GSK’dan 3522591 lisans nolu Mehmet KEDER, Yeşilcivril Belediyespor’dan 3523651 lisans nolu Oğuzhan KEMAĞLI’nın bir maç müsabakadan men cezasıyla cezalandırılmasına,

2 – Gökbörü İncilipınar 60753 lisans nolu yöneti Halil TAŞDEMİR’in hakeme sürekli itirazı nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

3-Kalınkozspor’dan 57628 lisans nolu yönetici Veli ELMAS teknik ihlali ve itiraz nedeniyle il disiplin kurulu sevkine.-

4– Bağbaşı Zeytinköyspor’dan 1895675 lisans nolu Rıdvan ARACI ikinci ihtardan bir maç men cezasıyla cezalandırılmasına, ihraç sonrası hakeme saldırıya teşebbüs nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

5 –Bozkurt Belediyespor’dan Lisans nolu 445582 Yunus ŞEN rakibine şiddetli hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

6 –Yenigüneyspor’dan 46030 lisans nolu antrenör Hakan GÖKOĞLAN sürekli itiraz ve yardımcı hakeme hakaret nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

7 –Denizligücüspor’dan 3519544 lisans nolu Ömer Faruk ATSAK rakibine şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

8 –Şahinspor’dan 59047 lisans nolu yönetici Bekir YÜKSEL rakip takım yedek kulübüne küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

9 –İğdir Kayagücüspor’dan 1894515 lisans nolu Volkan TOZAN rakibine şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

10 –Bekilli Belediyespor’dan 1844689 lisans nolu Fatih Yiğit Can YILMAZ rakibine şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

11–Kocayaka Emekspor’dan 1882410 lisans nolu Ali ORDU hakeme küfür ve saldırı teşebbüsü nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

12–Kocayaka Emekspor’dan 3550466 lisans nolu Furkan Oğuz DURMUŞ hakeme küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

13– Kocayaka Emekspor’dan 13653 lisans nolu yönetici Fikret DEDE hakeme küfür ve tehdit nedeniyle  İl Disiplin Kuruluna sevkine,

14–Pelitlibağ Horozgençlikspor’dan 26993 lisans nolu yönetici Bekir SÖNMEZ hakeme aşırı itiraz ve küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

15–Denizli Yıldızspor’dan 1826640 lisans nolu Onur EKELER rakibe şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

16 –16.03.2019 tarihinde oynanması gereken Medelespor-Sökmenspor 2. Amatör müsabakasında Sökmenspor müsabaka saatinde sahada bulunmadığından hakem tarafından tatil edilmiş olup, İl Disiplin Kuruluna sevkine,

17 –17.03.2019 tarihinde oynanması gereken Honazspor-Pamukkale Fatihspor müsabakasında Honazspor’un müsabaka esame listesinde iki oyuncunun sahte olarak yer aldığı tespit edilmiş, hakem raporu ve Pamukkale Fatihspor’un yazılı beyanları ile ilgili gerekli olan raporlar eklenmiş bulup İl Disiplin Kuruluna sevkine,

18- Şeviklerspor’dan 3566150 lisans nolu Yusuf ÖZŞAHAN maç sonunda saldırgan hareketi nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

19 –Yeşilcivril Belediyespor’dan 3522998 lisans nolu Umut ÖZHAN rakibe şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

20 –V.T. Şirinköyspor’dan 3556350 lisans nolu Yusuf Şahin Orhan rakibe şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

21 –Serinhisarspor’dan 3537381 lisans nolu Ramazan Mert BEYDEMİR hakeme küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

22 –Değirmeninönüspor’dan 41041 lisans nolu yönetici Secaaddin KESİKBAŞ kendi oyuncusuna küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

23 – 16.03.2019 tarihinde oynanması gereken Yeşilçınarspor-Kale Belediyespor U-14 müsabakasının saatinde sahaya çıkmayan Kale Belediyespor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine (Kale Belediyespor ikinci defa çıkmadı

24 –16.03.2019 tarihinde oynanması gereken Y. Çivril Belediyespor-Tavas Birlikspor U-14 müsabakasının saatinde sahaya çıkmayan Tavas Birlikspor’un İl Disiplin Kurulu sevkine,

25 –12.03.2019 tarihinde oynanması gereken Altın Horozspor-Bozkurt Belediyespor U-14  maçına Bozkurt Belediyespor çıkmayacağını belirten dilekçeyi verdiğinden İl Disiplin Kuruluna sevkine,

Oy birliği ile karar verilmiştir.

Tertip Komiteleri Adına

Musa COŞKUN

Futbol İl Temsilcisi