İl Tertip Komiteleri 20 Mart 2018 tarihinde yapmış olduğu toplantılarda aşağıdaki kararları almışlardır;

1 Oynanan müsabakalarda çift sarı kart veya bariz gol şansını engellemekten ihraç olan, Kuşpınarspor’dan 3550436 Lisans nolu Ömer Faruk Kocakaya, Sarayköy Efelerspor’dan 356524 Lisans nolu Neşat Göçe, Sarayköyspor’dan 1848009 Lisans nolu Ahmet Hüda Öğünç, Sökmenspor’dan 1851599 Lisans nolu Cihan Çelik, Gökbörüspor’dan 1678390 Lisans nolu Hüseyin Utku Açıkgöz, Denizli Yıldızspor’dan 1814230 Lisans nolu Mahmut Erkan Er, Kocayaka Emekspor’dan 1882410 Lisans nolu Ali Ordu, Yeşilköyspor’dan 3509031 Lisans nolu Samet Keskin, Başkarcı İ.Y.Spor’dan 3546539 Lisans nolu Sergen Tığ, 1 resmi müsabakadan men cezaları ile cezalandırılmalarına

2 – Honazspor’dan 1898400 Lisans nolu Hüseyin Arslan’ın ciddi faullü oyun nedeniyle İl Disiplin kuruluna sevkine,

3 – Kıralan Demirspor’dan 3503797 Lisans nolu Selçuk Öztürk’ün rakip oyuncuya şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

4 – Kıralan Demirspor’dan 1885051 Lisans nolu Muhammet Ali Işık’ın rakip oyuncuya yumruk atma nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

5 – Kıralan Demirspor’dan 1879167 Lisans nolu Mehmet Alkan’ın rakibe şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

6 – Tekkeköyspor’dan 1864523 Lisans nolu Umut Daşıkan’ın rakibe küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

7 – V.T. Şirinköyspor’dan 1811695 Lisans nolu Mehmet Soytekin’in hakeme küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

8 – Sarayköyspor’dan 1825095 Lisans nolu Berk Soyler’in rakibe şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

9 – 18.03.2018 tarihinde oynanan Üçler Albayrakspor – Honazspor müsabakasının 55. Dakikasında Honazspor sahada yediden az oyuncu ile kaldığından İl Disiplin Kuruluna sevkine,

10 – 18.03.2018 tarihinde oynanması gereken Starspor – Işıklıspor maçına Işıklıspor çıkmayacağını dilekçe ile belirttiğinden İl Disiplin Kuruluna sevkine,

11 – 18.03.2018 tarihinde oynanması gereken Baklan Belediyespor – Akkonakspor maçına Akkonakspor çıkmayacağını dilekçe ile belirttiğinden İl Disiplin Kuruluna sevkine,

12 – 18.03.2018 tarihinde oynanması gereken Çamelispor – Başkarcı İ.Y.Spor maçına Başkarcı İ.Y.Spor çıkmayacağını dilekçe ile belirttiğinden İl Disiplin Kuruluna sevkine,

13 – 18.03.2018 tarihinde oynanması gereken Beyağaç Belediyespor – Fatih 1453 Spor maçına Fatih 1453 Spor çıkmayacağını dilekçe ile belirttiğinden İl Disiplin Kuruluna sevkine,

14 – 18.03.2018 tarihinde oynanması gereken Denizli Telekomspor – Bozkurt Belediyespor maçına Bozkurt Belediyespor çıkmayacağını dilekçe ile belirttiğinden İl Disiplin Kuruluna sevkine,

15 – Karahisar Belediyespor’dan 1853858 Lisans nolu Emre Oklu’nun rakibine küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

16 – Pamukkale Fatihspor’dan 3504655 Lisans nolu F. Şükrü Gün’ün hakeme fiziksel temas nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

17 – Sökmenspor’dan 1851599 Lisans nolu Cihan Çelik’in ikinci sarı karttan ihraç sonrası hakeme fiili müdahale, küfür ve tehdit nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

18 – İnceler Gençlikspor’dan 51855 Lisans nolu yönetici Sezgin Işık’ın hakem kararlarına sürekli ve aşırı itiraz nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

19 – 18.03.2018 tarihinde oynanan D. Gençlergücüspor – Genç Ümitlerspor müsabakasında esame listesine D. Gençlergücüspor FMT’nin ilgili maddeleri uyarınca yaşı büyük en fazla 6 oyuncu yazması gerekirken yaşı büyük 7 oyuncuyu esame listesine yazdığından İl Disiplin Kuruluna sevkine,

20 – Çamelispor’dan 52934 Lisans nolu yönetici Yücel Darbaz’ın hakeme küfür ve hakaret nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

21 – Çamlık Futbol Kulübü’nden 52425 Lisans nolu yönetici Mehmet Koldemir’in hakeme itiraz nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

22 – Acıpayam Belediyespor’dan 3523324 Lisans nolu Berkay Atılgan’ın rakibine şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,

23 – 13.03.2018 tarihinde oynanması gereken Genç Ümitlerspor – İncilipınargücü GSK U-16 Play-off maçına Genç Ümitlerspor çıkmayacağını dilekçe ile belirttiğinden İl Disiplin Kuruluna sevkine,

24 – 19.03.2018 tarihinde oynanması gereken Genç Ümitlerspor – Serinhisarspor U-16 Play-off maçına Serinhisarspor çıkmayacağını dilekçe ile belirttiğinden İl Disiplin Kuruluna sevkine,

 

Oy birliği ile karar verilmiştir.

Tertip Komiteleri Adına

Musa COŞKUN

Futbol İl Temsilcisi