İl Tertip Komiteleri yapmış olduğu toplantılarda aşağıdaki kararları almışlardır;

1 –Oynanan müsabakalarda çift sarı kart veya bariz gol şansını engellemekten ihraç olan, Y.Çivril Belediyespor’dan 1856987 Lisans nolu Yasin Ayçiçek, Pamukkale Kartalspor’dan 3522394 Lisans nolu Ahmet Yıldız, İğdir Kayagücüspor’dan 1814022 Lisans nolu Osman Dündar, Kıralan Demirspor’dan 1877961 Lisans nolu Onur Aybek, Sarayköyspor’dan 193992 Lisans nolu Fatih Nizam, Bağbaşı Zeytinköyspor’dan 1824782 Lisans nol Burak Demirtaş, V.T.Şirinköyspor’dan 1307097 Lisans nolu Mustafa Doğan İçer, Gökbörü İncilipınarspor’dan 1842700 Lisans nolu Mehmet Altındaş, Alparslan Gençlikspor’dan 3505959 Lisans nolu Ömer Gök, İncilipınargücü GSK’dan 3531167 Lisans nolu Ahmet Eroğlu, 1 resmi müsabakadan men cezaları ile cezalandırılmalarına;

2 – Sarayköyspor’dan 193992 Lisans nolu Fatih Nizam’ın ikinci ihtardan ihraç sonrası hakeme hakaret ve maç sonunda rakip oyuncunun üzerine koşarak arbede çıkmasına yol açmasından dolayı İl Disiplin Kuruluna sevkine,
3 – Sarayköyspor’dan 20968 Lisans nolu teknik sorumlu İbrahim Aktürk’ün hakem kararlarına şiddetli itiraz ve maç sonunda hakemlere hakaret nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,
4 – Kıralan Demirspor’dan 3516890 Lisans nolu İbrahim Kuzu’nun hakeme küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,
5 – Kıralan Demirspor’dan 58967 Lisans nolu yönetici Ahmet Kuzu’nun oyun kurallarına ve hakeme itiraz nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,
6 – Çardak Belediyespor’dan 3519496 Lisans nolu Emre Aydın’ın rakip oyuncuya uygunsuz hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,
7 – Denizli Starspor’dan 1835770 Lisans nolu Süleyman Kavak’ın hakeme hakaret nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,
8 – Siteler Mah. Spor’dan 50916 Lisans nolu yönetici İsmail Bulut’un hakeme hakaret nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,
9 – Bozkurt Belediyespor’dan 1820256 Lisans nolu Zeki Can Çakır’ın şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,
10 – Gökbörü İncilipınarspor’dan 1842700 Lisans nolu Mehmet Altındaş’ın ikinci ihtardan ihraç sonrası hakeme hakaret nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,
11 – Alparslan Gençlikspor’dan 26208 Lisans nolu yönetici Ersin Cengiz’in hakeme kararlarına itiraz, seyirciyi galeyana getirme ve maç sonu oyun alanına girerek hakemin üzerine yürümek nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,
12 – 17.11.2018 tarihinde İlbadı stadında oynanan Alparslan Gençlikspor – Gökbörü İncilipınarspor müsabakası bitiminde seyircilerin saha içine girmelerine ait hakeme raporunun İl Disiplin Kuruluna sevkine,
13 – İncilipınargücü GSK’dan 58245 Lisans nolu yönetici Osman Kaksal’ın hakeme hakaret nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,
14 – İncilipınargücü GSK’dan 3508494 Lisans nolu Bahtiyar Zıbıncı’nın hakeme küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,
15 – Bağbaşı Zeytinköyspor’dan 3509195 Lisans nolu Ali Öztürk’ün rakip oyuncuya küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,
16 – Pamukkale Fatihspor’dan 3547875 Lisans nolu Kagan Gürkaya’nın şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,
17 – Pamukkale Fatihspor’dan 3556968 Lisans nolu Bayram An’ın şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,
18 – Acıpayam Belediyespor’dan Hasan Soyluer’in şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,
19 – Y.Çivril belediyespor’dan 3566753 Lisans nolu Emre Altınbaş’ın hakeme küfür nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,
20 – Denizli Yıldızspor’dan 3508506 Lisans nolu Çağatay Çakmak’ın şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,
21 – Denizli Yıldızspor’dan 3508010 Lisans nolu Baha Duman’ın rakip takım oyuncularına saldırı, vurmaya teşebbüs nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,
22 – Denizligücüspor’dan 3507890 Lisans nolu Ozan Barış Özdemir’in şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,
23 – Denizligücüspor’dan 15783 Lisans nolu antrenör Ahmet Daşel’in kendi oyuncularını tahrik ederek rakip oyunculara vurun-kırın gibi söylemleri ve teknik alanı ihlali nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,
24 – Denizligücüspor’dan 3502930 Lisans nolu M. Fatih Deren’in şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,
25 – Denizligücüspor’dan 1897169 Lisans nolu Ahmet Yalçın’ın şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,
26 – Denizli Yıldızspor’dan 3500529 Lisans nolu Enes Karakurt’un şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,
27 – Denizli Yıldızspor’dan 3545278 Lisans nolu Mustafa Göksu’nun şiddetli hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,
28 – Denizli Yıldızspor’dan 32854 Lisans nolu yönetici Selim Erol’un rakip kulübeye sataşma, sportmenlik dışı hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,
29 – Denizligücüspor’dan 11575 Lisans nolu teknik sorumlu Ali Kepenek’in oyuncuları tahrik etme, sportmenlik dışı hareket nedeniyle İl Disiplin Kuruluna sevkine,
30 – 17.11.2018 tarihinde oynanması gereken Kızılcabölükspor – V.T.Şirinköyspor U17 müsabakasında, maç saatinde sahaya çıkmayan V.T. Şirinköyspor’un İl Disiplin Kuruluna sevkine,
Oy birliği ile karar verilmiştir.
Tertip Komiteleri Adına
Musa COŞKUN
Futbol İl Temsilcisi